29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Postanowiła uciec z rodzinnego miasta w wielki świat w poszukiwaniu przygód.
Babycino Harwood
Poważna pani prawnik, zakochana w swoim motorze i... narzeczonej. Mów mi Baby, albo Cino.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
[*]
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
rodziną wprawdzie nie jesteśmy ale HEJT MOŻE ZOSTAĆ
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Ben też jest pracoholikiem, więc możemy to sobie wykorzystać :hihi: mogli się na początku nie lubić zbyt, ale praca to praca, jakoś się tolerowali. a jak oboje zostawali ciągle po godzinach, to zaczęło się wspólne zamawianie jedzenia do biura, wymiana uwagami, a w końcu jakaś współpraca, bo okazało się, że jednak - ku zaskoczeniu - dogadują się rewelacyjnie? <3

Babycino Harwood
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Babycino Harwood
Moja Mari Chambers pracuje w kancelarii jako asystentka Bena, więc mogę ją polecić na jakąś znajomość <3 Widzę też (bezczelnie podglądam), co Ben zaproponował, więc jak będziecie się lubić, to Mari na pewno też nie będzie miała problemu, żeby pomagać czasem Cino w jakiś sprawach, chociaż teraz mniej, bo trochę umiera xD Jeśli chciałabyś relkę z kimś jeszcze ode mnie, albo ta ci nie pasuje, to oczywiście wszystko jest do ustalenia <3
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Hej hej, podobno to moja siostra jest Twoją ukochaną więc wpadam po jakiś pozytyw 8)
towarzyska meduza
-
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Postanowiła uciec z rodzinnego miasta w wielki świat w poszukiwaniu przygód.
Julia Crane no to hejt!

benjamin hargrove myślę, że początkowo mogliby ostro rywalizować! Ale w końcu poszli po rozum do głowy i stwierdzili, ze lepiej będzie współpracować. W końcu czasem pomoc drugiej doświadczonej osoby jest bezcenna! Mogłabym mieć niezobowiązującą propozycję! Odezwij się na pw, jak masz ochotę na nieco pokręconą grę ♥

Mari Chambers, może to właśnie Mari podgadałaby nieco Cino, by się oagrnęła, bo jednak ten Ben to fajny facet i dobrze żyć z nim dobrze! A dziewczyny mogłoby czasem wypić sobie kawę i poplotkować o ludziach z pracy!

Remi Blackwell no trochę zawróciłam jej w głowie! Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko i choć trochę mnie lubisz!
ambitny krab
[*]
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Babycino Harwood pisze: 09 lip 2021, 13:22

Remi Blackwell no trochę zawróciłam jej w głowie! Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko i choć trochę mnie lubisz!
Wygląda na bardzo spoko babkę, więc mogą się lubić <33
I mogę ci też podrzucić Rorey jeszcze do kompletu, bo wiekiem są dość blisko, więc zobacz czy by się dogadały 8)
promienny latawiec
-
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
no cóż, czuję, że by się dogadały, ale chyba nie pozostaje nam nic innego jak napięte stosunki między dziewczętami :lol: <3

Babycino Harwood
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Postanowiła uciec z rodzinnego miasta w wielki świat w poszukiwaniu przygód.
rorey fitzgerald moze poznałyby się gdyby ta projektowała dziewczyna ogród? Mogłyby się polubić bo ich gusta naprawdę by się zgrywały!

Marceline Rockwell nie jest mi przykro :*
ambitny krab
[*]
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Jesteś siostrą mojego przyjaciela, więc się znamy. Teraz pytanie, czy się lubimy, czy może dajemy sobie pstryczki w nos, kiedy tylko nadarzy się okaza?
Babycino Harwood
sumienny żółwik
13#9694
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Postanowiła uciec z rodzinnego miasta w wielki świat w poszukiwaniu przygód.
Duke Buckley wątpie by ta dwójka się znała, bo Lan na bank by ich sobie nie przedstawił, ani teraz ani nigdy... bo ta dwójka się nienawidzi. Więc myślę że raczej się nie lubią dla zasady i się unikają :x
ambitny krab
[*]
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Babycino Harwood pisze: 20 lip 2021, 10:48
rorey fitzgerald moze poznałyby się gdyby ta projektowała dziewczyna ogród? Mogłyby się polubić bo ich gusta naprawdę by się zgrywały!

mam straszny zapłon, ale spoko! Mogły się poznać i nawet mogły się polubić, a teraz być na jakiejś drodze do przyjaźni, jak chcesz :hm: :hihi:
towarzyska meduza
-
ODPOWIEDZ