lorne bay — lorne bay
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
prissy alderton
ratująca upadającą rodzinną farmę kelnerka, która marzy o spłaceniu kredytu i otworzeniu własnej restauracji. doskonale udaje, że wszystko jest w porządku, nawet jeśli sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka prissy alderton
Najblizej wiekowo mam swoją Laurissę, która też jeździ gruchotem, więc mogę ją podrzucić na przyjaciółkę, czy coś. W tej samej dzielny mieszka też moje Pearl, ale generalnie jak masz ochotę na relkę z kimś ode mnie, to wszyscy są do Twojej dyspozycji <33
ODPOWIEDZ