lorne bay — lorne bay
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Nagrywała filmiki na specjalnych stronach. A teraz kryje się po kątach przed oprawcą z przeszłości
Ruby Woodley
Jest biseksualna i nie wie co chce robić w życiu po rzuceniu studiów. Nagrywała gorące filmiki, dopóki nie zaczął jej dokuczać pewien fan. Wróciła z Sydney, niestety jej dom został zlicytowany, ciotce zmarło się i została sama. Od tamtej pory lubi pomieszkiwać u kogoś na galę, dopóki nie zostanie nakryta. Uwielbia świeże powietrze, kwiaty, egzotyczne owoce i uprawiania sportu....
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Obrazek
powitalny kokos
Ruby
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
hejka Ruby Woodley mogę Ci do czegoś podrzucić Rydera, z którym są właściwie sąsiadami, a do tego też Raine, jeśli chcesz :crab:
ryder fitzgerald
nata#9784
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Ruby Woodley w podobnym wieku mam Divinę, mogła ją nakryć, jak ta spała na cmentarzu :lol: I w sumie mogę też podrzucić Lisę, ale nie wiem, czy by się dogadały, więc tu może być jakiś ciekawy negatyw :hihihi: Jak chcesz kogoś jeszcze ode mnie, to śmiało <3
ODPOWIEDZ