stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette Overgaard
Miejscowa, stewardessa, imprezowiczka... daleko jej do prowadzenia ustatkowanego życia. Lubi się bawić i lubi czerpać przyjemności z prostych rzeczy. Mogliście razem imprezować, zaliczyć jednorazowy skok w bok, albo możecie być najlepszymi przyjaciółmi. Dla każdego coś się znajdzie <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
nie#5225
szermierka — n/a
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Obiecująca szermierka, która ostatnio poświęca trochę czasu na treningi, a trochę też na randki, bo okazuje się, że te nie wychodzą jej najgorzej.
hejka Odette Overgaard, mogę ci zaoferować Posy albo kogoś innego, jeśli chcesz :welcome:
sumienny żółwik
Magda
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
no halo z Posy O'Brallaghan przecież będą się bić z dilerami :lol: więc myślę, że to będzie początek pięknej przyjaźni!
sumienny żółwik
nie#5225
szermierka — n/a
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Obiecująca szermierka, która ostatnio poświęca trochę czasu na treningi, a trochę też na randki, bo okazuje się, że te nie wychodzą jej najgorzej.
Odette Overgaard pisze: 24 sie 2021, 22:38
no halo z Posy O'Brallaghan przecież będą się bić z dilerami :lol: więc myślę, że to będzie początek pięknej przyjaźni!
super, świetnie, w takim razie Posy już szykuje broń :hihihi:
sumienny żółwik
Magda
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Posy O'Brallaghan pisze: 24 sie 2021, 23:02
Odette Overgaard pisze: 24 sie 2021, 22:38
no halo z Posy O'Brallaghan przecież będą się bić z dilerami :lol: więc myślę, że to będzie początek pięknej przyjaźni!
super, świetnie, w takim razie Posy już szykuje broń :hihihi:
Zacznę i oznaczę ^^
sumienny żółwik
nie#5225
34 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Sztukę łatwiej kochać niż ludzi, latwiej oddać się obsesyjnej pasji niż zmiennemu człowiekowi.
:fox:
Jak sobie radzisz w życiu, mała?

Odette Overgaard
powitalny kokos
Shane
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
okej, mówiłam, że przyjdę, więc oto jestem, czy mogę w zamian za gail, dostać odette na psiapsi?

Odette Overgaard
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
melis huntington pewnie, że możesz :twerk:
sumienny żółwik
nie#5225
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
Odette Overgaard w takim razie, zgłaszam się po grę, jak będziesz miała czas!
ODPOWIEDZ