30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
I could stay, oh, I could stay away, long enough to die another day
rhodes rj dawson
W Lorne Bay jest od ponad roku, wcześniej mieszkał w Melbourne, a jeszcze wcześniej w Sydney - świat jest mały! Jeśli miał_ś okazję wpaść na niego w dwa razy, to masz wyjątkowego pecha! Przyjemniaczek, kłamie jak najęty, nawet w kwestii imienia, kiepski materiał na przyjaciela! Najprędzej spotkać go w barze! Wymyślimy coś do zagrania <3
IMIĘ I NAZWISKO
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
rj
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
tak sobie myślę, że skoro Julia była pięć lat temu w Melbourne i organizowała wystawę to może doszło na niej do małego skandalu z udziałem Rhodesa? nie wiem co ten przyjemniaczek potrafi, ale jakaś kradzież, bójka? Coś co Julia zapamiętałaby

a teraz spotykają się w barze i nagle on ma inne personalia, ot, taki punkt wyjścia Rhodes J. Dawson
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Rhodes J. Dawson no cześć, nicponiu ^^
ambitny krab
nonsens#5543
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym się w końcu zatrzymać, ale wybrałam życie w którym nie ma hamulca bezpieczeństwa.
Rhodes J. Dawson łobuzujmy razem ^^
ambitny krab
cattitude#5494
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
I could stay, oh, I could stay away, long enough to die another day
Julia Crane-Hale pisze: 29 lip 2021, 20:48
tak sobie myślę, że skoro Julia była pięć lat temu w Melbourne i organizowała wystawę to może doszło na niej do małego skandalu z udziałem Rhodesa? nie wiem co ten przyjemniaczek potrafi, ale jakaś kradzież, bójka? Coś co Julia zapamiętałaby

a teraz spotykają się w barze i nagle on ma inne personalia, ot, taki punkt wyjścia Rhodes J. Dawson
Julia Crane-Hale
Oho, tak! To znaczy, wyobraziłam sobie, że zrobił przedstawienie, a wszystko po to, by w odpowiednim czasie, zniknęło, co miało zniknąć? Co powiesz na to, że rozmawiali wcześniej, na wystawie o jakimś całkiem konkretnym zdjęciu albo secie, ten który postanowił końcem wieczoru zabrać! Julia mogła tego nie skojarzy, albo wręcz przeciwnie, i oto są oboje tutaj pięć lat temu ^^
Gaia Hammond pisze: 29 lip 2021, 20:53
Rhodes J. Dawson no cześć, nicponiu ^^
Gaia Hammond
Nicponiu? Tak od razu po imieniu? :lol:
Anita Peterson pisze: 29 lip 2021, 21:20
Rhodes J. Dawson łobuzujmy razem ^^
Anita Peterson
Jestem na tak! ^^ łobuzować można na tyle sposobów, u know, wybieraj do woli!
powitalny kokos
rj
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
I could stay, oh, I could stay away, long enough to die another day
Julia Crane-Hale pisze: 29 lip 2021, 20:48
tak sobie myślę, że skoro Julia była pięć lat temu w Melbourne i organizowała wystawę to może doszło na niej do małego skandalu z udziałem Rhodesa? nie wiem co ten przyjemniaczek potrafi, ale jakaś kradzież, bójka? Coś co Julia zapamiętałaby

a teraz spotykają się w barze i nagle on ma inne personalia, ot, taki punkt wyjścia Rhodes J. Dawson
Oho, tak! To znaczy, wyobraziłam sobie, że zrobił przedstawienie, a wszystko po to, by w odpowiednim czasie, zniknęło, co miało zniknąć? Co powiesz na to, że rozmawiali wcześniej, na wystawie o jakimś całkiem konkretnym zdjęciu albo secie, ten który postanowił końcem wieczoru zabrać! Julia mogła tego nie skojarzy, albo wręcz przeciwnie, i oto są oboje tutaj pięć lat temu ^^
Gaia Hammond pisze: 29 lip 2021, 20:53
Rhodes J. Dawson no cześć, nicponiu ^^
Nicponiu? Tak od razu po imieniu? :lol:
Anita Peterson pisze: 29 lip 2021, 21:20
Rhodes J. Dawson łobuzujmy razem ^^
Jestem na tak! ^^ łobuzować można na tyle sposobów, u know, wybieraj do woli!
powitalny kokos
rj
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Rhodes J. Dawson pisze: 30 lip 2021, 20:20
Julia Crane-Hale pisze: 29 lip 2021, 20:48
tak sobie myślę, że skoro Julia była pięć lat temu w Melbourne i organizowała wystawę to może doszło na niej do małego skandalu z udziałem Rhodesa? nie wiem co ten przyjemniaczek potrafi, ale jakaś kradzież, bójka? Coś co Julia zapamiętałaby

a teraz spotykają się w barze i nagle on ma inne personalia, ot, taki punkt wyjścia Rhodes J. Dawson
Oho, tak! To znaczy, wyobraziłam sobie, że zrobił przedstawienie, a wszystko po to, by w odpowiednim czasie, zniknęło, co miało zniknąć? Co powiesz na to, że rozmawiali wcześniej, na wystawie o jakimś całkiem konkretnym zdjęciu albo secie, ten który postanowił końcem wieczoru zabrać! Julia mogła tego nie skojarzy, albo wręcz przeciwnie, i oto są oboje tutaj pięć lat temu ^^
skoro to była jej wystawa to idźmy w to, że ukradł bardzo cenną dla niej fotografię i ona to dobrze pamięta i teraz będzie chciała go dopaść :hahaha:

Rhodes J. Dawson
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
I could stay, oh, I could stay away, long enough to die another day
Julia Crane-Hale I love it! :lol: Musimy to rozegrać! Co prawda, Rhodes jest tu już od roku, ale super towarzyski nie jest, mogli się rzeczywiście mijać, o.
powitalny kokos
rj
36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Wpadam po pozytyw :D

Rhodes J. Dawson
powitalny kokos
nick
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Rhodes J. Dawson pisze: 11 sie 2021, 19:40
Julia Crane-Hale I love it! :lol: Musimy to rozegrać! Co prawda, Rhodes jest tu już od roku, ale super towarzyski nie jest, mogli się rzeczywiście mijać, o.
Rhodes J. Dawson Julia wraca do malowania i sztuki po totalnym zastoju, więc jak najbardziej pasuje, że dopiero teraz, poza tym Rhodes dostał rok życia, bo chyba go zamorduje :hahaha:
koło weekendu gramy? :lol:
szermierka — n/a
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Obiecująca szermierka, która ostatnio poświęca trochę czasu na treningi, a trochę też na randki, bo okazuje się, że te nie wychodzą jej najgorzej.
hejka Rhodes J. Dawson, chętnie podrzucę moją gromadkę pań, może któraś ci podpasuje :hm: z Gale na przykład mógłby się znać przez interesy, jeśli założymy, że przed aresztowaniem jej ojca jakieś z nim kręcił :hihihi:
sumienny żółwik
Magda
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
I could stay, oh, I could stay away, long enough to die another day
Cecilia Rossi, masz jakiś pomysł, bo o pozytyw raczej trudno :lol:

Julia Crane-Hale, to musiał być cudowny rok :lol: Grajmy <3

Posy O'Brallaghan Myślę, że rzeczywiście mógł się układać z ojcem Gale, raczej nie byli przyjaciółmi, ale hm, partnerami! Gdy trafił do więzienia, R. nieszczególnie się tym przejął, był już dawno w Lorne, aż tu nagle... Gale. I teraz pytanie, jakie mieli wcześniej relacje? :hm:
Posy też jest fajna, ale chyba za fajna dla niego! :/
powitalny kokos
rj
ODPOWIEDZ