29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay ma być miejscem gdzie zacznie życie na nowo, ale wydarzenia z przeszłości nadal trzymają ją w miejscu. Snuje się od motelu do Sanktuadium, gdzie dorabia jako pomocnik i w zasadzie nie wie co dalej...
Lucille Blanchard
Pewne traumatyczne wydarzenia sprawiły, że Lucia zdecydowała się na ucieczkę z Perth. Do Lorne Bay przybyła około miesiąc temu. Pomieszkuje w motelu, a czasem zaszywa się w pokojach socjalnych w Sanktuarium, gdzie dostała jakąś mało znaczącą posadkę. Jest niepewna siebie i nieśmiała, a przy tym lęk przed dotykiem sprawia, że trudno jej zaufać innym, chociaż ma już dość swojej samotności....
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Borsuk
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Lucille Blanchard

Ej, ja bym chciała ją wyściskać, no! :(

Nie wiem, może kiedyś spotkała na swojej drodze Leigh i ta ją trochę zapoznała z okolicą? Od tamtego czasu wpadają na siebie (bo Leigh jest wszędzie!), gawędzą, a panna Daintree widzi (bo zna się na ludziach), że coś tamtą gnębi, ale nic nie mówi i nie naciska? Stara się pomóc i zrobić wszystko, by Lucia czuła się dobrze w Lorne Bay? No i pewnie wciska jej swoje wypieki na poprawę humoru. Generalnie chciałabym żeby Leigh była jedną z tych osób, które trochę jej dodają wsparcia i bezinteresownie po prostu lubią i nie próbują na siłę zmieniać, o <3
ambitny krab
Kiren#7898
30 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Niski, bo facet zaczyna się do 179 cm. Instruktor surfingu, który próbuje również swoich sił w internecie. Często można go też spotkać na motocrossie, bo lubi się w to bawić gdzieś na tych bardziej bagnistych terenach. Wiele przeżył i zna Lorne Bay jak własną kieszeń.
Lucille Blanchard

Trochę ich łączy. Brock też miał w swoim życiu traumatyczne przeżycia, ale jakoś trzeba się pozbierać. Skoro jest od niedawna w Lorne Bay, to może podczas swoich pierwszy dni pobytu wpadła na Brocka? Jest nieśmiała, ale Canterbury zapewne szybko sprawił, że poczuła się swobodnie w jego towarzystwie, może nawet pokazał jej motel, który jest warty uwagI? Ewentualnie gdzieś nawet zabrał na krótką miejscową wycieczkę pokazująca gdzie się zapędzać, a gdzie lepiej nie?
powitalny kokos
Scorpion
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay ma być miejscem gdzie zacznie życie na nowo, ale wydarzenia z przeszłości nadal trzymają ją w miejscu. Snuje się od motelu do Sanktuadium, gdzie dorabia jako pomocnik i w zasadzie nie wie co dalej...
Leigh Daintree pisze: 26 lip 2021, 14:54

Ej, ja bym chciała ją wyściskać, no! :(

Nie wiem, może kiedyś spotkała na swojej drodze Leigh i ta ją trochę zapoznała z okolicą? Od tamtego czasu wpadają na siebie (bo Leigh jest wszędzie!), gawędzą, a panna Daintree widzi (bo zna się na ludziach), że coś tamtą gnębi, ale nic nie mówi i nie naciska? Stara się pomóc i zrobić wszystko, by Lucia czuła się dobrze w Lorne Bay? No i pewnie wciska jej swoje wypieki na poprawę humoru. Generalnie chciałabym żeby Leigh była jedną z tych osób, które trochę jej dodają wsparcia i bezinteresownie po prostu lubią i nie próbują na siłę zmieniać, o <3
Ściskaj ją w takim razie *.* Leigh Daintree
Bardzo podoba mi się taka relacja. Lucille pewnie będzie bardziej ufna wobec kobiet, a Leigh wydaje się być niezwykle ciepła i przyjazna, więc ich przyjaźń szybko mogłaby się zacieśniać. Myślę, że może z czasem nawet Lucia widziałaby w Leigh główną podporę, bo jej by najbardziej ufała. <3
Brock Canterbury pisze: 27 lip 2021, 08:57

Trochę ich łączy. Brock też miał w swoim życiu traumatyczne przeżycia, ale jakoś trzeba się pozbierać. Skoro jest od niedawna w Lorne Bay, to może podczas swoich pierwszy dni pobytu wpadła na Brocka? Jest nieśmiała, ale Canterbury zapewne szybko sprawił, że poczuła się swobodnie w jego towarzystwie, może nawet pokazał jej motel, który jest warty uwagI? Ewentualnie gdzieś nawet zabrał na krótką miejscową wycieczkę pokazująca gdzie się zapędzać, a gdzie lepiej nie?
Brock Canterbury <3
Lucille na pewno byłaby bardzo onieśmielona takim towarzystwem :oops: , a jednocześnie bardzo by go łaknęła. Podoba mi się Brock w roli przewodnika, który zapozna ją z Lorne Bay. Myślę, że może w pierwszych dniach Lucia sporo czasu przesiadywała nad oceanem i może tam na siebie wpadli np. gdy Brock surfował? Nie wiem, może pomyślała, że coś mu się stało jak na chwilę dłużej zniknął pod wodą i spanikowała, sama weszła do wody, a potem się okazało, że Brockowi nic nie jest? A właściwie nawet nie rozumie dlaczego Lucialle zareagowała tak panicznie? :lol:
powitalny kokos
Borsuk
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
Picture yourself in a boat on a river,
With tangerine trees and marmalade skies
Somebody calls you, you answer quite slowly,
A girl with kaleidoscope eyes.
Lucy in the Sky with Diamonds... :oops:

Dzień dobry Lucia, kocham cię, ale muszę poszukać ci imię i nazwisko innej panny D:

Lucille Blanchard
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
No i pięknie, mi pasuje, jak najbardziej <3

Lucille Blanchard
ambitny krab
Kiren#7898
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay ma być miejscem gdzie zacznie życie na nowo, ale wydarzenia z przeszłości nadal trzymają ją w miejscu. Snuje się od motelu do Sanktuadium, gdzie dorabia jako pomocnik i w zasadzie nie wie co dalej...
Geordan Balmont pisze: 27 lip 2021, 13:07
Picture yourself in a boat on a river,
With tangerine trees and marmalade skies
Somebody calls you, you answer quite slowly,
A girl with kaleidoscope eyes.
Lucy in the Sky with Diamonds... :oops:

Dzień dobry Lucia, kocham cię, ale muszę poszukać ci imię i nazwisko innej panny D:

Lucille Blanchard
And is it too much to ask to just be wanted
To feel the love I feel for you return
And is it so wrong to feel that you could love me
I guess the problem is that I'm not her...

Dzień dobry Geordan Balmont , kochaj ją, nawet jeśli to nie ona <3

Leigh Daintree Superka <3 w takim razie jakbyś miała ochotę zagrać odezwij się na pw :3
powitalny kokos
Borsuk
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Witam, podrzuciłabym tutaj Divinę może! Ona się zna z Dannym, to mogła chcieć go odwiedzić i wtedy jakoś Lucie zobaczyć. Pewnie by się speszyla i nie wiedziała jak zachować, więc mogłoby być niezręcznie :lol: To co wiemy, to wiemy, ale jak chcesz kogoś jeszcze ode mnie to wiadomo że wymyślimy. Lisa może kiedyś na nią nawarczeć na przykład :lol:

Lucille Blanchard
Zablokowany