barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Miles Vanderberg
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight, ma cudowną dziewczynę i irytujących współlokatorów.
Yara Vanderberg
młodsza siostrzyczka, która go nienawidzi, bo zabił jej ukochanego brata

Marlon Vanderberg
młodszy brat, z którym jest wciąż w zdumiewająco dobrych relacjach





Layla Whittemore
miłość życia Milesa, dziewczyna marzeń, której nie przyznał się do błędów z przeszłości

Eleonore Winfield
najlepsza przyjaciółka od czasów szkolnych, razem wspierali się w najgorszych i najlepszych chwilach i wzajemnie się opieprzają na porządku dziennym. Jeśli ktoś ma o nim wiedzieć wszystko, to tylko ta osoba.

Dean Washington
najlepszy przyjaciel Milesa od dzieciństwa, jest dla niego jak brat i wie o nim wszystko

Violet Swan
choć początki zawsze są trudne, tym bardziej, jeśli współlokatorka jest mocno niechciana w mieszkaniu, Milesowi zaczyna zależeć na jej obecności

Diana Puchalska
znajoma nieznajoma, dzięki której ma z kim kurwić w sobotnie popołudnia przy dobrej kawie

[




Jaydenn Swan
były facet Violet, przy byle okazji dostaje od niego w pysk

przyjazna koala
naleśnik puchaty
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
ambitny krab
pianka#9491
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
siema Miles Vanderberg podrzucam moją Charlie Davies-Callister bo ona pracuje jako ratownik medyczny więc kiedyś musieli się spotkać chociaż na jakimś szkoleniu czy coś! <33
ambitny krab
głodna
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Och, braciszku :/ oboje skończymy w piekle, możemy się ścigać kto pierwszy :lol:
ps. twoja karta to wyciskacz łez, musiałam sobie przypomnieć, że wcale nie miałam brata, który zginął :lol:
ambitny krab
m.
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Diana Puchalska po przeczytaniu Twojej bio, mam ochotę napisać tylko niech siedzą razem przy stoliku w kawiarni, wypalają szlugi i kurwią na życie :lol: Bo pod szpital i jego wypadek nie mam tego jak podczepić, bo a) on już tam nie pracuje i nawet się nie pojawia w okolicy i b) to i tak było kilka lat temu. Ale tak sobie myślę, że on po prostu kiedyś mógł się do niego przysiąść na bezczelnego do stolika, postawić kawę i zacząć obgadywać wredne staruszki w poczekalniach i ich rozstępy. I mogliby rozmawiać o wszystkim, nie znając nawet za dobrze swoich imion. Byłoby po prostu - to co, środa o tej co zawsze? :welcome:

Devon Flanagan koniecznie! :fox: Nie ma pomiędzy nimi zbytniej różnicy wieku, więc mogli razem uczęszczać na wszystkie szkolenia i zakuplować się. Potem przez jakiś czas mogli być w jednym teamie ratowniczym w szpitalu, ale później wydarzyłby się jego wypadek i przestałby się pojawiać w robocie. Mógłby też się od niej trochę odciąć, a teraz może odnowił kontakt i przyznał się, że zachował się jak dupek, odtrącając tak wszystkich? Chyba że masz inny pomysł to wal śmiało! <3

Yara Vanderberg I TAK WYGRAM :roll:
ps. to się nazywa przypływ weny :lol: tylko mam nadzieję, że Yara aż tak go nie nienawidzi jak on myśli ;(
ps2. to kiedy mi zatańczysz? :lol: :lol: :lol:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Miles Vanderberg jestem jak najbardziej za! Charlie traktowała go pewnie jako przyjaciela, bo w pracy jednak spędzali ze sobą dużo czasu, dodatkowo pewnie nie raz nie dwa mogli znaleźć się w jakiejś nieciekawej sytuacji podczas wezwania i właśnie wtedy okazało się, że mogą na siebie liczyć. Charlie pewnie dupę mu skopie za to wszystko bo zła jest!
ambitny krab
głodna
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Miles Vanderberg pisze: 25 lip 2021, 00:41
Diana Puchalska po przeczytaniu Twojej bio, mam ochotę napisać tylko niech siedzą razem przy stoliku w kawiarni, wypalają szlugi i kurwią na życie :lol: Bo pod szpital i jego wypadek nie mam tego jak podczepić, bo a) on już tam nie pracuje i nawet się nie pojawia w okolicy i b) to i tak było kilka lat temu. Ale tak sobie myślę, że on po prostu kiedyś mógł się do niego przysiąść na bezczelnego do stolika, postawić kawę i zacząć obgadywać wredne staruszki w poczekalniach i ich rozstępy. I mogliby rozmawiać o wszystkim, nie znając nawet za dobrze swoich imion. Byłoby po prostu - to co, środa o tej co zawsze? :welcome:
omg, do nakurwiania na życie nigdy nie trzeba mnie długo namawiać! :hihi: i bardzo mi pasuje to, że niewiele by o sobie wiedzieli, bo Diana niezbyt lubi swojego męża i swoje życie tutaj, więc taka anonimowość byłaby jej pewnie na rękę (no i pewnie myśli, że Miles przestałby ją lubić, gdyby powiedziała mu więcej o sobie :koala: ). więc wspaniale, ślicznie nam wymyśliłaś, mam nadzieję, że niedługo zagramy <3
ambitny krab
pianka#9491
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Miles Vanderberg pisze: 25 lip 2021, 00:41
Yara Vanderberg I TAK WYGRAM :roll:
ps. to się nazywa przypływ weny :lol: tylko mam nadzieję, że Yara aż tak go nie nienawidzi jak on myśli ;(
ps2. to kiedy mi zatańczysz? :lol: :lol: :lol:
Nigdy! To się nie wydarzy, nie, nie nie :lol: Lepiej zacznij nam wątek, wiesz, mniej żenujący, bo inaczej nigdy się już nie spotkają, chyba że na jakimś pogrzebie!
ambitny krab
m.
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejka Miles Vanderberg , wpadam z Ryderem jako znajomym z tej samej strony baru :crab:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Devon Flanagan w takim razie Miles zaraz wyśle jej jakiegoś przeprosinowego smsa, żeby się już nie gniewała i wreszcie dała się gdzieś zaprosić i nadrobić zaległości <33 I ja Ci zaraz puszczę pw, bo mam sprawę :lol:

Diana Puchalska no i super! On pewnie też nie zwierzałby się jakoś bardzo ze swoich problemów, ale jednego dnia, zamiast na kawę to mogą iść na wódkę i się zacznie :lol: Oczywiście wszystko anonimowo, żeby nie było! I tak, koniecznie trzeba niebawem zagrać! <3

Yara Vanderberg najprędzej jego, jakby kiedyś przyszło mu zobaczyć ją w akcji :lol: Zaraz wyślę pw i dogadamy szczegóły!

Ryder Fitzgerald Miles chętnie pomoże koledze z roboty przy skręcaniu blantów. Przy paleniu także, najlepiej gdzieś na zapleczu :lol:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Miles Vanderberg pisze: 25 lip 2021, 12:42

Diana Puchalska no i super! On pewnie też nie zwierzałby się jakoś bardzo ze swoich problemów, ale jednego dnia, zamiast na kawę to mogą iść na wódkę i się zacznie :lol: Oczywiście wszystko anonimowo, żeby nie było! I tak, koniecznie trzeba niebawem zagrać! <3
tylko ostrożnie z tą wódką, bo jak si sobie zaczną zwierzać, może się okazać, że Diana jest macochą Lindsay :hihi:
ambitny krab
pianka#9491
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Diana Puchalska sposób na teściową zaliczony :lol:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
ODPOWIEDZ