26 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi sex shop i bloga, na którym opowiada, co się robi z łechtaczką. Za cenniejszego od przyjaźni uważa instagrama i odcina się od przeszłości.
Clara Madden
Prowadzi sex shop, projektuje kolekcję bielizny i prowadzi bloga, na którym pisze o seksie, wolności i o tym, że trzeba kochać siebie. Aktywnie prowadzi instagrama, na którym jest jedną z tych lasek, które pokazują swoje rozstępy i mówią o swoich zaburzeniach odżywiania. Mimo tysięcy obserwatorów, kiepsko radzi sobie towarzysko. Z rodziną nie ma kontaktu, więc popada w pracoholizm. Ale kiedyś była fajną, imprezową dziołchą!
calie goldworthy
ładna pani dziennikarka, której daję zniżki, bo pisze o mnie ładne artykuły (albo dlatego, że jest ładna); nawet nie wiem, że mi w życiu napsuje, bo jest wścibskim dzieciakiem

diana puchalska
ludzie myślą, że się przyjaźnimy, no ale bez przesady; spędzanie z nią czasu jest w porządku, bo ma basen, ale mogłaby zostawić tego męża

lula bidwell
pomogła mi z postem na insta, a ja miałam mokre gacie i zrobiłam niepoprawne rzeczy, teraz muszę udawać, że telefon wpadł mi do kibla i nie wiem, co dalej

albo ja wymyślę
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
amygdala#8798
dziennikarka — Cairns Post
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarka w The Cairns Post pisząca nudne rubryki. Jeździ czerwonym skuterem, bawi się w detektywa amatora i dorabia w szpitalu, żeby wspomóc ukochaną rodzinę.
Hej, Clara jest śliczna, ale nie dlatego przychodzę.
Dobrze, też dlatego, ale nie chciałam wyjść na małostkową. :lol:

Wszyscy znają Calie jako dobrą, ciepłą, energiczną i pełną serca osobę. Jedynie jej partnerzy/ki wiedzą, że lubi intymność bardziej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać, dlatego na pewno zainteresowałaby się blogiem Madden, a później także jej sklepem i projektami. Na pewno też zgłosiła się, żeby napisać artykuł o firmie Clary i.. intryguje mnie ta cała zmiana nazwiska dziewczyny. Goldsworthy ma nosa do dziwnych spraw i jeżeli wyczuje, że coś jeszcze kryje się za całą historią, to na pewno zacznie węszyć. Z jakim skutkiem? To się okaże. Ogólnie na samym początku dziewczyny na pewno się dogadają, ale jak to w życiu bywa, może być różnie.. :hm:

Clara Madden
mistyczny poszukiwacz
Lorde
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Ej, gdyby Clara potrzebowała kiedyś na bloga jakiegoś potwierdzonego info o tym, jak wygląda kobiece ciało po porodzie czy coś w tym stylu, o jakichś depresjach poporodowych albo innych podobnych sprawach, to polecam konsultację z Liv, może wyjdzie z tego fajna gra :hihi: Clara Madden
26 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi sex shop i bloga, na którym opowiada, co się robi z łechtaczką. Za cenniejszego od przyjaźni uważa instagrama i odcina się od przeszłości.
Calie Goldsworthy nie wstydź się ^^
Za artykuł Calie na pewno dostała takie fanty, jakie chciała, i zapowiedź podarunku w postaci jakiejś szmatki, gdy już kolekcja bielizny Clary ujrzy światło dzienne. Pewnie dalej ma zniżkę na zakupy w Liberated, za te ładne oczy... :roll: Mam nawet mały pomysł - może Clara poprosi ją o artykuł zapowiadający urodzinową imprezę interesu, Calie wpadnie na wywiad do jej zagraconego domku i, w ferworze oglądania dziwnych rzeczy po babci Madden (bo Clara pewnie puści ją samopas, bo co może się stać?), wpadnie na ukryte w jakiejś szufladzie dokumenty na stare nazwisko! I co z tego będzie, to nie wiem, ale... może być ciekawie 8)
PS piękna karta!

Olivia Westbrook wątki zawodowe zawsze w cenie!
Jako że Clara mocno siedzi w ciałopozytywności, to myślę, że mogłaby pod wpływem jakiegoś impulsu (klientki szykującej się do pierwszego seksu po porodzie?) wpaść do szpitala i narobić hałasu, że halo halo, gdzie tu jest porodówka? :lol: Pomarudziła pielęgniarkom, aż skontaktowały ją z Liv, i pewnie wreszcie stawi się po koktajl informacyjny na temat ciał matek. A myślę, że jak Olivia ją uczuli na to, że ciało nie jest jedynym problemem po porodzie, to Clara włączy tryb zbawiania świata i może razem nakręcą jakąś lokalną kampanię edukacyjną <3
ambitny krab
amygdala#8798
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
przyjaciółkuj się z Dianką, ok? Clara Madden <3
ambitny krab
pianka#9491
26 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi sex shop i bloga, na którym opowiada, co się robi z łechtaczką. Za cenniejszego od przyjaźni uważa instagrama i odcina się od przeszłości.
Diana Puchalska taaak! <3 Clara nie jest typem kolekcjonującym przyjaciółki, ale Dianka jest wspaniała i ma taką ciekawą historię! Clara się pewnie w sumie otwarcie nie przyznaje, że ją lubi, za to strasznie jęczy, że mogłaby już odejść od męża, bo co jej po basenie i innych rzeczach, skoro ma w domu jakiegoś cymbała i jest macochą jego cymbałków, i że w ogóle co to za życie i co jej z tego, skoro nawet nie mówi z australijskim akcentem :lol: Mogą się wzajemnie trochę przeciągać na swoje tryby życia - Diana zaciągnie Clarę na lekcję baletu, Clara podrzuci jej do torebki erotyczną zabawkę, Diana podrzuci Clarze domowe cynamonki, Clara jej pokaże, jak się bije rekordy w jedzeniu pizzy. A poznać się mogły, gdy Clara miała wyjątkowo paskudny bulimiczny napad i trafiła odwodniona i wybrakowana do szpitala. Diana może być powierniczką tego małego sekretu i ratować ją z opresji, gdy wyląduje w restauracyjnej toalecie (tak, romantycznie!) ^^
ambitny krab
amygdala#8798
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Clara Madden


Wiem, że Lula nieco młodsza ale musimy się znać @-@ Może nawet coś więcej kiedyś było? No i sąsiadkami będziemy :3
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
26 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi sex shop i bloga, na którym opowiada, co się robi z łechtaczką. Za cenniejszego od przyjaźni uważa instagrama i odcina się od przeszłości.
Lula Bidwell jest Bryden, musi być relka 8)
Widzę to tak - jakiś czas temu Clara robiła serię postów na temat społeczności LGBT+ i, żeby pokazać ją jak najrzetelniej, bohaterami czyniła osoby, które do tej społeczności należą. Wrzuciła jakieś story, że szuka osoby panseksualnej, no i napisała do niej Lula. Okazało się, że jest z okolicy, no to hop, robimy wywiadzik, jakaś rozmowa, oczywiście mogło skończyć się na części praktycznej... :lol: Clarze w sumie ostatecznie zrobiło się głupio, że młodsza dziewczyna, że była jej gościem, że zasady zawodowe, że to, że tamto, i się zmyła, ale post wrzuciła, no bo praca wykonana, tylko relacji nie podtrzymywała (choć Lu mogła próbować pisać czy dzwonić). Clara jednak, głuptas, nie zablokowała numeru - i któregoś pięknego dnia, jako że nikogo w sumie nie zapisuje na liście kontaktów, zadzwoni z tekstem "halo, hurtownia zabawek erotycznych?" - a co Lula na to... nie wiem :idk:
ambitny krab
amygdala#8798
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Clara Madden


Ah te one-night standy ;p Jedno jest pewne, Lula na pewno nadal śledzi jej Instagram. Kwasu z innymi generalnie nie lubi, więc może i zaszła do sklepu sprawę wyjaśnić? Clara mogła jej nawet doradzić w małych zakupach *wink wink*
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
26 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi sex shop i bloga, na którym opowiada, co się robi z łechtaczką. Za cenniejszego od przyjaźni uważa instagrama i odcina się od przeszłości.
Lula Bidwell możemy zrobić tak, że Clara ignorowała próby kontaktu, aż się wreszcie machnęła z tym numerem - a jako że sama zadzwoniła, to głupio było się wykręcić znowu i zaproponowała, żeby Lula wpadła do sklepu i że w ramach przeprosin za nieodbieranie telefonu (tutaj seria kłamstw, jakie przygody miał jej telefon, że go nie odbierała i nie widziała wiadomości) zaprasza na zakupy. I zakupy + niezręczności mogą być przed nami ^^
ambitny krab
amygdala#8798
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Clara Madden

Sign me in <3
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
dziennikarka — Cairns Post
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarka w The Cairns Post pisząca nudne rubryki. Jeździ czerwonym skuterem, bawi się w detektywa amatora i dorabia w szpitalu, żeby wspomóc ukochaną rodzinę.
Świetnie! W pełni to biorę! Fanty ze sklepu też, chociaż pewnie znajomi mówią Calie, że te prezenty mają drugie dno a ona nie słucha. Rzadko słucha, bo głupia nie jest.. ok, jest - czasami - ale radzi sobie w życiu i to jest najważniejsze.
I wciśnie ten swój wścibski nosek tam gdzie nie trzeba ;> :roll:

Clara Madden
mistyczny poszukiwacz
Lorde
ODPOWIEDZ