właścicielka cukierni — Sugar Bakeshop
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, no damsel in distress, don't need to save me.
Once I start breathing fire, you can't tame me.
And you might think I'm weak without a sword but I'm stronger than I ever was before.
Natalie Jennings
określenia "zosia samosia" i "co złego to nie ja" towarzyszą jej niezmiennie od lat. Wzięta właścicielka cukierni, która o ile piec potrafi całkiem nieźle, o tyle przy samym gotowaniu pali wszystkie garnki. Ogromna miłośniczka zwierząt, książek i wspinaczek. Nieomylna, zawsze bezkompromisowa i zawzięta. Uwielbiająca wieczorne wypady do baru na szklankę dobrej szkockiej. Przeżywająca katusze zażenowania przy każdej rozmowie z matką, która zazwyczaj schodzi na sprawy sercowe - prawdopodobnie matka jest jedyną osobą, która potrafi ją zawstydzić.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Nathalie Jennings
brak multikont
strażak — lorne bay fire station
30 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Wyciąga ludzi i zwierzęta z pożarów, niczym kot chodzi własnymi drogami i... wzdycha do pewnej pani strażak!
Natalie Jennings

Hejka! Ten sam rocznik i dwa charaktery, które chodzą swoimi drogami. Myślę, że mogli się albo dogadywać, albo sobie dogryzać kiedyś, do wyboru - ale ostatecznie myślę, że się lubią. Mają też trochę wspólnych zainteresowań. No i Cam uwielbia słodkości, więc zniżki w cukierni mile widziane :hihi:
ambitny krab
Kiren#7898
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Cześć Natalie Jennings! Nie szukasz może jakiejś koleżanki? Bo chętnie podrzucę Billie :hihihi:
Zablokowany
cron