lorne bay — lorne bay
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cole Demos
Urodzony w Lorne Bay, między 18 a 22 rokiem życia podróżował po Europie. Mieszka u Darby i twierdzi cały czas, że szuka czegoś swojego. Jest panem policjantem. Dużo imprezuje, jeszcze więcej je, siedzi na plaży, jeździ rowerem, wszędzie go pełno. Wierny i zajebisty przyjaciel, chujowy dupek jeśli chodzi o związki.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
alemalpa#7279
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
szkoda, że nie wierny i zajebisty jako chłopak :tear:

Cole Demos
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
lorne bay — lorne bay
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Raine Barlowe

Sorki. Nikt go nie nauczył :/ :(
sumienny żółwik
alemalpa#7279
23 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
So I hit my head up against the wall Over and over and over and over again and again 'Cause I don't wanna be like them I hit my head up against the wall Over and over and over and over again And again and again and again
Cole Demos Myślę, że Eri to nieco po drodze z wykroczeniami. Pewnie zawsze jest tam, gdzie coś się dzieje i ktoś narozrabiał, zupełnie jak Cole :lol: Co z tym zrobimy? :roll:
powitalny kokos
Euridice Quinn
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
cześć ziomeczku!!!!
I jesteś w wieku Rorey, więc ją też dorzucam 8)
babeczka
-
lorne bay — lorne bay
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
euridice quinn No ja myślę ze Euri może być ulubioną "kryminalistką" Cole'a. Za ładny uśmiech będzie ją puszczał tylko z upomnieniem!

darby maclerie Dzień dobry moja ulubiona współlokatorko!! <3
A skoro z Rorey ten sam wiek to może masz ochotę na jakiś licealny związek? Mogli być jakąś fajną parą i kto wie... może ona była jedyną laską, której Cole nigdy nie zdradził!! Ewentualnie możemy im dać jakiś mega przyjaciół. Cole mówi jej o zdradach i ona nim gardzi i go tyra, ale w sumie chętnie o tym słucha???
sumienny żółwik
alemalpa#7279
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
hello Cole Demos, podeślę Ci tutaj autumn goldsworthy, bo wydaje mi się, że choć po pokrewnych profesjach powinni się znać. Myślałam też o jakiś eksach licealnych, ale z drugiej strony, skoro taki wierny z niego przyjaciel, to może jednak przydałby się ktoś taki mojej Autumn <33

I jeśli chcesz kogoś z moich to śmiało. Polecałabym Jedda Corrente ze względu na podejrzaną działalność jej ojca i sam fakt, że dziewczyna lubi pakować się w kłopoty. Podobnie zresztą Connor Davies, który nie stroni od wizyt na komisariacie niekoniecznie z własnej woli :P
lorne bay — lorne bay
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
autumn goldsworthy
To, że wpadasz do mnie mając Linzz na wizie to jest dla mnie taki prezent, że nawet nie wiesz XD Wzięłabym i eksów i przyjaźń, ale na tyle na ile znam Cole'a to wiem, że on raczej nie utrzymuje pozytywnych relacji ze swoimi byłymi, bo z reguły jego związki kończyły się zdradami z jego strony XD Więc baaardzo chętnie wezmę tutaj przyjaciół i nawet bym poleciała w BFF. Myślę, że mogą się znać typowo "od zawsze" i Autumn bardzo mu odradzała wybranie się w jego debilną podróż po Europie i mogli się przez to pokłócić i jak on przyszedł się do niej pożegnać to ona go nie chciała widzieć więc on wyjechał bez pożegnania. Ona się martwiła jak on tam sobie radzi, ale nic do niej nie pisał i nie dzwonił, bo uznał, że ona nie chciała mieć z nim kontaktu. Ostatecznie jednak pękł, zadzwonił do niej i pogadali od serca i wrócili do normalnego gadania i wtedy już Cole dzwonił do niej regularnie. A jak wrócił z podróży to już w ogóle są psiapsiami <3

z Jeddą bym dała taką relkę, że ona z nim flirtuje, bo jest policjantem i wiadomo, chce dziewczyna mieć znajomości w tym temacie. Ale on jest tak beznadziejny i zapatrzony w jej urodę, że też z nią flirtuje i absolutnie nie dostrzega tego, że ona może czerpać z tej znajomości jakieś dodatkowe korzyści. Myślę, że Jedda mogłaby go sobie owinąć wokół palca, a on by jej na to pozwolił i nawet nie miałby nic przeciwko temu!

Z Connorem też mnie kusi BFF, bo Cole nie ma męskiego BFF :/ Ale to poczekam na decyzję od Ciebie czy chcesz mieć ze mną dwa razy BFF XD
sumienny żółwik
alemalpa#7279
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Cole Demos pisze: 26 lip 2021, 17:35

darby maclerie Dzień dobry moja ulubiona współlokatorko!! <3
A skoro z Rorey ten sam wiek to może masz ochotę na jakiś licealny związek? Mogli być jakąś fajną parą i kto wie... może ona była jedyną laską, której Cole nigdy nie zdradził!! Ewentualnie możemy im dać jakiś mega przyjaciół. Cole mówi jej o zdradach i ona nim gardzi i go tyra, ale w sumie chętnie o tym słucha???
Oks, z Darbs wiemy!
A z Rorey w sumie mogli faktycznie być razem w liceum :hm: :hm: i no, lepiej żeby nie był, bo dopiero potem odkryła paskudną stronę facetów :/ I w sumie mogą teraz się jakoś próbować zaprzyjaźnić po jej powrocie na stałe, ale ona będzie pewnie trochę zdystansowana mimo wszystko </3 I dalej zobaczymy w grach 8)
babeczka
-
lorne bay — lorne bay
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
darby maclerie pisze: 26 lip 2021, 22:41
Cole Demos pisze: 26 lip 2021, 17:35

darby maclerie Dzień dobry moja ulubiona współlokatorko!! <3
A skoro z Rorey ten sam wiek to może masz ochotę na jakiś licealny związek? Mogli być jakąś fajną parą i kto wie... może ona była jedyną laską, której Cole nigdy nie zdradził!! Ewentualnie możemy im dać jakiś mega przyjaciół. Cole mówi jej o zdradach i ona nim gardzi i go tyra, ale w sumie chętnie o tym słucha???
Oks, z Darbs wiemy!
A z Rorey w sumie mogli faktycznie być razem w liceum :hm: :hm: i no, lepiej żeby nie był, bo dopiero potem odkryła paskudną stronę facetów :/ I w sumie mogą teraz się jakoś próbować zaprzyjaźnić po jej powrocie na stałe, ale ona będzie pewnie trochę zdystansowana mimo wszystko </3 I dalej zobaczymy w grach 8)
No i cudownie <3
darby maclerie
sumienny żółwik
alemalpa#7279
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Cole Demos pisze: 26 lip 2021, 18:38
autumn goldsworthy
To, że wpadasz do mnie mając Linzz na wizie to jest dla mnie taki prezent, że nawet nie wiesz XD Wzięłabym i eksów i przyjaźń, ale na tyle na ile znam Cole'a to wiem, że on raczej nie utrzymuje pozytywnych relacji ze swoimi byłymi, bo z reguły jego związki kończyły się zdradami z jego strony XD Więc baaardzo chętnie wezmę tutaj przyjaciół i nawet bym poleciała w BFF. Myślę, że mogą się znać typowo "od zawsze" i Autumn bardzo mu odradzała wybranie się w jego debilną podróż po Europie i mogli się przez to pokłócić i jak on przyszedł się do niej pożegnać to ona go nie chciała widzieć więc on wyjechał bez pożegnania. Ona się martwiła jak on tam sobie radzi, ale nic do niej nie pisał i nie dzwonił, bo uznał, że ona nie chciała mieć z nim kontaktu. Ostatecznie jednak pękł, zadzwonił do niej i pogadali od serca i wrócili do normalnego gadania i wtedy już Cole dzwonił do niej regularnie. A jak wrócił z podróży to już w ogóle są psiapsiami <3

z Jeddą bym dała taką relkę, że ona z nim flirtuje, bo jest policjantem i wiadomo, chce dziewczyna mieć znajomości w tym temacie. Ale on jest tak beznadziejny i zapatrzony w jej urodę, że też z nią flirtuje i absolutnie nie dostrzega tego, że ona może czerpać z tej znajomości jakieś dodatkowe korzyści. Myślę, że Jedda mogłaby go sobie owinąć wokół palca, a on by jej na to pozwolił i nawet nie miałby nic przeciwko temu!

Z Connorem też mnie kusi BFF, bo Cole nie ma męskiego BFF :/ Ale to poczekam na decyzję od Ciebie czy chcesz mieć ze mną dwa razy BFF XD
Tak jak pisałam na pw, wszystko biorę! :welcome: Relacja z Autumn mi się bardzo podoba, bo właśnie takiego bff mi trzeba dla niej! i niech nie będzie kolorowo, mogą się sprzeczać, ale wiadomo, że ostatecznie i tak są super przyjaciółmi! <3 Jedda wiemy i z Connorem no prooblemos, też możemy mieć przyjaciół, bo on jednak bardzo potrzebuje kumpli. :koala:
Cole Demos
22 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Avatar mnie kusi o fajne relacje!!!
Cole Demos
powitalny kokos
---
ODPOWIEDZ