32 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
you drink little too much and try a little too hard. And you go home to a cold bed and think. That was fine and your life is a long line of fine.
Delilah Ferguson
Trzydziestotrzyletnia pracownica prokuratury. Wychowała się w Lorne Bay, ale edukację wyjechała zdobywać do Melbourne. W czasach szkolnych wybitna uczennica. Obecnie jest mężatką. Odwiedza rodzinne aby odsapnąć od miejskiego zgiełku czy też aby spotkać się z rodziną. Jest osobą, która z łatwością dogaduje się z ludźmi, ale nie potrafi nawiązywać głębszych interakcji - przy najmniej nie na początku. Zapracowana, nieco spięta. Raczej nie ktoś z kim można konie kraść. Zamiast tego lubi wypić stanowczo za dużo we własnym domu, udaje idealną chociaż wcale taka nie jest.

Ukocham za osoby uwikłane z historią opisaną w tych poszukiwaniach
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejeczka Delilah Sanderson
Moglabym podrzucić na coś moją Mari Chambers, bo ona pracuje jako asystentka adwokata, więc mogły gdzieś na siebie wpaść na tle zawodowym, tylko nie wiem, czy by sobie przypadły do gustu. :hihihi:
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
hej Delilah Sanderson <3
po pierwsze mogę ci dać Bena na kumpla - może i często ze sobą walczą w sądzie po przeciwnych stronach, ale doceniają umiejętności tego drugiego i całkiem lubią?
a skoro uczyła się w Melbourne, to mogą mieć z leon fitzgerald jakąś przeszłość wspólną :hm:
Zablokowany