35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Babe, there's something wretched about this, something so precious about this. Oh what a sin.
Viggo Kidman
pół Norweg-pół miejscowy, który za dzieciaka zwiedził pół świata. Obecnie detektyw, uziemiony z papierkową robotą przez wypadek sprzed dwóch lat. Gra na gitarze, kocha dokumenty true crime i często można go spotkać na plaży. No i ma psa, a do tego jest entuzjastą dobrego whisky. Zostańmy znajomymi z pracy, spotkajmy się w parku albo przy szklance czegoś dobrego.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
maximoff
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
agentka wydziału narkotykowego z psem służbowym u boku, która potrafi skopać tyłek, bo musi być w czymś dobra, skoro w życiu miłosnym za cholerę jej nie wychodzi
viggo kidman witam kolegę z pracy :welcome: Jako że Viggo jest starszy, więc pewnie wcześniej trafił na komendę w LB, mógł trochę pomóc Aisie się zaaklimatyzować. Wciąż jej zresztą może pomagać przy niektórych sprawach, bo zapewne przychodzi do niego, gdy utknie w martwym punkcie <3 Plus są z jednej dzielnicy, więc na pewno widują się dość często!
powitalny kokos
nonsens#5543
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Babe, there's something wretched about this, something so precious about this. Oh what a sin.
Aisa Langford bardzo mi pasuje, w dodatku oboje mają psy, więc mogą się widywać nie tylko w pracy, ale też na spacerach. Może skoro Aisa próbuje randkować, to kiedyś Viggo ją zaprosił na drinka, ale zamiast randki wyszło im po prostu przyjacielskie spotkanie, więc już nie próbują nic między sobą i po prostu są przyjaciółmi xd
sumienny żółwik
maximoff
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
zaszyła się na farmie, by pomagać rodzicom w stadninie i pozbierać swoje życie do kupy
viggo kidman przychodzę, bo bardzo podobała mi się karta postaci, dawseya mogę ci dać na jakiegoś kumpla, bo trochę ma ich niedosyt, mogli kiedyś wpaść na siebie w szpitalu, jak dawsey był jeszcze w pełni sprawny, natomiast melis też często bywa na łonie natury ze swoim aparatem, ewentualnie w jakimś barze? może mieli jakiś krótkotrwały romans albo przynajmniej prawie do tego doszło, ale oboje stwierdzili, że w ten sposób nie uleczą swoich problemów?
ambitny krab
martyna
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Babe, there's something wretched about this, something so precious about this. Oh what a sin.
melis huntington przyjmuję oboje! Skoro Dawsey był chirurgiem to pewnie się znają z czasu pobytu Viggo w szpitalu, może nawet Dawsey miał w swój udział w poskładaniu go i uratowaniu mu życia? Może Dawsey pomógł jemu w szpitalu, a Viggo go odwiedzał jak się dowiedział o pożarze?
Co do Melis to mogli się poznać gdzieś w barze, Viggo zapijał swoje smutki, ona też, zaczęli rozmawiać, postawił jej drinka i może do czegoś doszło, może nie, chociaż jestem za krótkim romansem i obopólną zgodą, że nic z tego nie wyjdzie, bo nie warto używać drugiej osoby jako lekarstwa na własne problemy i zostali znajomymi
sumienny żółwik
maximoff
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
zaszyła się na farmie, by pomagać rodzicom w stadninie i pozbierać swoje życie do kupy
viggo kidman oooo wszystko mi bardzo pasuje!!
ambitny krab
martyna
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
agentka wydziału narkotykowego z psem służbowym u boku, która potrafi skopać tyłek, bo musi być w czymś dobra, skoro w życiu miłosnym za cholerę jej nie wychodzi
viggo kidman pewnie, pasuje mi wszystko :hihi:
powitalny kokos
nonsens#5543
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Babe, there's something wretched about this, something so precious about this. Oh what a sin.
melis huntington, Aisa Langford to ja chętnie rozegram jakiś wątek!
sumienny żółwik
maximoff
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
James McAvoy, do tego Norweg i detektyw?
Muszę mieć z Tobą jakiś pozytyw *.*
viggo kidman
sumienny żółwik
13#9694
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Babe, there's something wretched about this, something so precious about this. Oh what a sin.
Maxine Hammond może się poznają w barze? chyba tylko to mi przychodzi do głowy, ewentualnie mogła być świadkiem jakiejś kradzieży albo coś :hm:
sumienny żółwik
maximoff
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
viggo kidman pisze: 20 lip 2021, 23:39
Maxine Hammond może się poznają w barze? chyba tylko to mi przychodzi do głowy, ewentualnie mogła być świadkiem jakiejś kradzieży albo coś :hm:
Jak dla mnie bar jest naprawdę fajnym pomysłem!
Kiedy gramy? :exited:
sumienny żółwik
13#9694
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Babe, there's something wretched about this, something so precious about this. Oh what a sin.
Maxine Hammond napisałem pw, bo chętnie rozegram spotkanie w barze!
sumienny żółwik
maximoff
ODPOWIEDZ