30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
agentka wydziału narkotykowego z psem służbowym u boku, która potrafi skopać tyłek, bo musi być w czymś dobra, skoro w życiu miłosnym za cholerę jej nie wychodzi
Aisa Langford
później, ok?
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nonsens#5543
28 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
It's strange what desire will make foolish people do

I never dreamed that I'd meet somebody like you
Aisa Langford My mamy, chyba wszystko już ustalone i możemy zaczynać, czy to fabułę, czy retro, co wolisz? :hihi:
sumienny żółwik
Lorcan
30 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Aisa Langford ale ty jesteś groźna ^^
powitalny kokos
bonjour32#9282
- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
omg, Jane musi być jej bff :exited: nie przyjmuję wymówek, okej, kochaj mnie *.*

Aisa Langford
ambitny krab
-
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
agentka wydziału narkotykowego z psem służbowym u boku, która potrafi skopać tyłek, bo musi być w czymś dobra, skoro w życiu miłosnym za cholerę jej nie wychodzi
Lorcan Winchester tak, tak, wszystko mamy :hihihi:

Donnie Gilbert i dobrze, bój się mnie :evil:

jane hemingway-winfield dobra *.* Pewnie razem poszły do szkoły policyjnej, a w zasadzie wszystko robią razem od piaskownicy, więc są jak siostry, której Aisa bardzo mocno potrzebuje <33 Hmm, w sumie mam w karcie, że po kłótni z rodzicami, która miała miejsce 6/7 lat temu, zamieszkała z przyjaciółką, może to właśnie Jane ją u siebie ugościła? :hm: Miało być na parę tygodni, a wyszedł rok :lol:
powitalny kokos
nonsens#5543
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
To ja tutaj koniecznie podrzucam mojego Nathaniel Hawthorne , gdyż on dużo wie o różnych używkach.... Mógłby pani agentce czasem w czymś pomóc, ale wiadomo nic za darmo ;>
- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
*.* Biorę! Tylko że Jane w szeregi policji dołączyła dopiero kilka lat temu, bo wcześniej planowała być lekarzem, ale myślę, że to właśnie dzięki Langford ostatecznie postanowiła zmienić branżę bo pracowanie z nią przewyższało wszystko <3 I jak najbardziej mogła się u niej zatrzymać, idealnie, kocham tę relację maks :exited:

Aisa Langford
ambitny krab
-
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
agentka wydziału narkotykowego z psem służbowym u boku, która potrafi skopać tyłek, bo musi być w czymś dobra, skoro w życiu miłosnym za cholerę jej nie wychodzi
jane hemingway-winfield o, no i świetnie *.* W razie chęci, zapraszam na pw po jakąś grę <33
powitalny kokos
nonsens#5543
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
agentka wydziału narkotykowego z psem służbowym u boku, która potrafi skopać tyłek, bo musi być w czymś dobra, skoro w życiu miłosnym za cholerę jej nie wychodzi
Anthony Huntington jakieś śledztwa pewnie parę razy doprowadziły Aisę do klubu Nathaniela, ale zazwyczaj okazywało się, że jego klienci po prostu lubią pakować się w kłopoty, pewnie ani razu nie pomyślała, że przystojny pan właściciel również jest w nielegalne rzeczy zamieszany :lol: Także parę razy faktycznie mogła poprosić go o pomoc, a w zamian... Cóż, to już pewnie zależy od Nate'a co od niej chciał ^^
powitalny kokos
nonsens#5543
instruktor boksu — lorne bay gym
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi treningi boksu, mocno tęskni za Grishamem i stara się nie panikować na myśl o tym, że za kilka miesięcy dołączy do nich ktoś jeszcze.
siemka Aisa Langford, Diane to jeden z moich celebrity crushy, więc jak ją Carlie kiedyś spotka na ulicy, pewnie będzie do niej wzdychać :oops: poza tym wiekowo chciałabym podrzucić Nevę, z którą pewnie chodziły razem do szkoły i może mogłyby się kumplować? :hm: a, no i w sumie widzę, że trenuje boks, a Gale jest instruktorką, więc w sumie mogę dać Ci komplet :lol:
niedościgniony kangur
Magda
ODPOWIEDZ