25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Leigh Daintree
Wesoła i przyjacielska kelnerka, gaduła z natury, optymistka i szczera dziewczyna, którą znajdziesz w pizzerii, na plaży czy w bibliotece. Chętnie wyskoczy na drinka do pubu :)
Abby Daintree
ukochana starsza siostra, przyjaciółka i osoba, której Leigh ufa we wszystkim

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Kiren#7898
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Leigh Daintree cześć, chcesz się przyjaźnić? :hihi:
babeczka
-
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
darby maclerie Hej! No pewnie, że chcę! :jupi:
ambitny krab
Kiren#7898
29 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Profesjonalna surferka, która do życia podchodzi bardzo na luzie. W jej życiu liczy się przede wszystkim ujarzmianie fal, dobre imprezy i totalny chill ... z nią można konie kraść tak naprawdę
Leigh Daintree no cześć! Chodzę z Twoją siostrą, więc pewnie sie znamy. Tylko pytanie czy lubimy? :D
powitalny kokos
Toni
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Toni Nichols

No pewnie, że się lubimy! Leigh jest kochana, poza tym absolutnie tolerancyjna, więc wydaje mi się, że kibicuje siostrze i jej partnerce od samego początku. Poza tym im więcej pozytywnych emocji tym lepiej <3
ambitny krab
Kiren#7898
29 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Profesjonalna surferka, która do życia podchodzi bardzo na luzie. W jej życiu liczy się przede wszystkim ujarzmianie fal, dobre imprezy i totalny chill ... z nią można konie kraść tak naprawdę
Leigh Daintree no i cudnie <3
powitalny kokos
Toni
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Ma 28 lat, jest właścicielką kawiarni, urodziła się i wychowała tutaj - ponadto ma aborygeńskie korzenie i uwielbia legendy i ciekawostki z okolicy.
cześć kochana siostrzyczko, jak będziesz chciała coś pograć to daj znać! <3 Leigh Daintree
powitalny kokos
Abby Daintree
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Leigh Daintree pisze: 18 lip 2021, 11:10
darby maclerie Hej! No pewnie, że chcę! :jupi:
tu super, mogły się poznać niedługo po przyjeździe Darby na kontynent i trzymać od tamtej pory razem <3
I jak będziesz chciała grać, to wołaj na pw :hihi:
babeczka
-
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
oo, a ja Ci podeślę Connor Davies, bo są w tym samym wieku!
Leigh Daintree
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Przeczytałam kartę i myślę, że ona nie dała się skusić na jego popularność, za to była w gronie bliskich znajomków od samego początku, jako kumpela, na której zawsze można polegać. Z ich edukacją po szkole średniej też widzę było różnie, ale znaleźli dla siebie jakieś zajęcia - pozostało się wspierać dalej. Leigh jest z tych osób, które są wierne przyjaciołom, więc jeżeli Ci pasuje, chciałabym tu taką fajną, kumpelską relację :) Leigh również wyznaje zasadę, że żyje się tylko raz, dlatego jest nastawiona do życia bojowo. Dogadaliby się ^^

Connor Davies
ambitny krab
Kiren#7898
25 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Widzę, że nawet bardzo by się dogadali! Totalnie biorę tą kumpelską relkę! Pewnie Connor – bo to głupek jednak – jeszcze w szkole coś próbował do niej podbijać, ale ostatecznie oboje lepiej wyszli na przyjaźni, a mówiąc szczerze choć jedna taka dobra dusza mu się przyda. <3
Leigh Daintree
powitalny kokos
anu
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Kelnerka z poczuciem humoru, ciepła i serdeczna, gaduła, której wszędzie jest pełno :)
Connor Davies

I super <3
ambitny krab
Kiren#7898
ODPOWIEDZ