yo — cm
about
Nya Sheehy
Młodsza siostra Beau. Gra w zespole Love Queen. Pracuje jako barmanka w Shadow. Wolontariuszka w sanktuarium dla dzikich zwierząt. Duża fanka miejskich legend.
Beau B. Sheehy
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jak mogłem być taki głupi, jak :/ :/ :/
Nya Sheehy
sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Nya Sheehy mogę być fanką Twojego zespołu i wpadać na drinki? :hihi:
babeczka
-
yo — cm
about
Dexter Wheatley jak się zagra to się zobaczy jak :grave:

darby maclerie Jak najbardziej! :exited: Widziałam, że Darby często daje się wykorzystywać, więc jako ta dobra barmanka, jak Nya widzi nieodpowiednich facetów przy Darby w barze to ich od niej odgania :/ I ma też dobrą orientacje w terenie, więc jak znajdzie zagubioną Maclerie to ją odprowadzi do domu <3
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Nya Sheehy pisze: 18 lip 2021, 10:30
darby maclerie Jak najbardziej! :exited: Widziałam, że Darby często daje się wykorzystywać, więc jako ta dobra barmanka, jak Nya widzi nieodpowiednich facetów przy Darby w barze to ich od niej odgania :/ I ma też dobrą orientacje w terenie, więc jak znajdzie zagubioną Maclerie to ją odprowadzi do domu <3
na pewno jej sie przyda taka osoba <3 I super, jak będziesz chciała sobie coś zagrać to wpadaj na pw 8)
babeczka
-
29 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Profesjonalna surferka, która do życia podchodzi bardzo na luzie. W jej życiu liczy się przede wszystkim ujarzmianie fal, dobre imprezy i totalny chill ... z nią można konie kraść tak naprawdę
Nya Sheehy nie chcesz się może kumplować? <3
powitalny kokos
Toni
yo — cm
about
darby maclerie Super, wpadnę na pewno <33

Toni Nichols No ba, że chcę! :exited: Jak często Toni bywa w klubach to może poznały się u Nyi w pracy (ale też można zmienić bez problemu!) albo w pracy Toni bo też Nya czasem bywa :hm: W każdym razie skoro ma motocykl to pomyślałam sobie, że mogły obie wychodzić w tym samym czasie (czy to z siłowni czy z klubu) i Nya musiała pojazd skomentować bo sama zbiera na coś normalnego i się waha między zwykłym samochodem, a motocyklem - choć lekcje też by jej nie zaszkodziły. Ale tak mogło się zacząć. W dodatku Nya uwielbia opowieści, więc bardzo chętnie słuchałaby o tym co Toni spotyka na zawodach i w ogóle poza miastem. Teraz to nie wiem czy nie będzie jej imponować za bardzo :lol:
29 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Profesjonalna surferka, która do życia podchodzi bardzo na luzie. W jej życiu liczy się przede wszystkim ujarzmianie fal, dobre imprezy i totalny chill ... z nią można konie kraść tak naprawdę
Nya Sheehy kurczaki Tonik mogła być czestym gosciem w pracy Nyi (moze raz nawet probowala uderzac do niej czy cos po pijaku). Potem wpadaly na siebie na silce.
Lekcji to Toni z checią udzieli. Nie tylko jazdy na motorze ale tez i surfingu. XD
powitalny kokos
Toni
yo — cm
about
Toni Nichols pisze: 19 lip 2021, 00:07
Nya Sheehy kurczaki Tonik mogła być czestym gosciem w pracy Nyi (moze raz nawet probowala uderzac do niej czy cos po pijaku). Potem wpadaly na siebie na silce.
Lekcji to Toni z checią udzieli. Nie tylko jazdy na motorze ale tez i surfingu. XD
Nauki surfingu też nie odmówi bo nie miała sposobności się nauczyć *.* Tak więc wszystko mi pasuje, a jak będzie ochota na grę to śmiało pisz na pw <33

Toni Nichols
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zbir i dealer w Shadow, z wykształcenia chemik, który przerwał doktorat z farmakologii po śmierci męża, właściciel dwóch psów, groźny jak nigdy dotąd
hej, my chyba powinniśmy się znać przynajmniej z pracy, co?

Nya Sheehy
powitalny kokos
enchante #8234
yo — cm
about
Myślę, że z pracy to koniecznie <3 Zwłaszcza, że od szkoły kumpluje się z drugim dealerem z shadow, więc nie ocenia i co ważniejsze nie wtrąca się do interesów. Pewnie go szanuje, ale nie za to co robi, a za to, że przekleństwami się brzydzi - bo w tym otoczeniu to jest niespotykane! Ale i dzięki temu pewnie bardziej docenia ich rozmówki bo są przyjemniejsze dla ucha.

Bazyl Godlewski
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zbir i dealer w Shadow, z wykształcenia chemik, który przerwał doktorat z farmakologii po śmierci męża, właściciel dwóch psów, groźny jak nigdy dotąd
o ile są to rozmówki, bo Bazyl najczęściej siada i nie mówi nic nad piwem, tęskni mu się do poprzedniego życia, ale Nyę szanuje!

Nya Sheehy
powitalny kokos
enchante #8234
ODPOWIEDZ