17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Roztrzepana nastolatka, która tak naprawdę umiera, ale stara się każdy dzień witać z uśmiechem na twarzy.
Lydia Blythe
Lydia to 17 letnia uczennica, dorywczo pracująca jako kelnerka. Dowiedziała się, że jest chora na białaczkę i lekarze dają jej trzy lata życia. Nawet mimo tego uśmiech nie schodzi z jej twarzy, trochę roztrzepana i o ciętym języku.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Zła Królowa
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Cześć bejbiaku! Proszę mnie ładnie wpisać!
Lydia Blythe
ambitny krab
Martyna
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Lydia Blythe czeeeść Rudzielcu :hihi:
niesamowity odkrywca
dominicky
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Roztrzepana nastolatka, która tak naprawdę umiera, ale stara się każdy dzień witać z uśmiechem na twarzy.
Aurora Hammond, wpisze Cię ładnie moja psiapsi z którą rozmawiamy o różnych rzeczach :]

nicky nordberg, Ciebie też ładnie wpiszę :hihihi:
powitalny kokos
Zła Królowa
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Lydia Blythe heloł młoda, podobno jesteś kelnerką w moim klubie :hm:
przyjazna koala
nick
brak multikont
ODPOWIEDZ