30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Elosie Callister
Od trzech miesięcy szczęśliwa mężatka, smętnie wyglądająca zza zamkniętego okna. Na razie cieszy się oddechem w złotej klatce u boku idealnego mężczyzny.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Elosie
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej elosie callister <3!

Modelka, więc podsyłam mojego pana ze świata showbiznesu remigius soriente. Może spotkali się kiedyś na jakiejś prestiżowej imprezie? Poza tym mogę dać też jonathan wainwright jest lekarzem, ale także ma fioła na punkcie zdrowego trybu życia i treningów. Boks to jego hobby, więc mogli by się znać z jakiejś siłowni, czy porannego joggingu <3
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
:welcome: Gwen pracowała kiedyś z Oscarem, dość dobrze go zna, jej rodzinny dom jest po sąsiedzku, znamy się chociaż z widzenia? ^^ elosie callister
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
remigius soriente
Stanowczo powinni poznać się jeszcze we Francji! Remi mógł być producentem filmu realizowanego przez dom mody Mugler albo Givenchy? Elosie w nim występowała albo była twarzą perfum. I tak świetnie bawili się na after party ^^

Gwen Fitzgerald
Powinny kiedyś złapać się na podjeździe albo w ogrodzie! I tak od słowa do słowa Gwen opowiedziałaby jej historię skąd i jak poznała Oscara? ^^ oczywiście Elosie zaprosi ją na kawę, herbatę, lemoniadę!
powitalny kokos
Elosie
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
elosie callister
Cześć, bratowa. Wbijam po jakąś relkę. :hihihi:
Lubimy się czy nie?
powitalny kokos
lama#4516
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Theodore Callister
Myślę, że początek znajomości był nieco sztywny, do czasu aż połączyła ich miłość do Iron Maiden ^^
powitalny kokos
Elosie
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
elosie callister siema, wpadam po coś dla Charlie <33
powitalny kokos
Charlotte
30 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Charlie Davies-Callister
Może Elosie jako nowy–rodzinny nabytek, nadała się najlepiej żeby wspierać Charlie? Bez długoletniego stażu ze znajomością rodziny, nie oceniała, nie wywierała żadnej presji, ale też nie ocierała irytującym współczuciem i nie próbowała jej zagłaskać na śmierć?
powitalny kokos
Elosie
Zablokowany