17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Głośna i nietaktowna uczennica szkoły średniej, rozkochana w kryminałach, mitologiach i baśniach. Człowiek suchar o życiu miłosnym na poziomie -100.
Helen Collins
Człowiek suchar, śmieje się z własnych żartów. Cierpi na chroniczny słowotok, głośna i nietaktowna. Zakochana w kryminałach, mitologiach i baśniach.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
juzka
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Jak panna jest taka głośna to może kiedyś swoim zachowaniem podpadła mojemu gnurowi jonathan wainwright i wywiązała się między nimi jakaś niemiła wymiana zdań, ale ostatecznie Jona jeszcze pomógł jej np. pozbierać zakupy, które rozsypała, gdy wpadli na siebie w jakimś wąskim przejściu? Helen Collins
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Helen Collins jestem od ciebie trochę (dużo) starsza, ale za to mentalnie są chyba na tych samych falach, więc wpadam po jakiś pozytyw :lol:
babeczka
-
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Głośna i nietaktowna uczennica szkoły średniej, rozkochana w kryminałach, mitologiach i baśniach. Człowiek suchar o życiu miłosnym na poziomie -100.
Anthony Huntington kurczę, ja bym to nawet bardzo chętnie rozegrała, z tym, że z Heleną jest taki problem, że ona by się nie wdała w żadną kłótnię tylko zaczęłaby go przepraszać, że mu wysypała te zakupy i jeszcze by się rzuciła żeby je pozbierać a przy tym na pewno trajkotałaby te swoje głupoty bez sensu :monkey:

darby maclerie ojej, ja mocno widzę jak Hela jest przede wszystkim zafascynowana jej imieniem i na pewno bardzo chce wiedzieć jak się je pisze i chce się nauczyć je prawidłowo wymawiać, ale jest trudne, więc pewnie bardzo długo musi ćwiczyć. Tylko. Masz jakiś pomysł jak mogłyby się poznać? xD Może kiedyś wpadła na Helen przypadkiem na rowerze tak nieszczęśliwie, że młoda złamała sobie rękę i pojechała z nią do szpitala i z nią tam została i zagadywała i się polubiły?
powitalny kokos
juzka
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Helen Collins pisze: 29 lip 2021, 21:32


darby maclerie ojej, ja mocno widzę jak Hela jest przede wszystkim zafascynowana jej imieniem i na pewno bardzo chce wiedzieć jak się je pisze i chce się nauczyć je prawidłowo wymawiać, ale jest trudne, więc pewnie bardzo długo musi ćwiczyć. Tylko. Masz jakiś pomysł jak mogłyby się poznać? xD Może kiedyś wpadła na Helen przypadkiem na rowerze tak nieszczęśliwie, że młoda złamała sobie rękę i pojechała z nią do szpitala i z nią tam została i zagadywała i się polubiły?

Jasne, Darby spróbuje dać jej szansę w wypowiedzeniu go, ale tylko jedną, bo jest przyzwyczajona do porażek :lol: :lol: I omg, jeśli Darby się przyczyniła do jej złamanej ręki, to by się bardzo starała jej to wynagrodzić, kilogramami ciastek i ciasto, nawet jeśli to Helen jej się wcisnęła pod koła :lol: Wyrzuty sumienia na pewno miałaby przeogromne!
babeczka
-
ODPOWIEDZ