21 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Sprawia problemy i jest zawsze tam gdzie nie powinien, to nic że ma wrażliwą duszę.
Pracownik w wypożyczalni sprzętu wodnego oraz surfer na wysokich falach.
Jonah Sheppard
21 letni pracownik w wypożyczalni sprzętu wodnego, uwielbia jeździć na deskorolce jaki na desce na falach. Adoptowany przez rodzinę Sheppard kiedy miał 10 lat. Łobuz z wrażliwą duszą, którą ukrywa przed innymi.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Zła Królowa
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Powiem tylko jedno, nigdy nie zabierzesz mnie na wodę. <3
Ale masz zgodę, aby zgorszyć trochę Orkę.. ^^
Jonah Sheppard
ambitny krab
Martyna
21 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Sprawia problemy i jest zawsze tam gdzie nie powinien, to nic że ma wrażliwą duszę.
Pracownik w wypożyczalni sprzętu wodnego oraz surfer na wysokich falach.
Aurora Hammond nigdy nie mów nigdy mała :) Jeszcze będziesz błagała, żeby Jo zabrał ją nad wodę, haha.
powitalny kokos
Zła Królowa
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Haha, nie sądzę. Jeśli spróbujesz, sądzę że skończy się to źle, tylko dla Ciebie. :hihihi:
Jonah Sheppard
ambitny krab
Martyna
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Witaj bracie, któremu wcale czasem nie dokuczam z wrażliwością :oops: Choć z takim rozrabiaką to pewnie i River musiał bywać tym przykładniejszym bratem... czasem - a czasem na imprezy zabierał bo też się wyszaleć trzeba (to wolał na niego oko mieć :lol: ) <3
Jonah Sheppard
wystrzałowy jednorożec
River
29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
Jonah Sheppard cześć młody! Siostra na pewno ma na Jonah oko i za dzieciaka nie raz go pilnowała, aby jakiś głupot nie zrobił :lol: Teraz pewnie też czasem na niego zerka, aby się w nic nie wplątał, a jak już w coś wplącze to przybywa mu na ratunek :hihihi:
ambitny krab
nonsens#5543
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
halko, Poppy się podkochuje w Riverze już od jakiegoś czasu, a jeszcze dłużej się ze sobą przyjaźnią, więc na pewno u nich bywała! Zresztą, ona bardzo się stara, by River zwrócił na nią uwagę, czego sam zainteresowany nie widzi, ale domyślam się, że ludzie wokół już coś tam mogą dostrzec. Poza tym Poppy i Jonah bliżej wiekowo, więc tym bardziej coś chcę! <3

Jonah Sheppard
sumienny żółwik
anu
21 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Sprawia problemy i jest zawsze tam gdzie nie powinien, to nic że ma wrażliwą duszę.
Pracownik w wypożyczalni sprzętu wodnego oraz surfer na wysokich falach.
River Sheppard, no bądź tym dobrym bratem i opiekuj się. Na pewno na początku Jonahowi było ciężko że ktoś chce się o niego troszczyć, ale teraz zapewne skoczyłby za bratem w ogień bo nawet gdy słowo brat nie przechodzi mu przez gardło to uwaza go za takiego rodzonego :3

Kenzie Sheppard, no hej siostrzyczko, myślę że tak mogło być ale na pewno Jonah nie był grzecznym dzieckiem, może nawet próbował kiedyś uciekać jak tylko do rodziny trafił a Kenzie go powstrzymywała przed ucieczka. No i nie raz zapewne słyszała jak w nocy budzi się z krzykiem bo dręczą go koszmary i dotrzymywała mu towarzystwa.

poppy weasley, hej jako że lubię Twój wiz to będę Was szipować, haha. Może Jonah dostrzegł że ta coś czuję do jego brata i stara się jakoś temu głupkowi to uświadomić. Jako że są w zbliżonym wieku to mogą się też przyjaźnić, mogła być tą dziewczyną, która w szkole zwróciła na niego pierwsza uwagę bo Jonah na pewno czuł się zagubiony za dzieciaka.
powitalny kokos
Zła Królowa
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Totalnie tak mogło być! :) Poppy na pewno by się nim zainteresowała i chciała mu trochę pomóc. Zwłaszcza, że jest bratem Rivera! Haha i dzięki za starania, choć River jest tak ślepy, że nic do niego nie dociera. :D
Jonah Sheppard
sumienny żółwik
anu
lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Wbijam z Dexterem tutaj, ponieważ nie ma bata by się nie znali - River jest jego przyjacielem i tak samo jak Poppy często u nich przebywa i w ogóle widzę, że dużo ich łączy więc też bym chciała ich mieć totalnie za kumpli! Poza tym też jest wkręcony w tą relkę z Poppy i Riverem i myślę sobie, że Jonah nawet mógłby go stosować by się za bardzo nie rozkręcał :D
Jonah Sheppard
sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
22 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dobra, więc wpadam tutaj po bardzo ciekawe relacje! Możemy też coś razem wymyślić
mam wolnego Patryczka do relacji i Josie Marrwick
Warto tu wspomnieć, że Patrick to świr surfingowy :P
powitalny kokos
---
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Jonah Sheppard


Z tej strony słowo dotrzymane :D Rozumiem, że od gówniaka razem śmigamy na desce i falach?
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
ODPOWIEDZ