28 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Były marynarz, który próbuje odnaleźć się w roli sternika, a gra w życie jeszcze nigdy nie była tak ciężka.
Julien E. Macfarland
Kiedyś pływał na inne kontynenty, a teraz... może Ci pokazać rafę koralową, napić się z Tobą piwa i ululać Cię do snu. Wcale nie miał innej baby w każdym porcie, ok. Bardzo fajny człowieczek, który narzuci Ci swoje zdanie... nic tylko brać i kochać! <33
Szczerze to nie wiem, czy to kiedyś uzupełnię...

Nigdy tego nie robię....

No ale zawsze musi być ten pierwszy raz czy coś. :)

niesamowity odkrywca
5IQ
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Podrzucam Caspian Macfarland, bo bracia <33
I jeśli chcesz, to Pandę też mogę Ci do czegoś dać. :lol:
ambitny krab
missirons#6417
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Julien Macfarland halo! <3 no z siostrą to wiadomo miłość <3 Z Remkiem miały być psiapsie, nie? :hm: A poza tym wiekiem i po sąsiedzku mam Rorey, więc jak chcesz jakieś sąsiedzkie wojny, to się je zorganizuje :hihi:
przyjazna koala
-
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
dobra to co z tą inną babą?
bo to najbardziej frapujące

Julien Macfarland
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Łap Gwen, wdowę po zmarłym bracie, która bywała u was w domu od stu lat, nadal bywa i jest całkiem fajna, kiedy nie narzeka :medit: :lol: Julien Macfarland
ODPOWIEDZ