może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
Geordan Balmont
Do siódmego roku życia mieszkaniec Rosji, potem Sydney, które opuszczał, by walczyć za granicą. Lorne Bay odwiedzał zdawkowo odkąd skończył 16 lat, tutaj także jego świętej pamięci dziadek zapisał mu swój dom. On sam też został uznany za martwego, kiedy rok temu zaginął podczas jednej z misji. Odnaleziono go dwa miesiące temu, ale nie przypomina już tej samej osoby; kiedy nie bierze leków jest nadpobudliwy i agresywny, a wspomnienia jego są na tyle rozszalałe, że nie potrafi uporządkować ich w odpowiedniej chronologii i przypisać konkretnym osobom, kiedy jednak bierze tabletki, jest flegmatyczny i jak twierdzi - w głowie nie ma żadnych myśli. Może wydawać się straszny, ale ogólnie rzecz biorąc dobry z niego chłopak. Obecnie przebywa głównie w swoim domu, gdzie próbuje okiełznać swoje demony, więc chętnie przyjmę mieszkańców Pearl Lagune (z szeregowców), którzy albo przychodzą uciszyć swojego głośnego sąsiada, albo sprawdzić, czy przypadkiem nie wykorkował. Poza tym mile widziani są dawni znajomi, zarówno z Lorne Bay jak i Sydney, eksy o płci dowolnej, a także kumple (lub kumpele) z wojska. Zapraszam <33
Divina Norwood
bliźniaczka jego przybranej siostry, której istnienie trzyma w tajemnicy przed swoją rodziną.

jude westbrook
jego najlepszy przyjaciel od czasów dzieciństwa, w którym skrycie się podkochuje, choć usilnie to wypiera ze świadomości.

Nathaniel Hawthorne
taki jeden pajac, który ukradł mu kiedyś pannę (Eleanore Winfield ) i który teraz straszy jego siostrę.

31 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel najlepszego baru w mieście. Ojciec czteroletniego Benny'ego. Czarnoskóry wrzód na dupie opieki społecznej, która szuka powodów, by zabrać mu syna.
Geordan Balmont, uważam, że piwo w dobrym towarzystwie pomoże połatać głowę, więc wpadaj do Rudd's, może Elio postawi Ci kolejkę! 8)
powitalny kokos
Presta#1949
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Lilies are white, violets are blue, my favorite jelly flavor is you :oops:

No wiadomo, że Divina by za niego umarła i będzie działać ze wszystkich sił, aby mu się polepszyło <3 Pewnie ma też jakiś sweter, który jej dał, gdy chodziła w jakimś podartym i kocha ten sweter najbardziej na świecie ;(
Dałabym też Franka na coś, wiadomo, mogą siebie znać, prawda? ;w; Mari też bym dała, bo ona lubi ładnych panów :| Lisę też bym dała, bo wszystkich bym Ci dała, ok? Ok :| Ale no, z Viny wiemy, rozumiemy, a reszta na pewno nam wyjdzie w czasie, jak nie teraz :hihihi: <33

Geordan Balmont
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Musiałeś wracać? :roll: Geordan Balmont

Poza tym to loffki <3 <2 Wiadomka!!!
Mysle, że jeszcze Jonę bym Ci podrzuciła, bo panowie mogą się znać z wojska, a poza Gburem to jeszcze Antek, gdyż pewnie jakimś sposobem na sobie wpadli, bo świat jest mały :lol: i może kiedyś za sobą przepadali, ale obecnie to niekoniecznie, gdyż Antek nie jest fajny :(.
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
czemu musztarda, polujesz na kiełbaski? ;> :lol: :lol:
Will co prawda swojej ci nie da, ale po sąsiedzku mogą jakieś zorganizować sobie na grilla! 8)
happy halloween
-
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym się w końcu zatrzymać, ale wybrałam życie w którym nie ma hamulca bezpieczeństwa.
Geordan Balmont - wpadam z moją dwójką. Jamiemu przyda się kumpel, a Anita odnawia stare kontakty ze szkolnych czasów ;)
ambitny krab
cattitude#5494
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
Elio Chataway pisze: 12 lip 2021, 21:15
Geordan Balmont, uważam, że piwo w dobrym towarzystwie pomoże połatać głowę, więc wpadaj do Rudd's, może Elio postawi Ci kolejkę! 8)
Też tak uważam, więc wpadnę niebawem na pewno 8) I trzymam za słowo z tą kolejką ^^

Divina Norwood pisze: 12 lip 2021, 22:10
Lilies are white, violets are blue, my favorite jelly flavor is you :oops:

No wiadomo, że Divina by za niego umarła i będzie działać ze wszystkich sił, aby mu się polepszyło <3 Pewnie ma też jakiś sweter, który jej dał, gdy chodziła w jakimś podartym i kocha ten sweter najbardziej na świecie ;(
Dałabym też Franka na coś, wiadomo, mogą siebie znać, prawda? ;w; Mari też bym dała, bo ona lubi ładnych panów :| Lisę też bym dała, bo wszystkich bym Ci dała, ok? Ok :| Ale no, z Viny wiemy, rozumiemy, a reszta na pewno nam wyjdzie w czasie, jak nie teraz :hihihi: <33

Geordan Balmont
Jeśli dał jej swój sweter, to musiał jej też podarować swoje serce; nie wiem czy wiesz, ale w Rosji to oznacza zawarcie ślubu :| Ale tak, kochaj go i dbaj o niego ;(
Z Franciszkiem mogli się poznać w wojsku mejbi? On jest starszy od Galaretki, poważniejszy i bardziej ogarnięty, więc pewnie należał do grona nielicznych osób, którym Balmont nie podskakiwał, tylko szanował jego zdanie. A Liskę on musi znać, bo ma bromance z jej bratem!!! Często bywał w ich domu i to od kilkunastu lat, więc Danny mógł ją ściągać na złą drogę, zachęcając do wspólnego robienia żartów całej jej rodzinie, skoro biedaczka taka samotna była i się nudziła :hihihi:

Nathaniel Hawthorne pisze: 13 lip 2021, 18:26
Musiałeś wracać? :roll: Geordan Balmont

Poza tym to loffki <3 <2 Wiadomka!!!
Mysle, że jeszcze Jonę bym Ci podrzuciła, bo panowie mogą się znać z wojska, a poza Gburem to jeszcze Antek, gdyż pewnie jakimś sposobem na sobie wpadli, bo świat jest mały :lol: i może kiedyś za sobą przepadali, ale obecnie to niekoniecznie, gdyż Antek nie jest fajny :(.
ty się odstosunkuj ode mnie, mojej baby i drugiej baby :unamused:
z Antkiem może się znają przez Hope? Ona była lekarzem prowadzącym Geordana, on był jednym z cięższych przypadków, więc Hope Pelletier może opowiadała czasem swojemu narzeczonemu o tym problematycznym pacjencie, z jakim zmaga się w pracy? Chyba że nie rozmawiają ze sobą na takie tematy, to nie :lol: Ale jeśli tak, tooo Danny mógłby niedługo zapragnąć ją odwiedzić, przyszedłby do niej do domu i tam wpadłby na Antosia czy cuś, nie wiem, głośno myślę, ok :lol:

william henderson pisze: 14 lip 2021, 18:51
czemu musztarda, polujesz na kiełbaski? ;> :lol: :lol:
Will co prawda swojej ci nie da, ale po sąsiedzku mogą jakieś zorganizować sobie na grilla! 8)
jezu fu xd spoko, niech trzyma swoją kiełbasę dla siebie, geordan aprobuje! a tego grilla to chętnie przygarnę, ale to może go mieli kiedyś, jakiś rok/dwa temu, a nawet jeszcze dalej? bo teraz na ogień george jedynie siebie mógłby wrzucić :lol:

Anita Peterson pisze: 14 lip 2021, 21:48
Geordan Balmont - wpadam z moją dwójką. Jamiemu przyda się kumpel, a Anita odnawia stare kontakty ze szkolnych czasów ;)
o idealnie, potrzebuję dla Geordana super kumpla <3 Mogli się poznać już kilka lat temu, bo Balmont w Lorne Bay bywa od dawna, a z Anitą mogli wpaść na siebie za granicą i... może George zaprosił ją na randkę? :oops: I nie wiem, jak ci to odpowiada, ale jeśli się zgodziła, to mogli tak dla zabawy przedstawić się sobie innymi nazwiskami i opowiadać zmyślone historie na swój temat (przekonani, że nigdy więcej się nie spotkają, skoro znaleźli się gdzieś na końcu świata), uwikłać się w krótki, ale intensywny romans, zwiedzać ze sobą miasto, a potem pewnego dnia po prostu przestać się do siebie odzywać i zapaść się pod ziemię. No i teraz kilka lat później wpadliby na siebie w Lorne Bay :oops:
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Geordan Balmont pisze: 27 lip 2021, 13:54
Jeśli dał jej swój sweter, to musiał jej też podarować swoje serce; nie wiem czy wiesz, ale w Rosji to oznacza zawarcie ślubu :| Ale tak, kochaj go i dbaj o niego ;(
Z Franciszkiem mogli się poznać w wojsku mejbi? On jest starszy od Galaretki, poważniejszy i bardziej ogarnięty, więc pewnie należał do grona nielicznych osób, którym Balmont nie podskakiwał, tylko szanował jego zdanie. A Liskę on musi znać, bo ma bromance z jej bratem!!! Często bywał w ich domu i to od kilkunastu lat, więc Danny mógł ją ściągać na złą drogę, zachęcając do wspólnego robienia żartów całej jej rodzinie, skoro biedaczka taka samotna była i się nudziła :hihihi:
Omg, to jak tak się sprawy mają to chyba muszę zmienić stan cywilny w karcie postaci :oops: Ale no, wiadomo, że będzie dbała <3
A co do Francisa... może jednak wojsko mebli? :idiot: Mam nadzieję, że nikt poza Tobą tego wybornego żarciku nigdy nie przeczyta :lol: Ale tak, bardzo mi się coś takiego podoba *.* Tym bardziej Francis będzie aprobował związek Lean z nim ^^ No i co do Liski, to też mega mi się podoba! Bo ona na pewno podglądała spotkania braci z kolegami, więc pewnie gdzieś jak taki mały krip się czaiła za drzewem, czy za kanapą, wystawiając głowę i chowając się, jak Geordan na nią spojrzał. No i jakby się nią zainteresował, to na pewno byłaby najpierw zawstydzona, ale z czasem się przekonywała i hehe, przy Dannym by wychodził z niej cyrkuśnik, jak nigdy :lol: <33
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym się w końcu zatrzymać, ale wybrałam życie w którym nie ma hamulca bezpieczeństwa.
Geordan Balmont - i jedno i drugie mi odpowiada :D
Kiedy gramy?
ambitny krab
cattitude#5494
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay ma być miejscem gdzie zacznie życie na nowo, ale wydarzenia z przeszłości nadal trzymają ją w miejscu. Snuje się od motelu do Sanktuadium, gdzie dorabia jako pomocnik i w zasadzie nie wie co dalej...
Geordan Balmont pisze: 27 lip 2021, 13:54


ty się odstosunkuj ode mnie, mojej baby i drugiej baby :unamused:
z Antkiem może się znają przez Hope? Ona była lekarzem prowadzącym Geordana, on był jednym z cięższych przypadków, więc Hope Pelletier może opowiadała czasem swojemu narzeczonemu o tym problematycznym pacjencie, z jakim zmaga się w pracy? Chyba że nie rozmawiają ze sobą na takie tematy, to nie :lol: Ale jeśli tak, tooo Danny mógłby niedługo zapragnąć ją odwiedzić, przyszedłby do niej do domu i tam wpadłby na Antosia czy cuś, nie wiem, głośno myślę, ok :lol:
Geordan Balmont
Mogłoby tak być, a że w przeszłości mogli na siebie kiedyś wpaść i za sobą nie przepadac to teraz byłoby to dla niech niemiłym zaskoczeniem znów się spotkać. Dogadamy jeszcze, a ja odezwę się do Hope też :lol: Co do Twoich kobiet to Nathaniel będzie miał na nie już zawsze oko ;>
I oczywiście z Lucia wiadomo <3 cieszy się każdym skradzionym wspomnieniem...
powitalny kokos
Borsuk
36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Daje tutaj w sumie Cece do relacji, która w sumie może mu pomagać ogarnąć się z jego demonami? Bo ona sama miała w sumie trochę problemów z depresją itd.
No i tak możemy poprowadzić tę relacje w co innego, ale w co to już zależy od ciebie.

No i w sumie mogę ci tu dać też Patrick Halliwell :D

Geordan Balmont
powitalny kokos
nick
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Przepraszam, ale to przechodzi ludzkie pojęcia, żebyśmy dalej ukrywali tę relację. Wiadomo, że jakoś Jude musiał nas połączyć, bo się Soriente w domu Westbrooków kręcił od zawsze, a w ostatnim czasie się ziomaluje z Judem, więc są okoliczności, które można wykorzystać, bo...
Spoiler
Obrazek
Ja tu widzę spory potencjał, geordan balmont :smirk:
ODPOWIEDZ
cron