31 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel najlepszego baru w mieście. Ojciec czteroletniego Benny'ego. Czarnoskóry wrzód na dupie opieki społecznej, która szuka powodów, by zabrać mu syna.
elio chataway
Przede wszystkim jest ojcem czteroletniego Bennyego - urwisa, który uwielbia lody czekoladowe, oglądać małpki i targać psy za ogon.
Jest też właścicielem Rudd's Pub, gdzie spędza większość wieczorów.
Poza tym nie szuka stałego związku, a wyłącznie rozrywki.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Presta#1949
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Elio Chataway cześć szefie! ^^ Liczę na to, że Elio będzie lubił swoją pracownicę i może nawet czasem razem się czegoś napiją po zamknięciu baru? Zawsze mogą też sobie w międzyczasie niewinnie poflirtować, aby nie było za nudno :lol:
ambitny krab
nonsens#5543
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
niesamowity odkrywca
m.
31 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel najlepszego baru w mieście. Ojciec czteroletniego Benny'ego. Czarnoskóry wrzód na dupie opieki społecznej, która szuka powodów, by zabrać mu syna.
Gaia Hammond, Elio z pewnością jest świetnym szefem, w przeciwieństwie, do tego, który uznał, że pora zwinąć manatki, kiedy potężna ulewa uszkodziła lokal i należało wyłożyć spore pieniądze na remont.
Niewinny flirt również mi się podoba, ponadto Gaia mogłaby czasami zająć się małym Benem, gdy ten wpada odwiedzić tatę w pracy :hihihi:
Ogólnie chciałabym, żeby dobrze im się współpracowało i żeby tworzyli prawdziwy zespół - jak komuś coś wypadnie to jedno z chęcią zastępuje drugie, pomagają sobie gdy zajdzie potrzeba itp.

nellie carleton, uciekinierko, czego tu szukasz? </3
powitalny kokos
Presta#1949
dyspozytorka — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
ja cos chcę! Dla Gail albo Józefiny! <3

Elio Chataway
ambitny krab
nie#5225
31 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel najlepszego baru w mieście. Ojciec czteroletniego Benny'ego. Czarnoskóry wrzód na dupie opieki społecznej, która szuka powodów, by zabrać mu syna.
Josephine Hirsch, no ja myślę, że oni by wyglądali ze sobą wręcz cudownie! Co Ty na to, żeby Elio trafił kiedyś do niej z Bennym, który rozciął sobie kolano? Od tego dnia czterolatek mógłby ubzdurać sobie, że Józefina to najpiękniejsza kobieta na świecie i powinna iść z tatą na randkę.
powitalny kokos
Presta#1949
30 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
You saved me life….Not forever, not for good. Probably just temporarily. But you saved my life, and now I’m yours. The me that’s me right now is yours. Always.
Elio Chataway tak, chodźmy! ^^ Dziecku się przecież nie odmawia, prawda?
ambitny krab
nie#5225
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Elio Chataway chętnie czasem się zajmie małym Benem, pewnie! <3
No i zdecydowanie jestem za tym, aby byli zgranym zespołem. Gaia pewnie czasem zostaje po godzinach, aby pomóc coś więcej, a już na pewno robiła tak, gdy ten niefajny szef uciekł i było sporo roboty!
Także jak będziesz miała ochotę na jakąś grę, to serdecznie zapraszam <33
ambitny krab
nonsens#5543
31 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel najlepszego baru w mieście. Ojciec czteroletniego Benny'ego. Czarnoskóry wrzód na dupie opieki społecznej, która szuka powodów, by zabrać mu syna.
Josephine Hirsch, słodkiemu Benny'emu? NIGDY! <3
Gaia Hammond, super, zgadamy się! <3
powitalny kokos
Presta#1949
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
ja myślę, że Julia jest częstym gościem w barze (o ile nie gra w Shadow na konsoli), więc pewnie znają się szmat czasu, ale nie wiem na ile wie, że ma dziecko i długi.. i koniecznie musi jej pozować, ale to jak już wróci do pracowni!

Elio Chataway
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Elio Chataway
O mój borzu, jesteś piękny! *.* A poza tym płytkim jak kałuża wstępem, cześć! Oddam Yarkę do czego tylko chcesz ^^
ambitny krab
m.
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Elio Chataway, czytając Twoją kartę postaci wpadła mi do głowy relka z Diviną :hihihi: Ona jest dziwna i mieszka w buszu, ludzie jej nie ufają, trzymają się od niej z daleka, swoje dzieci też, ale... może kiedyś syn Elio się zagubił, bo sobie gdzieś odbiegł, czy coś i wiadomo, panika, ale akurat ta osobliwa dziwaczka z lasu go znalazła i przyprowadziła. Viny i Benny znaleźli wspólny język, więc może mimo uprzedzeń, jakie do Norwood czuje większość mieszkańców, Elio skorzystał z jej propozycji, że czasem mogłaby się nim zaopiekować, gdyby ten nie miał z kim zostawić syna? ;3
Jeśli chcesz kogoś jeszcze ode mnie, to śmiało <3
Zablokowany