35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Theo Callister
Zbija kokosy na tragedii innych - tanatokosmetolog w okolicznym domu pogrzebowym. Typ, który da ci swoją wizytówkę i z firmowym uśmiechem poleci byś zadbał o swoją przyszłość. Umyje, uczesze, nawet zrobi makijaż jak będzie trzeba, oczywiście wszystko dopiero po twojej śmierci. Tak naprawdę to jest w porządku, po prostu zbyt długo przebywa wśród martwych i jakoś tak z czasem samoistnie wyostrzył mu się czarny humor. Szukam dla niego ciekawych relacji, byłych dziewczyn, crusha (tu pewnie niebawem wrzucę jakiś post w szukajkach tylko muszę zebrać myśli), obecnych dziewczyn ( :lol: ), przyjaciół, wrogów i wszystkiego co wam tylko przyjdzie do głowy.
Samuel Callister
Starszy braciak i zarazem najbliższa mu osoba. Mogą się ścierać, czasem nawet obić sobie ryje ale jedno jest pewne - jeden za drugim wskoczyłby w ogień.

Charlie Davies-Callister
Bratowa, spoko babka. Złego słowa jak dotąd powiedzieć na nią nie może.

Ruth Hammond
Pani nadinspektor i chyba zarazem ulubiony gliniarz Theo. Lata wstecz, opuszczając wytrzeźwiałkę namówił ją na wspólny wypad na koncert. Jak już raz poszli w pogo tak już na zawsze zostali partnerami od koncertowych zbrodni.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
lama#4516
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
Theodore Callister siema szwagier! lubimy się?
powitalny kokos
Charlotte
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Charlie Davies-Callister A mamy jakieś powody żeby się nie lubić? :hihihi: Myślę, że jest między nami jak najbardziej ok. Kupię czerwone wino dla osłody smutków życia i użyczę ci ramienia jeśli będziesz chciała się wypłakać ale myśli brata jeśli mi się zwierzy i tak ci pewnie nie zdradzę. Braterska lojalność. *.*
powitalny kokos
lama#4516
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
Theodore Callister no spoko, ale jak dowiesz się o zdradzie to daj znać chociaż *.*
powitalny kokos
Charlotte
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Glina przed czterdziestą, od zawsze w Lorne Bay, od kilku lat żonaty, niedawno stracił dziecko.
Theodore Callister cześć najdroższy braciszku ❤️
powitalny kokos
potworek#6021
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Charlie Davies-Callister
Znając Theo to gdy się o tym dowie - w obawie, że wciągniesz go w jakieś psychologiczne rozmowy, które potencjalnie mogłyby sprawić, że się w końcu wypapla (a tego zdecydowanie by nie chciał) - zacznie cię pewnie rozmyślnie unikać. Pewnie zorientujesz się, że coś jest nie tak po samym jego zachowaniu, a jak to się dalej potoczy to pewnie wyjdzie w praniu.

Samuel Callister
Cześć, braciak. My mamy sztamę ale za to podwójne życie cię pewnie za uszy wytargam (chociaż jestem ostatnim człowiekiem na tej ziemi, który pewnie mógłby cię w kwestii związków pouczać :hahaha: ).
powitalny kokos
lama#4516
47 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem grabarzem z dwuletnim stażem.
Przydałby mi się jakiś kumpel w mieście. Czarny humor cmentarny wydaje się być dobrym dodatkiem, jak to w tej branży.


Theodore Callister
powitalny kokos
Samir Ibn Sahim
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Samir Ibn Sahim
Mnie też przyda się jakiś dobry kumpel, myślę że panowie się dogadają.
powitalny kokos
lama#4516
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
Siema Theodore Callister !
Podrzucam Ci Sarę do relacji. Dzieli ich tylko rok więc może znamy się z jakiejś imprezy dla staruszków? :jupi:
dzielny krokodyl
Sara Smith
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Sara Smith
Jakiej tam imprezy dla staruszków, na imprezy nigdy nie jest się za starym! :hihihi:
Jak Sara jest takim kiepskim kierowcą to Theo pewnie schodzi na zawał ilekroć tylko jedzie z nią na stanowisku pasażera i ciągle nie może wyjść z podziwu jak to jest w ogóle możliwe, że ona wciąż żyje. :v Pewnie znacznie większego stresa ma jadąc z nią autem niż prowadząc motocykl po trawce czy piwie chociaż jednoślad błędów przecież nie wybacza.
powitalny kokos
lama#4516
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
Theodore Callister
Ok, odbierzesz mnie kiedyś dla szpanu tym motocyklem z pracy??? :wohoo:
dzielny krokodyl
Sara Smith
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Sara Smith
Wiadomo, jeszcze rozpędzę ci się do takiej prędkości żebyś tym razem to ty miała nasrane w gaciach. :hihihi:
powitalny kokos
lama#4516
ODPOWIEDZ