27 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Niels Everfield
- uwielbia surfing
- lubi też kobiety i nigdy nie pogardzi nową koleżanką
- przyda mu się też jakieś kuzynostwo, o!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
cześć Niels Everfield, mam w Twoim wieku rorey fitzgerald, więc mogę ją podrzucić na jakąś szkolną znajomość 8) A Remka na ziomka do surfowania i czasu spędzanego na wodzie :hihi:
towarzyska meduza
-
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Hej Niels Everfield a ja chętnie podrzucę Autum do czegoś. :)
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
:dino:
powitalny kokos
Artemis Quinn
27 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Remi Blackwell jak najbardziej biorę na ziomka od zabawy na wodzie, bo jeszcze nikt taki mi się nie trafił, więc wiadomo, że z kimś trzeba pośmigać na desce!

rorey fitzgerald o jaka ładna Pani! Myślę, że Niels na pewno próbowałby do niej zarywać, bo on lubi każdą ładną kobietę :lol: Jak chcesz to możemy z nich zrobić przyjaciół z czasów szkoły albo może jakąś byłą parę?

autumn goldsworthy hej! kolejna ładna Pani <3 są nawet w podobnym wieku, więc przypuszczam, że obracali się w dość podobnym towarzystwie, a przynajmniej musieli się znać właśnie przez znajomych znajomych nawet. Tylko pytanie czy chcesz iść w jakieś głębsze relacje typu przyjaciele, czy jednak coś mniejszego?

Artemis Quinn cześć brzydalu! <33
powitalny kokos
-
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Niels Everfield pisze: 14 lip 2021, 13:12
Remi Blackwell jak najbardziej biorę na ziomka od zabawy na wodzie, bo jeszcze nikt taki mi się nie trafił, więc wiadomo, że z kimś trzeba pośmigać na desce!

rorey fitzgerald o jaka ładna Pani! Myślę, że Niels na pewno próbowałby do niej zarywać, bo on lubi każdą ładną kobietę :lol: Jak chcesz to możemy z nich zrobić przyjaciół z czasów szkoły albo może jakąś byłą parę?

[
no to super, w takim razie z Remim ziomki od przygód, a z Rorey :hm: no w sumie mogli być na kilku randkach w szkole średniej, ale że nic z tego większego nie wyszło, to mogli się zaprzyjaźnić, tak na przykład :hm: 8)
promienny latawiec
-
Zablokowany