23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel i kucharz, w restauracji który łapie się każdej możliwej nadgodziny i oferty by zarobić. Nie robiący sobie nic z tego, że ostatnio z przemęczenia prawie padł. Aczkolwiek dla Mette jest, w stanie zrobić wszystko i mógłby spać nawet, w śmietniku.
Billy Hammond
Właściciel i kucharz, w restauracji który częściej jest, w pracy niż w domu. Zwycięzca Masterchefa i pan do tańca oraz różańca!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Billy Hammond zapraszam to jestem! daj, że coś słodkiej i wiecznie głodnej Dev <3
ambitny krab
głodna
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Billy Hammond No cześć bracie, przyjmij do wiadomości, że dorastam, oki?
ambitny krab
Martyna
29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
Billy Hammond starsza siostra na pewno robiła mu dużo przypałów, ale i tak ją kocha, prawda? ^^
ambitny krab
nonsens#5543
34 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel restauracji i szef kuchni. Od kilku lat jest wdowcem i stara się na nowo odnaleźć w życiu po tragicznej śmierci żony.
Billy Hammond, witaj piękny bracie! Przychodzę pożyczyć trochę cukru <3 Chętnie podrzucę ci do czegoś jeszcze Brinley Flanagan
powitalny kokos
-
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay to nie jest jej wymarzone miejsce na świecie i obudzona o trzeciej w nocy podałaby dwa tysiące lepszych, ale dla Billy'ego zrobię wszystko
Billy Hammond Cześć mężu <3
powitalny kokos
-
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Billy Hammond
Sir Wilhelmie, dodaj mnie do listy pokemonów, jakie zebrałeś. <3
sumienny żółwik
13#9694
23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel i kucharz, w restauracji który łapie się każdej możliwej nadgodziny i oferty by zarobić. Nie robiący sobie nic z tego, że ostatnio z przemęczenia prawie padł. Aczkolwiek dla Mette jest, w stanie zrobić wszystko i mógłby spać nawet, w śmietniku.
Devon Flanagan pisze: 11 lip 2021, 21:19
Billy Hammond zapraszam to jestem! daj, że coś słodkiej i wiecznie głodnej Dev <3
Aurora Hammond pisze: 11 lip 2021, 21:21
Billy Hammond No cześć bracie, przyjmij do wiadomości, że dorastam, oki?
Aurora Hammond nie, dopiero co skończyłaś 12 lat i zajmij się nauka, okej?
Kenzie Sheppard pisze: 11 lip 2021, 21:23
Billy Hammond starsza siostra na pewno robiła mu dużo przypałów, ale i tak ją kocha, prawda? ^^
Kenzie Sheppard najmocniej na świecie! dobrze, że nie wystraszyła mu kandydatki na żonę ;/
Orion Hammond pisze: 11 lip 2021, 21:45
Billy Hammond, witaj piękny bracie! Przychodzę pożyczyć trochę cukru <3 Chętnie podrzucę ci do czegoś jeszcze Brinley Flanagan
hej przystojniaku ^^ jasne, pozyczaj ile chcesz! w sumie z Brinley Flanagan mogą być przyjaciółmi nawet, bo Billy ma same przyjaciółki i żeby się zona nie wkurzała, że z samymi kobietami wychodzi XD
Mette Hammond pisze: 11 lip 2021, 22:06
Billy Hammond Cześć mężu <3
Mette Hammond <3
Maxine Hammond pisze: 13 lip 2021, 12:12
Billy Hammond
Sir Wilhelmie, dodaj mnie do listy pokemonów, jakie zebrałeś. <3
Maxine Hammond za tego Wilhelma sie pogniewamy siostra :|
powitalny kokos
nick
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Nauka na drugim miejscu, not sorry Wilhelm
Billy Hammond
ambitny krab
Martyna
ODPOWIEDZ