25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Sophia Curtis
Jako studentka odbyła tu półroczny pielęgniarski staż. Zakochana w urokliwym miasteczku porzuciła swoje dotychczasowe życie w zielonej Walli i poszukując szczęścia zamieszkała w Lorne Bay. Boi się pająków i krokodyli, ale całkiem urocza z niej osóbka.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Colette
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Mogę podrzucić Mari Chambers, bo ona właśnie się dowiedziała o poważnej wadzie serca i niebawem szpital zamieni się w jej drugi dom, więc mogą się znać, tym bardziej, że Mari nienawidzi wszystkiego, co związane z medycyną, więc może być ciekawie :hihihi: Jeśli jeszcze kogoś ode mnie chcesz, to się polecam <3

Sophia Curtis
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Divina Norwood pisze: 17 lip 2021, 16:33
Mogę podrzucić Mari Chambers, bo ona właśnie się dowiedziała o poważnej wadzie serca i niebawem szpital zamieni się w jej drugi dom, więc mogą się znać, tym bardziej, że Mari nienawidzi wszystkiego, co związane z medycyną, więc może być ciekawie :hihihi: Jeśli jeszcze kogoś ode mnie chcesz, to się polecam <3

Sophia Curtis
Oh tak, tak. Zośka chętnie zaopiekuje się Marysią w szpitalnych murach <33
powitalny kokos
Colette
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
No to superka, jak tak <3

Sophia Curtis
Zablokowany
cron