30 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rolnik, rolnik, rolnik... Pod rolnikiem ciągnik, na ciągniku rolnik worek ma...
John McLeod
Niegdyś spędzał na farmie dziadków każde lato. Porzucił studia i własne aspiracje by żyć właśnie tutaj. Aktualnie stara się z rodzeństwem postawić farmę na nogi.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Colette
31 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel najlepszego baru w mieście. Ojciec czteroletniego Benny'ego. Czarnoskóry wrzód na dupie opieki społecznej, która szuka powodów, by zabrać mu syna.
john mcleod, czuję, że potrzebujesz kumpla? :hm:
powitalny kokos
Presta#1949
23 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel i kucharz, w restauracji który łapie się każdej możliwej nadgodziny i oferty by zarobić. Nie robiący sobie nic z tego, że ostatnio z przemęczenia prawie padł. Aczkolwiek dla Mette jest, w stanie zrobić wszystko i mógłby spać nawet, w śmietniku.
nie ukrywam, że się ciebie boję :/
john mcleod
powitalny kokos
nick
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
O mamo, Tatum to mój krasz z lat nastoletnich *.*
Czy mogę ubłagać jakiś pozytyw? Mogę gnój nawet przerzucać, pod warunkiem, że zdejmie koszulę :lol:
john mcleod
sumienny żółwik
13#9694
Zablokowany