instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
poppy weasley
W tym miejscu możesz wpisać kilka podstawowych informacji o swojej postaci
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
anu
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Proszę tutaj szybciutko raz dwa Rivera wpisać na honorowe miejsce :fox: I jak obiecane było to Kennę też podrzucam. Zwłaszcza, że obie uwielbiają karaoke to bym się nie zdziwiła jakby się na takim poznały, rywalizowały z początku, a pod koniec skończyły w duecie :lol:

poppy weasley
wystrzałowy jednorożec
River
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Ice Queen, nawet w obliczu globalnego ocieplenia
powitalny kokos
młoda i piękna
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
hej poppy weasley :exited: Może Marlee i Poppy miały kiedyś malutki, niby-związkowy epizod, z którego nic nie wyszło, bo Lee nie potrafi się zaangażować i niczego nie bierze na serio? ;>
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Hej Marlee Doherty <33 Uuu, brzmi intrygująco i całkiem fajnie! Mogły mieć coś tam, jakoś przelotnie, ale bardzo krótko. Może Poppy chciała spróbować z Marlee i jednocześnie się trochę wyleczyć z Rivera. Trochę mogło jej się wydawać, że Marlee nie daje od siebie tyle samo, co ona i tak jakoś wyszło, że im nie wyszło. XD Ale jakie by teraz miały do siebie nastawienie? Próbują schodzić sobie z oczu, ale jakoś im to nie wychodzi? :P

Kenna Hargrove to biorę Kenną na luźną kumpelkę! :exited:

Heather Hale :spider:
sumienny żółwik
anu
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
poppy weasley tak myślę, że Marlee pewnie zachowuje się, jakby właściwie nic nie zaszło - raz Poppy olewa, raz z nią flirtuje, jakby nigdy nic - i to by mogło Weasley irytować ;> może nawet w końcu się porządnie na Lee wkurzy? ^^
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Marlee Doherty z tym, żeby się porządnie wkurzyć, Poppy nie ma najmniejszego problemu :P O to u niej bardzo, bardzo łatwo, więc totalnie się zgadzam i nawet można coś zagrać niedługo. <3
sumienny żółwik
anu
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
poppy weasley idealnie ;> chętnie jakoś na dniach mogę nawet zacząć! <33
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
a ja też wbiję do ciebie, żeby nie było! my już wszystko wiemy <3
sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Marlee Doherty a możesz <3

Dexter Wheatley wiemy! <3
sumienny żółwik
anu
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
poppy weasley kochaj mnie! <33
powitalny kokos
Lama
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Elisha Polanski no Ciebie zawsze <3
sumienny żółwik
anu
ODPOWIEDZ
cron