24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I have not broken your heart—you have broken it; and in breaking it, you have broken mine
Brinley Flanagan
Student medycyny, dorabiający sobie jako basista. Perfekcjonista wielbiący wyzwania i pokonywanie własnych słabości. Niezwykle kochliwy meloman z milionem pomysłów na minutę. Pasjonat podróży, który gotów jest dążyć po trupach do wyznaczonego sobie celu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
-
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Brinley Flanagan hero bracie <3
ambitny krab
głodna
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Ten sam wiek to koniecznie podrzucam na jakąś relację! :lama: Mam jeszcze Kenna Hargrove rok młodszą jeśli chcesz, ale z Riverem to koniecznie coś bym chciała <3

Brinley Flanagan
wystrzałowy jednorożec
River
21 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Latynoski chłopak, swoje korzenie mający w Hiszpanii, od zawsze mieszka w Lorne Bay. Robi bardzo dobrą kawę, świetnie pisze, maluje i rysuje. Bardzo często można go spotkać w opuszczonych budynkach, ruinach, na dachach, a także na plaży. Z całą pewnością nie sposób się z nim nudzić.
Brinley Flanagan może będzie nieco bezpośrednio ale totalnie widzę, ich jak mają jakiś romans! W sensie, po pierwsze dlatego, że uwielbiam ten wiz (przy okazji sam go mam na wyglądzie na innym forum xD), a po drugie wydaje mi się, że Brinley i Jeremy są na tyle od siebie różni, że ich romans może być zarówno pełny pasji, jak i dram wręcz idealnych do rozgrywania ^^
niesamowity odkrywca
Tomsky | Melvin#5210
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I have not broken your heart—you have broken it; and in breaking it, you have broken mine
Devon Flanagan , siostrzyczko <3 <3 Pozytywne relacje muszą być jak nic! Brinley bywa porywczy, ale za rodziną skoczy w ogień.

River Sheppard, w takim razie chciałabym tu kumpla, ale takiego najlepszego. Co ty na to? Mogą znać się jeszcze z piaskownicy, mieć za sobą wiele wspólnych przygód, przesiadywania w kozie po lekcjach, wagarowania i imprezowania do białego rana <3 A co do Kenna Hargrove to zdecydowanie mają coś wspólnego, mianowicie zwierzęta. W karcie Brinleya wspominałam, że gdyby nie medycyna, to chętnie zostałby weterynarzem. Może poznali się jakiś czas temu, gdy Flanagan jako wolontariusz w lokalnym schronisku odprowadzał kilka psiaków do lecznicy, w której pracuje Kenna?


Jeremy Carvalho, pomysł bardzo mi się podoba! Zauważyłam, że nasi panowie pracują w tej samej kawiarni i przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Brinley całkiem niedawno rozpoczął tam pracę, więc może to Jeremy został mu przydzielony, by płynie przyuczyć go na baristę? Flanagan jako perfekcjonista, starał się, robić wszystko najlepiej jak potrafił, dostając szewskiej pasji za każdym razem, gdy powierzone mu zadania okazywały się bardziej skomplikowane, niż przypuszczał. Może wyładowywał frustracje właśnie na Carvalho ? Później oczywiście kajałby się przed nim, nieco koślawo jak przystało na kogoś, kto zawsze ma rację, Widze tu bardzo ciekawą relację, której rozwój może okazać się intrygujący. Chętnie rozegram jedno z takich spotkań, na zmianie w Hungry Hearts! <3
niesamowity odkrywca
-
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
Brinley Flanagan okej! tylko proszę nie zabijać Flynn Gatsby za znajomość ze mną! <3
ambitny krab
głodna
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I have not broken your heart—you have broken it; and in breaking it, you have broken mine
Devon Flanagan , a tego to już nie gwarantuję! Tak jak zadecyduje nestor rodu Angus Flanagan, taki los go czeka :lol: :hihi:
niesamowity odkrywca
-
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Ice Queen, nawet w obliczu globalnego ocieplenia
Kochliwy, ale na krótko. Nie ma głowy do związków na poważnie, wikłając się w krótkie i burzliwe romanse. Jego zdaniem, po prostu nie znalazł jeszcze kogoś odpowiedniego.
Napisałabym, że to dlatego że jeszcze nie spróbował szczęścia z Heather, ale w sumie nie wiem czy bym biedakowi życzyła utknięcia akurat z nią do końca życia :roll:

Brinley Flanagan, przez tą twoją piękną buzię Heather nadal ma crasha, ale już się do tego ci nigdy nie przyzna.
powitalny kokos
młoda i piękna
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Dość blisko wiekowo mam Poppy! <33 A w dodatku Poppy to przyjaciółka Rivera, więc mogą się nawet przez niego znać. W zależności też co będziecie mieć z Heather, bo chwilę obecną z Heather niezbyt się lubimy. :D

A poza tym mam też autumn goldsworthy, która po pierwsze docenia szczerze baristów, a po drugie mieszka w tej samej dzielnicy. :D

Brinley Flanagan
sumienny żółwik
anu
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Brinley Flanagan pisze: 11 lip 2021, 21:07
River Sheppard, w takim razie chciałabym tu kumpla, ale takiego najlepszego. Co ty na to? Mogą znać się jeszcze z piaskownicy, mieć za sobą wiele wspólnych przygód, przesiadywania w kozie po lekcjach, wagarowania i imprezowania do białego rana <3 A co do Kenna Hargrove to zdecydowanie mają coś wspólnego, mianowicie zwierzęta. W karcie Brinleya wspominałam, że gdyby nie medycyna, to chętnie zostałby weterynarzem. Może poznali się jakiś czas temu, gdy Flanagan jako wolontariusz w lokalnym schronisku odprowadzał kilka psiaków do lecznicy, w której pracuje Kenna?
Najlepsi kumple zdecydowanie! Przesiadywanie w kozie nie było dzięki temu takie złe :lol: A imprezy to do dzisiaj! Przynajmniej czasem trzeba się zabawić!
Aktualnie Kenna jest pomocnikiem weterynarza w stadninie, ale ten jakiś czas temu na pewno praktykowała sobie w schronisku, więc jak najbardziej mogli się wtedy poznać <3 Pewnie jeszcze próbowała go cicho namawiać na weterynarię :oops:

Brinley Flanagan
wystrzałowy jednorożec
River
21 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Latynoski chłopak, swoje korzenie mający w Hiszpanii, od zawsze mieszka w Lorne Bay. Robi bardzo dobrą kawę, świetnie pisze, maluje i rysuje. Bardzo często można go spotkać w opuszczonych budynkach, ruinach, na dachach, a także na plaży. Z całą pewnością nie sposób się z nim nudzić.
Brinley Flanagan w takim razie na 100% będę pisał (może nawet jeszcze dziś) o jakąś grę :3
niesamowity odkrywca
Tomsky | Melvin#5210
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
I have not broken your heart—you have broken it; and in breaking it, you have broken mine
Heather Hale, kusząca perspektywa, aż trudno powiedzieć, które pierwsze miałoby dosyć 8) ale to już dogadamy sobie na pw!


poppy weasley myślę, że możemy znać się przez Rivera. Jeśli chodzi o naszą relację z Heather to znaczna jej większość to licealne czasy, tak więc myślę, że nie powinno to kolidować z wzajemną niechęcią dziewczyn. Natomiast autumn goldsworthy idealnie wpisuje się w rolę ulubionej sąsiadki Brinleya! Może na samym początku poratowała go jakimś tłuczkiem do mięsa, otwieraczem do puszek czy też innym cudem techniki, o którego istnieniu, wprowadzający się pierwszy raz na swoje Flanagan nawet nie zdawał sobie sprawy? W akcie wdzięczności co jakiś czas obdarowuje ją sernikiem i muffinami, które i tak zalegałyby w kawiarni po jego zmianie?

River Sheppard idealnie <3 A Kenna mogła go jak najbardziej namawiać, pewnie szybko poddałby wątpliwości swoje życiowe wybory i trochę jej na to wszystko pozrzędził 8)

Jeremy Carvalhookejka, to się zgadamy <3
niesamowity odkrywca
-
Zablokowany