26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Całe swoje dotychczasowe życie spędziła w głównej mierze w australijskim Melbourne. Można powiedzieć, że do Lorne Bay przyprowadziło ją serce - czuje, że musi odszukać jakichkolwiek śladów po bardzo bliskiej osobie.
Grace Ellsworth
- jeśli miałeś cokolwiek wspólnego z Melbourne z całą pewnością coś wymyślimy - to tam mieszkała do tej pory;
- to pierwsza wizyta Grace w Lorne Bay;
- jeśli masz ochotę pomóc zbłąkanej turystce - również zapraszam! Jeśli masz cokolwiek wspólnego z miejscowym motelem, może minęliśmy się przypadkiem w korytarzu? Może minęliśmy się także w tym maleńkim barze w oczekiwaniu na poranną kawę? Kto wie!
- a tak naprawdę, to bardzo lubię wymyślać i z chęcią zapoznaje się z kartami więc zapraszam <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka, mam w tym samym wieku Mari Chambers, ona w mieście jest jakoś z pół roku, ale też nie wszystko jeszcze jest tu jej znane, więc może się dogadają <3 Chyba, że chciałabyś do czegoś jakąś inną z moich postaci, to śmiało <3
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Grace Ellsworth mój leon fitzgerald na studia wyjechał do Melbourne i długo tam mieszkał, może jakieś eksy? <3
26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Całe swoje dotychczasowe życie spędziła w głównej mierze w australijskim Melbourne. Można powiedzieć, że do Lorne Bay przyprowadziło ją serce - czuje, że musi odszukać jakichkolwiek śladów po bardzo bliskiej osobie.
Przepraszam Was! Kompletnie zapomniałam, że istnieje coś takiego jak "Relacje" :meh: Już wszystko nadrabiam!

Divina Norwood Mari wydaje się być szalenie sympatyczną postacią i bardzo przykro mi się zrobiło, kiedy na końcu karty nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji w postaci ciężkiej choroby :( Chociaż nasze dziewczyny dzieli kompletnie odmienna przeszłość, to myślę , że ze strony Grace dostałaby ogromne poparcie jeśli chodzi o porzucenie chłopaka, którego nie kochała, wyjazd z rodzinnej miejscowości, pogoń za spełnianiem marzeń! A ten fragment historii Mari, gdzie pojawia się Pan Kardiochirurg pewnie uznałaby za szalenie romantyczny i z chęcią wysłuchałaby go od A do Z!
Zastanawiam się nad taką sytuacją, w której Mari doznałaby pogorszenia stanu zdrowia w miejscu publicznym, Grace starałaby się jej pomóc i zobaczymy dokąd nas to zaprowadzi?

benjamin hargrove Leon jest troszkę starszy od Grace tj. Grace ma 26 lat, Leon 38 lat, czyli mamy tutaj prawie 12 lat różnicy. Musiałybyśmy pomyśleć jak to ująć w ramach czasowych by wszystko miało ręce i nogi <3
Czytając kartę Leona wywnioskowałam, że Melbourne opuścił 4 lata temu w momencie wyjazdu do USA, zaraz po niespodziewanych kłopotach w pracy?
W karcie wspominałaś też, że w życiu Leona był incydent z młodą aktywistką, to może po prostu facet ma słabość do młodszych dziewczyn :lol:
Ale tak, jak najbardziej mogli mieć i jakiś incydent z Grace! Zakładam, że powód rozstania byłby dość oczywisty - skoro uzależnił się od narkotyków może w pewnym momencie zaniepokoiło ją/przestało jej się podobać zachowanie Leona?
powitalny kokos
-
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Grace Ellsworth Mari jest słoneczkiem, to prawda, więc jest bardzo miło nastawiona do wszystkich, a jak jej Grace pomoże, to pewnie będzie mocno zażenowana, ale też wdzięczna, więc jak najbardziej mi odpowiada takie rozwiązanie z tą pomocą i przekonanie się, w jakim kierunku to pójdzie <3
ODPOWIEDZ