29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
Kenzie Sheppard
Rezydentka interny od urodzenia w Lorne Bay, zaraz po urodzeniu adoptowana przez rodzinę Sheppard. Ma psa schroniska, lubi sobie kopać w ogródku, ale i tak większość czasu poświęca swojej pracy, chociaż czasem można znaleźć ją gdzieś w jednym z barów.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nonsens#5543
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
Kenzie Sheppard dobra pomyślałam, że dziewczyny mogą znać się ze szpitala. Charlie jest ratownikiem medycznym i docelowo pracuje w straży pożarnej, ale wiadomo, że pacjentów do szpitala wozi. Więc tam kilka razy mogły się spotykać i koniec końców nawet poznać kiedy Charlie wpadła do jakiegoś pacjenta, któremu to obiecała czy coś takiego. I tak mogły się zakumplować, ale nie jakoś mocno. Po prostu sobie pogadają czasem i tyle.
powitalny kokos
Charlotte
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
Kenzie Sheppard No Hej :D

Ps. Hahaha ta pani wyżej to siostra Chrisa w dodatku jeszcze
ambitny krab
nick
brak multikont
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Brat to jest z niej taki dumny! *.* Pewnie czasem zdarza mu się wpadać wciąż do niej do pracy by zobaczyć jak sobie radzi bo to ciężka praca! Ale jak komuś ją przedstawia to zawsze jako lekarza - bo dumny jest! A potem w ramach przeprosin przynosi jej za dużo kawy, czego sam nie popiera. I musi się wziąć za pracoholizm Kenzie bo to jednak niezdrowo :/ A kto jak nie super młodszy i rozrywkowy brat zrobi to lepiej :lama:

Kenzie Sheppard
wystrzałowy jednorożec
River
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
Zapraszasz to przybywam Kenzie Sheppard. Myślisz, że możemy się polubić? <3
powitalny kokos
Christopher
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej Kenzie Sheppard <3!

Podrzucam Ci mojego Jonę - jonathan wainwright, bo Ci szefuje w szpitalu! Trochę z niego gbur i zasadniczy człowiek, który uśmiecha się naprawdę rzadko, ale jest dobrym facetem, tylko ciężko do niego dotrzeć.
29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
Charlie Davies-Callister o, Charlie to w ogóle siostra byłego Kenzie, jak dobrze Chris zauważył :hahaha: Także pewnie Chris im sobie kiedyś przedstawił, gdy Charlie przyjechała do szpitala z jakimś pacjentem. I, mimo tego, że Kenzie i Chris rozstali się trzy miesiące temu, one wciąż mogą od czasu do czasu ze sobą rozmawiać, aczkolwiek raczej o jakichś bzdetach. Kenzie może nawet wiedzieć, że ma męża, ale kompletnie nie zna jego imienia, jak i nazwiska Charlie po mężu, żeby Sheppard za szybko się nie domyśliła, że ten sam mężczyzna, z którym flirtuje, jest jednocześnie mężem Charlie :lol:

Chris Davies no witam, witam 8) I oho, to widzę, że wszystko skomplikuje się jeszcze bardziej :lol:

River Sheppard braciszku najukochańszy <3 Kenzie na pewno się nim za dzieciaka opiekowała, przy czym kilka razy mogła go wystraszyć swoją ciekawością, gdy któregoś razu zaczęła grzebać przy martwej żabie, a innego razu wzięła do ręki rozjechanego ptaszka :lol: No ale ogólnie to się kochają, wspierają, są z siebie dumni i w ogóle, wiadomo <33 Choć Kenzie na pewno czasem marudzi, gdy ją River próbuje odciągnąć od pracy!

Christopher Hale no jeśli Chris pojawia się tam, gdzie dają dobrą kawę, to na pewno! ^^ Kenzie jest kawoszką i też pojawia się tam, gdzie można znaleźć dobrą kawę, więc któregoś dnia mogli zacząć walkę o ostatni stolik w kawiarni, ale skończyło się na tym, że usiedli razem i odbyli całkiem miłą pogawędkę <3

Anthony Huntington Kenzie jest bardzo ambitna i bardzo pracowita, więc myślę, że Jonathanowi raczej nie podpadnie! No, chyba że zabierze mu ostatnie miejsce parkingowe, ale obstawiam, że jako wicedyrektor ma swoje prywatne i o to nie musi się martwić :lol: W każdym razie myślę, że kilka razy pewnie chodziła do niego, by się poradzić albo poprosić o konsultacje w sprawach jednego z pacjentów, a za pomoc mogła mu postawić kawę i to nie taką z maszyny stojącej na korytarzu, a z najlepszej kawiarni ^^
ambitny krab
nonsens#5543
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
Kenzie Sheppard o kurka, ale się popierdzieliło, haha! ale ponoć z takiego bajzlu wychodzą najlepsze gry! Koniecznie musimy zagrać w momencie jak wyjdzie, że to Kenzie jest kochanką jej męża. Ale jeśli masz pomysł na coś luźnego to ja chętnie zagram!
powitalny kokos
Charlotte
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Kenzie Sheppard pisze: 11 lip 2021, 18:16

Anthony Huntington Kenzie jest bardzo ambitna i bardzo pracowita, więc myślę, że Jonathanowi raczej nie podpadnie! No, chyba że zabierze mu ostatnie miejsce parkingowe, ale obstawiam, że jako wicedyrektor ma swoje prywatne i o to nie musi się martwić :lol: W każdym razie myślę, że kilka razy pewnie chodziła do niego, by się poradzić albo poprosić o konsultacje w sprawach jednego z pacjentów, a za pomoc mogła mu postawić kawę i to nie taką z maszyny stojącej na korytarzu, a z najlepszej kawiarni ^^
Coś czuję, że Kenzie ma szansę szybko zostać jedną z jego ulubionych rezydentek, bo takie rozsądne podejście do spraw i szacunek wobec przełożonego, Jonie niezwykle imponują - taki to już stary dziad, lubi pewne niepisane zasady!
Także jakbyś miała ochotę na jakąś szpitalną gierkę uderzaj do mnie śmiało <3
ODPOWIEDZ