32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
Charlotte Davies - Callister
32 latka pracująca w remizie jako ratownik medyczny, należy do rodziny Davies, jakiś czas temu straciła ciąże w 6 miesiącu, ale stara się wrócić do normalności
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Charlotte
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Wpadam tutaj z Pandy, bo dziewczyny są w podobnym wieku i tak sobie pomyślałam, że mogłaby nam wyjść z tego całkiem ciekawa relacja. Generalnie mogły się znać od dzieciaka, przyjaźnić, utrzymywać kontakt, gdy Carleton była w USA, ale mogło się między nimi popsuć, kiedy Charlie straciła ciążę, a Panda nie dość, że urodziła dziecko, to jeszcze nie do końca odpowiedzialnie podchodziła do tematu macierzyństwa. Miała co prawda depresję poporodową, w grę weszło jeszcze uzależnienie od leków przeciwbólowych no i finalnie na trzy miesiące poszła na odwyk, ale... Dalej nie do końca widzi się w roli odpowiedzialnej matki, ciężko jest jej się w tym odnaleźć i trochę chyba nie docenia tych wszystkich uroków macierzyństwa, które ma na wyciągnięcie ręki, a których Charlie doświadczyć nie może. Co prawda myślę, że by tak czy siak bardzo starała się wspierać Lottie, ale jednocześnie sama Callister może trochę się od niej odsuwać przez samo podejście Pandory do tematu rodzicielstwa.

Charlie Davies-Callister
ambitny krab
missirons#6417
33 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
33-letni prawnik nie widzący świata poza pracą, średnio potrafiący w życie towarzyskie i relacje międzyludzkie . Najczęściej możesz spotkać go - uwaga, zaskoczenie! - w pracy, lub ewentualnie przepijającego kolejną wypłatę w którymś z lepszych klubów. Choć nie wygląda, to potrafi być całkiem miłą osobą jeśli lepiej się go pozna.
Charlie Davies-Callister cześć siostro <3
powitalny kokos
nick
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
Pandora Carleton jestem jak najbardziej za! ogólnie widzę też tutaj, że Charlie w pewnym momencie wybuchnie i mogą się nawet pokłócić o to i przez pewien czas nie będą rozmawiać, ale to możemy sobie nawet kiedyś rozegrać!

Lincoln Davies siema bracie, kochamy się mocno, prawda?
powitalny kokos
Charlotte
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Charlie Davies-Callister, tak dokładnie myślałam o tym, żeby w pewnym momencie wybuchła! <33 Jak będziesz chciała grać, to dawaj znać na pw. <3
ambitny krab
missirons#6417
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Zapewne raz czy dwa opatrywałaś mi rany, a ja jak zwykle zachowywałem się tak, jakby nic się nie stało.
Jesteś sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta — aż nie mogłem uwierzyć, że w Twoim życiu tyle się działo, bo nigdy nie dawałaś tego po sobie poznać.
Zaoferowałem Ci pomoc, nawet jeśli miałaby być to moja koszula do wysmarkania Twoich gili.
Charlie Davies-Callister
sumienny żółwik
13#9694
ODPOWIEDZ