Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
River Sheppard
Za dzieciaka był znany jako ten co doprowadza każdego do płaczu. Wciąż bywa zbyt szczery, ale zabawowy z niego gość. Pracuje w ratownictwie wodnym, surfuje i wciąż pomaga na rodzinnej farmie ananasów.
Kenzie Sheppard
Ukochana starsza siostra, z której brat jest dumny, ale która bywa zbyt przepracowana, więc River będzie musiał z tym coś zrobić!

Jonah Sheppard
Młodszy brat. Straszny urwis, więc często River musiał robić za tego odpowiedzialnego.

Poppy Weasley
Przyjaciółka, która darzy Rivera uczuciem, a który tego nie widzi i jeszcze nazywa ją złośliwie Puppy. Mimo to jest dla niego bardzo ważna.

Calie Goldsworthy
Przyjaciele od dziecka. Z czasem widział w dziewczynie więcej niż przyjaciółkę, ale nawet nie wie, że szansa mu przepadła (przez niego). Są jednak przyjaciółmi - nawet jak River czasem rzuci flirciarskim tekstem - a i w ogień za nią by skoczył. Dlatego też czuje się winny, gdy Goldsworthy wpada w nieodpowiednie związki...

Otis Goldsworthy
Starszy brat Callie, którego River szanuje, i któremu pomoże pozbyć się ciał kiedy już do tego dojdzie.

euridice quinn
Eks dziewczyna, która wciągnęła go w świat mangi. Dzięki temu mimo, że nie są parą to wciąż się kumplują.

Brinley Flanagan
Najlepsi kumple od piaskownicy - nawet kozę w szkolę razem dzielili, ale dzięki temu nudno wcale nie było.

Dexter Wheatley
Najlepszy kumpel.

Lisbeth Westbrook
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Divina Norwood
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Apollo Quinn
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

wystrzałowy jednorożec
River
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Skoro taki znany z tego, że doprowadzał kogoś do płaczu, to może chciałby być jednym z tych, którzy uprzykrzali trochę za dzieciaka Divinie życie, co? *.* Bo ja mam w kp, że jej rówieśnicy dokuczali, więc chętnie przygarnęłabym coś takiego, jeśli ci to oczywiście odpowiada. Jeśli nie, to mogę też kogoś innego od siebie podrzucić <3

River Sheppard
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Doprowadzał do płaczu szczerością bo nie kontrolował tego (teraz w sumie też różnie bywa), ale jednak nie znęcał się nigdy nad nikim bo dobry z niego chłopak - jak coś źle zrobi to nieświadomie. A Divina taka biedna ;( Zawsze mógł przypadkiem - jako dzieciak - przez szczerość walnąć czymś durnym, ale z drugiej strony jak potem, gdzieś usłyszał jak śpiewał to też nie miał oporów jej pochwalić za anielski głos - pewnie nasypał komplementów jakich mało i dziwił się, że w szkolnym chórze nie śpiewa :hm: Nie wiem czy tak by pasowało i jak wolałabyś aby obecnie wyglądało, ale bardzo bym chciała by mieli relację jakąś bo Divina jest super postacią <33

I w sumie z Lisbeth Westbrook też bym coś chciała bo przecudna *.* Tak pomyślałam, że jak kiepska z niej kelnerka to może coś sknociła jak River był klientem (wylała coś na niego, taca poleciała, czy coś podobnego)? Tyle, że on zamiast się zdenerwować to mógł rzucić jakimś flirciarskim tekstem bo uznał to za przeurocze (River ma słabość do niezdar...). I pewnie od tamtej pory za często bywa w jej miejscu pracy. Ale z lepszej strony to potrafi odciągać uwagę, więc też może/mógł jej pomóc kiedy jakimś przypadkiem znalazła się w centrum uwagi.

Divina Norwood
wystrzałowy jednorożec
River
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Awww, mega mi miło <3 No i tak, myślę, że potem po szkole mógł im się urwać kontakt, bo ona się chowała przed ludźmi i teraz, jakby na siebie wpadli, to jak najbardziej mogłaby pamiętać, że to ten chłopak, co przypadkiem coś niemiłego jej powiedział, ale potem traktował ją lepiej od innych <3

Ooooo, ta relka z Lisą też strasznie mi się podoba, chętnie bym coś takiego rozegrała! Ona nie jest przyzwyczajona do flirów, gdyż wydaje jej się, że ludzie nie zwracają na nią uwagi, tym bardziej, że chowa się w dużych bluzach i czapkach z daszkiem, więc pewnie byłaby zawsze nieco zawstydzona, jakby River przychodził do jej pracy i mimo swojego wiecznego opanowania, przy nim plątałby jej się mocno język bo nie wiedziałaby, jak się zachować :blush:

River Sheppard
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Aww super, że pasuje i mnie również bardzo odpowiadają obie relacje :exited: Jakby była ochota na gry (kiedykolwiek) to śmiało na pw uderzaj <33

Divina Norwood
wystrzałowy jednorożec
River
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
River Sheppard


Surfer surferowi surferem? I czy można liczyć na jakieś scenki ze Słonecznego Patrolu? :3
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
No ba, większość miesiąca to dla Rivera Słoneczny Patrol ^^ Mogli się w zasadzie poznać na desce - na wodzie. Przy takiej małej rywalizacji kto lepiej wypadnie? Bez słów - zauważyli się na wodzie i po prostu musieli się sprawdzić! Dzięki temu wrażenie na nim zrobiła. A jak ona taka towarzyska to tym częściej wpadali na siebie na jakichś plażowych imprezach i teraz pewno biedna jest zaciągana przez niego nawet do gry w piłkę plażową - bo tak trzeba! :hero:

Lula Bidwell
wystrzałowy jednorożec
River
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
River Sheppard


Beach buddies @-@ Lula przy ananasach też chętnie pomoże jbc
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Uuuu i jeszcze pracowita! Każda pomoc się przyda ^^

Lula Bidwell
wystrzałowy jednorożec
River
sekretarka — WINSTON & STRAWN
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Sekretarka w kancelarii, narzeczona, bliźniaczka. Często mylona z Mavis. Chętnie pomaga w papierkach, często zabiera własną pracę do domu.
Cześć!
Podrzucam tobie moją Aurore, ponieważ dużo czasu spędza z twoim młodszym bratem - Jonah. Więc pewnie dużo razy była w waszym domu rodzinnym, pewnie czasem dokuczała tobie, ale tak w żartach!

Oddaje też Stelle, razem będą w drużynie i jeśli chcesz mogą się znać teraz lub dopiero poznają się w grupie. Ogółem różnica lat to tylko dwa lata, ale to nic. Jeśli ocean to twój drugi dom, musiałeś kiedyś wpaść na blondynkę. Ona też uważa ocean za drugi dom, dodatkowo pewnie nie raz widziałeś ją jak zbiera śmieci, wariuje na plaży kiedy widzi, że żółwie znoszą jajka. Albo widziałeś jak nurkowała i długo nie wychodziła na powierzchnie, przez co było to dość dziwnie. :lol:

Między tobą, a moją Maddie jest tylko rok różnicy. Może chcesz być tym co jej dokuczał? Bo w sumie fajnie można to jakoś teraz rozwinąć. Na bank widzieli się na imprezach szkolnych jak i naszych wspólnych znajomych. Pewnie Mad starała się też tobie dokuczać, ale jej nie wychodziło to. I jednak to ją irytowało :lol:
No i jeszcze to.
River Sheppard
wystrzałowy jednorożec
Martyna
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Jak Aurora mu dokucza w żartach to on dłużny nie pozostaje! Pewno jak pierwszy raz Jonah ją przyprowadził to River musiał zapytać czy Aurora to jego dziewczyna i czy wie na co biedna się pisze - bo z niego taki trzeci rodzin czasem wychodzi :lol: Widziałam, że Hammond lubi wyzwania to może nawet River rzucił to z płakaniem na zawołanie i jeszcze w miejscu publicznym bo nie wierzył, że dziewczyna to zrobi. Tak więc obróciło się przeciw niemu bo wyszedł na tego co doprowadza panny do płaczu. Ale myślę, że do dzisiaj może czasem próbować rzucać jej wyzwania ;> I boli go, że Aurora boi się pływać bo on uwielbia wodę ;(

Ze Stellą to super jak się już będą znać przed eventem! Jak pisałaś to woda ich łączy, więc to ogromny plus. Mogli się poznać na plaży bo jak oboje tak często tam bywają to pewno traktują plażę/ocean jak drugi dom. Choć pomyślałam, że jak z niej taka fajtłapa to przez to wpierw uwagę zwróciła - jak np. padła na piach - bo River to ma słabość do takich, więc momentalnie zwraca uwagę :lol: I po tym widywał ją częściej, gawędzili, dowiedział się pewno od niej sporo o żółwiach i prawie zawału dostał jak ta pierwszym razem zanurkowała tak długo! I na pewno świnkę chce poznać! :exited:

Z tym dokuczaniem u Maddie to zależy - jak to było? :hm: Bo on nie z tych co dokuczają, ale w czasach dzieciństwa - i w sumie większość szkoły - był zdecydowanie zbyt szczery (jeszcze mu się zdarza, ale lepiej to kontroluje), więc na pewno niejednego uraził choć nie to było jego celem. A tylko rok różnicy to jak najbardziej chociażby ze szkoły mogliby się znać <3 Chętnie może spróbować podszkolić w ewentualnym dokuczaniu jednak :lol:

Maddie Miller
wystrzałowy jednorożec
River
sekretarka — WINSTON & STRAWN
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Sekretarka w kancelarii, narzeczona, bliźniaczka. Często mylona z Mavis. Chętnie pomaga w papierkach, często zabiera własną pracę do domu.
O rany, pewnie jeszcze jakiś powód mogła dać i zwalić to na Ciebie. Skoro ma płakać, jakiś powód musi być, skoro to miejsce publiczne! :lol: I kiedy nikt by nie patrzył, uśmiechałabym się wrednie w jego stronę. Ale zaraz by przestała! Tak, tak dawaj jej wyzwania. :lol: :lol: Woda dla niej to zło, ale z lądu może kibicować. <33 Ps. nie wiem co ta wasza rodzina ma, ale Jonah to też tak płacze z tego powodu mi! ;( Nawet chce kiedyś chyba ją wrzucić do wody. :/ :/

Byłaby większa beka, gdyby tak szła sobie spokojnie plażą. Pies raptownie na nią wbiega, ta traci równowagę i wpada akurat na ciebie. A jeśli River smarowałby ciało kremem, pewnie jeszcze cały by się zmarnował. Bo część poleci na nią, jego i piasek. :lol: :lol: Stelli byłoby tak głupio, że zapadłaby się pod ten piasek. Ale po tym na pewno nawiązała się ich przyjaźń! Mam nadzieję, że na evencie nie zrobię nam przypału. XD

Myślę, że bardziej za czasów szkoły. Pociągnięcie za kucyk, jakieś nie za fajne słówko, jak to chłopczyk do dziewczynki, kiedy są mali i jest podział, kto jest lepszy. :lol: Niech będzie szczery, przyda się to Maddie. Zwłaszcza jeśli był taki za czasów szkoły, to pewnie niektóre słówka mogły zostać w jej pamięci do teraz. Przyda się, może w końcu dogryzie swojej starszej siostrze! :haha:

River Sheppard
wystrzałowy jednorożec
Martyna
ODPOWIEDZ