37 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Brandon Dohemy
Brandon jest osobą niezwykle charyzmatyczną, zawsze otwartą na innych ludzi przez co stosunkowo łatwo nawiązuje relacje i raczej rzadko miewa wrogów. Może się jednak zdarzyć, że kogoś będzie irytowała jego altruistyczna osobowość i nie będzie za nim przepadał co z kolei oznacza, że da się mimo wszystko ukleić tutaj jakąś negatywną relkę. Ma ogromny dystans do siebie i jeszcze większe poczucie humoru, naprawi ci auto, wypożyczy sprzęt wodny, a w potrzebie poda pomocną dłoń.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
lama#4516
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Dzień dobry Panie Brandon Dohemy! Przychodzę tutaj po coś pozytywnego, bo Hannah Mayfair i Mari to prawie rodzina, w dodatku mają super kontakt, więc znać się musimy! <3
towarzyska meduza
kwiatek
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Podrzucam na coś Remi Blackwell, bo chyba by się dogadali 8) I to moja najstarsza postać :lol: :oops:
promienny latawiec
-
lorne bay — lorne bay
30 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Arabella's got a seventies head, but she's a modern lover. It's an exploration, she's made of outer space.
Brandon Dohemy Miłości moja! 🥰♥️
Kochając Hankę Marianne Harding masz w pakiecie 💪
ambitny krab
Hania
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
a może dla odmiany tym razem Jer i Brandon Dohemy będą bardziej się dogadywać niż nie-dogadywać? w końcu podobne te chłopy, nie zawsze trzeba drzeć kotów! :fox:
lisowa
A.
37 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Marianne Harding
Cześć, Mari! ♥
Pewnie, że pozytyw. Jako bliska przyjaciółka Hani będziesz mi tłumaczyć jej ewentualne wahania nastroju i mówić co w tej relacji robię źle w razie gdyby zdarzyło nam się z kiedyś o coś poróżnić. Zwierzaki ci nakarmię, brzdąca ukradnę przypilnuję (swoją drogą fajnie, że macie córę, Mila będzie miała się z kim bawić). A! I piszę się na lekcję jogi bo to pewnie jedna z niewielu form aktywności, której Brandon może nie podołać i czuję, że mogłoby być zabawnie.

Remi Blackwell
A pewnie, że chętnie Remiego przygarnę. Chłopaki na pewno się dogadają. Pozostaje tylko ustalić czy na ten moment już się znają czy może dopiero to rozegramy? Tak się składa, że przyszedł mi do głowy pewien pomysł jak mogliby się poznać. Skoro Remi często dostaje zgłoszenia do zwierząt w tarapatach - mógłby takie otrzymać od Brandona. Wezwanie do psa uwiezionego na dnie starej, leśnej studzienki? Psa, którego weźmiesz potem na tymczas i któremu zaczniesz szukać domu, a który może ostatecznie i tak wyląduje u Brandona? W sumie sam Remi mógłby mu zasugerować tę adopcję.

Hannah Mayfair
Hania, słońce! Luv u so much. ♥

Jermaine Lyons
A przestań, z perspektywy czasu uważam że i tak dobrze nam szło. :lol: Jak najbardziej piszę się na pozytyw, zawsze to jakaś miła odmiana. Pogadamy sobie przy piwku, pogrzebię ci w pick-upie (może będzie dzięki temu nieco mniej rozklekotany), zabierzemy sobie kiedyś dzieciaki na gokarty, będzie fajnie. :llama:
niesamowity odkrywca
lama#4516
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Brandon Dohemy Mila jest trochę starsza od Lily, więc zapewne gdy ta spędza wakacje u ojca jest dla małej Lyons niczym starsza siostra. I uwaga, przeczuwam kłopoty bo i bez towarzystwa starszej koleżanki to mały diabeł ^^
I mam nadzieję, że na tych wypadach na miasto Brandon będzie pilnować Jermaine Lyons by się tam niepotrzebnie nie oglądał za jakimiś samotnymi mamusiami :wohoo: Może kiedyś zrozumie (albo Brandon mu pomoże) zrozumieć jaki skarb ma tak blisko!
towarzyska meduza
kwiatek
37 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Marianne Harding Wiadomo, już ja go naprostuję. 💪
niesamowity odkrywca
lama#4516
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Brandon Dohemy pisze: 11 lip 2021, 20:57
Marianne Harding Wiadomo, już ja go naprostuję. 💪
Obrazek
:lol: :lol: :lol:
lisowa
A.
37 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jermaine Lyons pisze: 11 lip 2021, 21:00
Brandon Dohemy pisze: 11 lip 2021, 20:57
Marianne Harding Wiadomo, już ja go naprostuję. 💪
Obrazek
:lol: :lol: :lol:
Obrazek
niesamowity odkrywca
lama#4516
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Brandon Dohemy pisze: 11 lip 2021, 12:47


Remi Blackwell
A pewnie, że chętnie Remiego przygarnę. Chłopaki na pewno się dogadają. Pozostaje tylko ustalić czy na ten moment już się znają czy może dopiero to rozegramy? Tak się składa, że przyszedł mi do głowy pewien pomysł jak mogliby się poznać. Skoro Remi często dostaje zgłoszenia do zwierząt w tarapatach - mógłby takie otrzymać od Brandona. Wezwanie do psa uwiezionego na dnie starej, leśnej studzienki? Psa, którego weźmiesz potem na tymczas i któremu zaczniesz szukać domu, a który może ostatecznie i tak wyląduje u Brandona? W sumie sam Remi mógłby mu zasugerować tę adopcję.

A niech się znają, może nawiązali sztamę przy jakichś sportach wodnych właśnie? I wtedy mu opowiedział o tym czym się zajmuje na co dzień i po godzinach, i potem właśnie wiedział, że może go wezwać jak coś się stało. A skoro już pomogli razem psu, to mogli iść to uczcić przy piwku i od tamtej pory się kumplują! A pies jasne, może być u Brandona, Remi ma swojego, więc mogą ich razem zabierać do psich parków 8) Póki co może jeszcze być jako dom tymczasowy, ale w przyszłości Remi go przekona że jednak z psem mu do twarzy i powinien go zostawić na stałe :hihi:
towarzyska meduza
-
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
Brandon Dohemy co prawda mamy dość sporą różnicę wieku, ale może uda mi się wcisnąć tutaj nellie :hm: chociażby sąsiedzko!
niesamowity odkrywca
m.
ODPOWIEDZ