30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła po dwóch latach do Lorne Bay. Próbuje wszystko naprawić i odzyskać byłego narzeczonego.
Baby Sinclair
Po dwóch latach wróciła do Lorne Bay. Próbuje zacząć od nowa, ponownie odnaleźć się w rodzinnym mieście.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
dagger
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Baby Sinclair <3 wino, kobiety i śpiew! to, co w piątek u mnie po pracy?
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Hope Pelletier pisze: 10 lip 2021, 19:02
Baby Sinclair <3 wino, kobiety i śpiew! to, co w piątek u mnie po pracy?
Nie zapominajcie o mnie!

Baby Sinclair Hope Pelletier
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła po dwóch latach do Lorne Bay. Próbuje wszystko naprawić i odzyskać byłego narzeczonego.
Hope Pelletier Julia Crane
Pani Prezes zarządza spotkanie w piątek <3 Jak macie wolne miejsce to zaczynamy grę! c:
ambitny krab
dagger
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
to ja czekam aż zaczniecie!

Baby Sinclair Hope Pelletier
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
cześć Baby Sinclair <3 nie wiem w której części Opal Baby mieszka, ale podrzucić mogę Bena na kumpla dobrego, jeśli potrzebuje się czasem wieczorem komuś przy lampce wina wygadać. Może jej też pomagać we wszystkim jak coś, bo to dobry chłopak, ok? dałabym ci też chętnie na coś jude westbrook, może na jakieś eksy, ale nie wiem czy ci pasuje? :hm:
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła po dwóch latach do Lorne Bay. Próbuje wszystko naprawić i odzyskać byłego narzeczonego.
Julia Crane-Hale zacznę nam na dniach <33

benjamin hargrove Na pewno ktoś taki się Baby przyda! Jeszcze nie zamawiałam dla niej mieszkania więc może wprowadziła się akurat obok Bena? Jakoś przyłapał ją z walizkami i pomógł przy rozpakowywaniu! Teraz jest dobrym kumplem, nie raz jej pomaga, kiedy o wiele gorzej się czuje! <3
Co do jude westbrook , czy Jude pochodzi z Lorne Bay? :D Może znają się od czasów nastoletnich i kiedyś właśnie ze sobą chodzili? W sumie to rozstali się w pokoju i nadal się przyjaźnią?
ambitny krab
dagger
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
tak, totalnie mi to z Benem pasuje <3 a Jude jest z Lorne, wyjeżdżał co prawda do szkoły z internatem, ale w młodości wszystko jest możliwe więc może, żeby była dodatkowa dramka, mieli taki swój związek na odległość i dlatego ostatecznie sie wszystko rozpadło? ;( a teraz mogą próbować zakumplować się od nowa!

Baby Sinclair
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Wróciła po dwóch latach do Lorne Bay. Próbuje wszystko naprawić i odzyskać byłego narzeczonego.
benjamin hargrove Pasuje mi to bardzo! Jeśli będziesz chciał coś zagrać to dawaj znać! <3
ambitny krab
dagger
ODPOWIEDZ