34 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
aussie, juris doctor, divorcee, part-time lawyer, full-time loser
foggy rockwell
urodzony w Lorne Bay drugi z kolei potomek Rockwellów, niespełna trzydziestopięcioletni adwokat, właściciel kancelarii w Cairns, od kilku miesięcy rozwiedziony

Jamie Rockwell (starszy brat)
relacje tej dwójki są dobre, chociaż jak to między rodzeństwem, nie brakuje wzlotów i upadków. Na ten moment wspierają się, a Foggy stara się pomagać przy rodzinnej winnicy.


Marceline Rockwell (młodsza siostra)
trzymają się blisko, zwłaszcza od rodzinnej tragedii. Foggy ma skłonności do zapominania, że Marcy nie jest już małą dziewczynką, którą trzeba się opiekować, ale to wszystko w dobrej wierze.


Gail Lockwood (przyjaciółka)
pomimo wszelkich różnic, przyjaźnią się już od dłuższego czasu i zawsze mogą na siebie liczyć. Wspierała go po rozwodzie i w zasadzie wciąż to robi. Podobnie jak w przypadku siostry, bywa wobec niej nadopiekuńczy.


Lincoln Davies (przyjaciel)
przede wszystkim łączy ich praca, chociaż nie tylko. Pomimo tego, że Lincoln pracuje w kancelarii Foggy'ego i łączą ich profesjonalne relacje, po godzinach przyjaźnią się i spędzają ze sobą całkiem sporo czasu. Od pewnego czasu trochę ze sobą romansują.


Clayton Portman (przyjaciel)
przypadkowe zapoznanie podczas porannego biegania dokładnie tą samą trasą przerodziło się w całkiem pozytywną relację między ich dwójką. Znają się już trochę, a Foggy wyłącznie jemu ufa w kwestii swoich garniturów. Dodatkowo, czuje się przy nim bardzo swobodnie, co czyni Claytona jedną z niewielu osób, przed którymi Foggy nie wstydzi się swoich problemów i rozterek.


Gwen Fitzgerald (koleżanka po fachu)
kiedy jeszcze pracowała w zawodzie, Gwen była zatrudniona w kancelarii Foggy'ego. Dogadywali się bardzo dobrze, wciąż trzyma dla niej miejsce, gdyby zdecydowała się wrócić do pracy.


Kenzie Sheppard (koleżanka)
przewijali się przez swoje życia niemalże od początku, zazwyczaj ze względu na znajomość ich rodziców. Przyszło im się polubić dopiero z czasem, a od tamtej pory stanowią dla siebie pewnego rodzaju odskocznię, bo najczęściej nie rozmawiają o swoich problemach.


Lachlan Harwood (kumpel, szwagier)
początkowo był sceptyczny względem niego jako partnera swojej siostry, ale kiedy poznali się bliżej, wszystko odeszło w niepamięć. Na ten moment kumplują się, a jeśli przychodzi do oglądania meczy, Foggy nie wyobraża sobie innego towarzystwa.


Duncan Winchester (współpracownik)
ich relacje są czysto zawodowe, ale można bez dwóch zdań powiedzieć, że Foggy bardzo go lubi i chociaż ze względu na jego stanowisko ma Duncana na oku, jak dotąd nie miał do niego żadnych zastrzeżeń.


Anita Peterson (klientka)
Jest jej prawnikiem "na wszelki wypadek", zdaje sobie sprawę z większości jej działalności, a kobieta wie, że może zgłosić się do niego w chwili, gdy zajdzie dla niej taka potrzeba.


Klientka kancelarii, która potrzebowała pomocy z rozwodem. Chociaż jej sprawę wziął w wyniku własnego niedopatrzenia, ostatecznie zdecydował się jej pomóc i doprowadzić do końca.


Julia Crane (sąsiadka)
Foggy okazjonalnie bywa we własnym domu, ale udało im się już wpaść na siebie parę razy i nawet sobie przedstawić.


IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym się w końcu zatrzymać, ale wybrałam życie w którym nie ma hamulca bezpieczeństwa.
hej foggy rockwell
Jamie na braciszka w dobrych stosunkach to jasne, ale może jeszcze masz ochotę być asem w rękawie Anity? :> Co to by jej ktoś mógł pomóc jak wpadnie w kłopoty?
ambitny krab
cattitude#5494
34 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
aussie, juris doctor, divorcee, part-time lawyer, full-time loser
Anita Peterson z chęcią! Foggy nie lubi nudy, podobnie jak nie zawsze zajmuje się tylko sprawami niewinnych ludzi, stąd z chęcią zostałby prawnikiem Anity <3 Co do brata mamy jasność, niebawem postaram się wpisać
niesamowity odkrywca
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
zachęta była to przyszłam sobie, poza wiekiem łączy ich pewne doświadczenie życiowe

foggy rockwell
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
foggy rockwell mogę oddać do czegoś moją Charlie <3
powitalny kokos
Charlotte
29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
foggy rockwell a może chcesz dobrą kumpelę, która przyjedzie z piwem i żarciem na wynos, gdy Foggy najbardziej tego potrzebuje? ^^
ambitny krab
nonsens#5543
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
foggy rockwell Jeszcze dwa lata temu Gwen u niego pracowała, ale miała wypadek i odeszła z pracy (i zawodu), bo trochę zawaliło jej się życie. Może jakoś po wypadku Foggy zaoferował jej wsparcie, którego ona nie przyjęła, bo była wtedy zbyt dumna, ale kiedy w przyszłości wróci do zawodu (a kiedyś wróci ^^ ), to ich zawodowe drogi znów jakoś się skrzyżują :wohoo:
34 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
aussie, juris doctor, divorcee, part-time lawyer, full-time loser
Julia Crane skoro są w tym samym wieku, a w dodatku mieszkają po sąsiedzku, to może od tego możemy wyjść? Foggy wprawdzie bywa u siebie w domu jak w gościach, ale jednak od czasu do czasu tam bywa, można by było coś wykombinować :hihihi:

Charlie Davies-Callister hm, tutaj mogę zaproponować, że mogliby się poznać od strony zawodowej Foggy'ego, o ile u Charlie w grę wchodzi rozwód (albo chociaż wisi na włosku). Co dalej, to już by się zobaczyło, co myślisz? :hm:

Kenzie Sheppard taka kumpela zawsze w cenie, a więc biorę w ciemno bez zawahania <3

Gwen Fitzgerald to zdecydowanie coś, co mógłby zaproponować i pewnie zadecydował, że będzie zawsze miał dla niej miejsce w kancelarii, nawet jeżeli mu odmówiła. Pewnie teraz co jakiś czas odzywa się luźno, by spytać, jak Gwen się trzyma, ale nie zahacza o temat pracy, by nie czuła się osaczona <3
niesamowity odkrywca
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
foggy rockwell pisze: 11 lip 2021, 21:34
Julia Crane skoro są w tym samym wieku, a w dodatku mieszkają po sąsiedzku, to może od tego możemy wyjść? Foggy wprawdzie bywa u siebie w domu jak w gościach, ale jednak od czasu do czasu tam bywa, można by było coś wykombinować :hihihi:
ależ oczywiście, że mogą wychodzić! Julia do picia jest niezastąpiona :hahaha:
foggy rockwell
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Fantastycznie <3
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
straciłam dziecko, a wraz z nim swoje małżeństwo i nie wiem co mam teraz zrobić
foggy rockwell pewnie to już pora się za jakimś rozglądać, więc może szukając znalazła akurat jego i się umówiła na jakieś wstępne spotkanie?
powitalny kokos
Charlotte
34 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
aussie, juris doctor, divorcee, part-time lawyer, full-time loser
Julia Crane no to mamy to :hihihi:

Gwen Fitzgerald jak zechcesz coś rozegrać, to zapraszam na pw <3

Charlie Davies-Callister jasne! Żeby było ciekawiej, Foggy może pomylić sobie dokumenty i sądzić, że Charlie przychodzi do niego z inną sprawą: gdyby nie jego niedopatrzenie, pewnie oddałby rozwód jednemu z pracowników, ale skoro dojdzie do pomyłki z jego winy, to nie będzie już chciał mieszać i postanowi doprowadzić sprawę do końca :welcome:
niesamowity odkrywca
ODPOWIEDZ