20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Ice Queen, nawet w obliczu globalnego ocieplenia
Heather Hale
Nołlajf, który uciekł z Lorne na studia do Bostonu. Wróciła na wakacje, przemyśleć sobie parę spraw. Między innymi to, że z każdym lotem do Ameryki ma coraz mniejszą ochotę na zostawanie panią prawnik.

/ to na dole zaraz ładnie uzupełnię
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
młoda i piękna
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
cześć słoneczko!

Heather Hale
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
halko, jeste
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
halko, jesteś w takim wieku, że mogę tutaj podrzucić całą moją trójkę :lol:
Z Raine mogła się poznać gdzieś na uczelni, z Ryderem są z tej samej dzielni, a Ruby to też się gdzies mogła napatoczyć :crab:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
33 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
does such a thing as ‘the fatal flaw,’ that showy dark crack running down the middle of a life, exist outside literature? i used to think it didn’t. now i think it does. and i think that mine is this: a morbid longing for the picturesque at all costs.
let the journey begin <3 :koala:
Heather Hale
powitalny kokos
lu
20 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Ice Queen, nawet w obliczu globalnego ocieplenia
Julia Crane piękniejsze połowo Ethana :welcome: <3

Raine Barlowe idealnie się ustawiłam ^^
Chciałam ci się nawet sama pakować do relek z Ruby, bo Heather przyjaźni się z tym przystojnym studentem, któremu ta tak brzydko nakłamała ^^
Z Rainie to raczej ciężko byłoby jej się spotkać na uniwerku, bo Heather studiuje za wielką wodą w Bostonie. Ewentualnie jakby któryś studiujący znajomy siłą ją zaciągnął na imprezę w akademiku czy coś takiego? Albo po prostu ze szkoły średniej? Tylko rok różnicy, także na pewno miały okazję się minąć.
A Ryan może kiedyś zwinie blanta dla Heather i odkryje, że po trawce wcale nie jest taka sztywna jak panna-idealna wygląda? I przy okazji może ostrzeże ją przed tymi groźnymi koralami?

Lorgan Ginsberg
Obrazek
powitalny kokos
młoda i piękna
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Heather Hale pisze: 10 lip 2021, 14:25
Raine Barlowe idealnie się ustawiłam ^^
Chciałam ci się nawet sama pakować do relek z Ruby, bo Heather przyjaźni się z tym przystojnym studentem, któremu ta tak brzydko nakłamała ^^
Z Rainie to raczej ciężko byłoby jej się spotkać na uniwerku, bo Heather studiuje za wielką wodą w Bostonie. Ewentualnie jakby któryś studiujący znajomy siłą ją zaciągnął na imprezę w akademiku czy coś takiego? Albo po prostu ze szkoły średniej? Tylko rok różnicy, także na pewno miały okazję się minąć.
A Ryan może kiedyś zwinie blanta dla Heather i odkryje, że po trawce wcale nie jest taka sztywna jak panna-idealna wygląda? I przy okazji może ostrzeże ją przed tymi groźnymi koralami?
Ooo, to w takim razie Ruby może ją mocno prosić, żeby nic mu nie wygadała i obiecywać, że kiedyś powie sama, ale jednak się boi!
Z Raine to coś źle przeczytałam w takim razie, hahaha, ale mogły się poznać w liceum i właśnie wpaść na siebie na jakiejś imprezie, a może to ona ją na nie właśnie zaciąga? :lol:
Ryder zawsze akurat poratuje blantem i może ją wszelkich objawów sztywniactwa pozbawiać, bo to najbardziej wylizowany człowiek, jakiego można spotkać :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
sumienny żółwik
anu
ODPOWIEDZ