lorne bay — lorne bay
35 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Chirurg urazowy w szpitalu w Cairns, przez jakiś czas nie tak dawno temu podróżował po Australii, próbując odnaleźć siebie. Nie jest pewien, czy odnalazł, ale wiedział, że to czas, aby wrócić w rodzinne strony - do Lorne Bay
Austin Hayworth
pan chirurg w szpitalu w Cairns, wielbiciel sportów wodnych, urodził się i dorastał w Lorne Bay, ale ostatnich kilka lat spędził podróżując po Australii, po czym znów osiadł w rodzinnym mieście
Olivia Westbrook
Mamusie trzeba szanować niezależnie od wszystkiego. Bezwzględnie.

Lisbeth Westbrook
Do obowiązków starszego brata należy dokarmianie małolat, troszczenie się o nie, odstraszanie ich absztyfikantów i utrudnianie im życia w miarę możliwości.

Jude Westbrook
Nie potrzeba więzów krwi, aby brat był bratem. Sztama wielka i zawsze murem za Judem!

Stanley Westbrook
Drugi mąż Mamy, niebiologiczny ale prawilny ojciec. Wzór do naśladowania, nauczyciel najważniejszych rzeczy w życiu.

Remy Soriente
Najlepszy kumpel, najbardziej zaufany człowiek kiedykolwiek, za którym Austin poszedłby w ogień

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
anko
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Synu :exited:
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Dla Ciebie
Zrywam polne kwiaty
Szukam tych najrzadszych
Naprawdę na dużo mnie stać
Najchętniej zamknąłbym Cię w klatce
Bo kocham na Ciebie patrzeć
Naprawdę na dużo mnie stać

<3 mój Ty austin hayworth
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
austin hayworth

No to jak motocykle, to też Cobie! :)
Myślę, że znajdziemy spore pole do popisu dla fantastycznej relacji. Oboje uwielbiają spędzać czas na powietrzu, a w przypływie nakręcenia napisałam sobie, że razem lubią spędzać czas. Ach te przejęzyczenia ;).
Na szczęście już się poprawiłam!
Cobie chce się nauczyć surfować, ma łódkę, którą odziedziczyła po zmarłym niedawno mężu. I może kiedyś by się chętnie utopiła w wielkich niedźwiedzich ramionach...
sumienny żółwik
Cobie
lorne bay — lorne bay
35 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Chirurg urazowy w szpitalu w Cairns, przez jakiś czas nie tak dawno temu podróżował po Australii, próbując odnaleźć siebie. Nie jest pewien, czy odnalazł, ale wiedział, że to czas, aby wrócić w rodzinne strony - do Lorne Bay
Olivia Westbrook pisze: 10 lip 2021, 11:25
Synu :exited:
Najważniejsza kobieta mojego życia <33

remigius soriente pisze: 10 lip 2021, 13:10
Dla Ciebie
Zrywam polne kwiaty
Szukam tych najrzadszych
Naprawdę na dużo mnie stać
Najchętniej zamknąłbym Cię w klatce
Bo kocham na Ciebie patrzeć
Naprawdę na dużo mnie stać

<3 mój Ty austin hayworth
Najważniejszy mężczyzna mojego życia <33

Cobie Finnigan-Hayes pisze: 10 lip 2021, 13:40
austin hayworth

No to jak motocykle, to też Cobie! :)
Myślę, że znajdziemy spore pole do popisu dla fantastycznej relacji. Oboje uwielbiają spędzać czas na powietrzu, a w przypływie nakręcenia napisałam sobie, że razem lubią spędzać czas. Ach te przejęzyczenia ;).
Na szczęście już się poprawiłam!
Cobie chce się nauczyć surfować, ma łódkę, którą odziedziczyła po zmarłym niedawno mężu. I może kiedyś by się chętnie utopiła w wielkich niedźwiedzich ramionach...
Wspólne przejażdżki na motocyklu - jak najbardziej. Nauka surfingu - Austin chętnie pomoże! Co do innych rzeczy... nie mogę nic obiecać, mężczyzna nieprzewidywalnym bywa, a ja też personalnie obiecywać niczego nie lubię :medit: Ale podstawy do fajnej znajomości są na pewno 8)
powitalny kokos
anko
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
austin hayworth O więcej nie mogłabym prosić :)
Masz ochotę na grę?
sumienny żółwik
Cobie
ODPOWIEDZ