27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
I wish I knew what to do with my life, what to do with my heart…I do nothing all day, boredom settles in, I look at the sky so I get to feel even smaller than I already feel and my mind keeps poisoning itself uselessly.
until suddenly the bare bloodless skull
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
lu
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Przychodzę, bo masz przepiękną kartę <3 Z moich postaci to chyba tylko Olivia będzie się tu nadawała, bo lubi kulturę, obie pracują w Cairns i mieszkają w tej samej dzielnicy, więc panie mogą się znać :jupi: Ida Huntley
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
I wish I knew what to do with my life, what to do with my heart…I do nothing all day, boredom settles in, I look at the sky so I get to feel even smaller than I already feel and my mind keeps poisoning itself uselessly.
Olivia Westbrook dzięki śliczne<3 Olivia to 'kobieta z klasą', wykształcona, dojrzała, najpewniej już mocno świadoma siebie, jednocześnie w roli żony odnajdująca się już od dawna, jedna z 'tych' kobiet z Pearl, którym Ida przyglądała się z uwagą, gdy sama stawiała w okolicy pierwsze kroki, maskując niepewność. myślę, że mogła zabiegać o kontakt z Olivią, z początku głównie ze względu na to, że obserwowanie ludzi to jej natręctwo, gdy wciela się z jedną ze swych ról - Oli mogłaby być dla niej czymś na kształt wzoru i inspiracji, pewnie zaczęła kopiować kilka subtelnych gestów, które są charakterystyczne dla Westbrook, może także manierę, z jaką Oli mówi. chciała szybko wpasować się do życia w Pearl, być jedną z 'tych kobiet'
nie wiem, na ile w tym momencie Ida wciąż pilnuje się w towarzystwie Olivii, i na ile jedynie gra w tę swoją wieczną grę, ale bardzo chętnie poszłabym w coś na kształt dobrej znajomości - Westbrook jest jedną z nielicznych osób, z którymi Ida w ogóle utrzymuje kontakt? czy to ze względu na zainteresowanie sztuką (swoją drogą, może znaleźć dla Oli obraz idealny, zna dobrze wystrój jej domu i w jakimś stopniu ją samą), czy częste bywanie w Cairns, zdecydowanie miałyby o czym rozmawiać :exited:
niesamowity odkrywca
lu
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
O jak pięknie ujęte, nie mam nic do dodania i pozostaje mi tylko mocno temu przyklasnąć :wohoo: Ida Huntley
Zablokowany