34 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel restauracji i szef kuchni. Od kilku lat jest wdowcem i stara się na nowo odnaleźć w życiu po tragicznej śmierci żony.
Orion Hammond
Wdowiec, którego żona zginęła w wypadku kilka lat temu. Właściciel i szef kuchni w swojej restauracji THE PRAWN STAR. Studiował na Culinary Institute of America, po zakończeniu edukacji wrócił do Lorne Bay.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
-
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Orion Hammond braciszek :exited: Kochaj siostrę, co?
ambitny krab
nonsens#5543
34 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel restauracji i szef kuchni. Od kilku lat jest wdowcem i stara się na nowo odnaleźć w życiu po tragicznej śmierci żony.
Gaia Hammond, siostrzyczka <3 pewnie! Sztama między nimi musi, chociaż pewnie nie raz się posprzeczali jako dzieciaki!
powitalny kokos
-
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Orion Hammond Na Orkę zawsze możesz liczyć, chętnie pomoże tobie w restauracji. Nawet jeśli nie przychodzi tylko na darmowe jedzenie, to z obsługą na sali konsumenckiej pomoże. Bo w kuchni to już jednak, tak nie za bardzo. Oglądajmy dalej razem, różne bajki w telewizorze i cieszmy się głupotami razem. Pewnie nie raz, rzucę w ciebie popcornem. I nie ważne jaka godzina, zawsze możesz liczyć na swoją, najmłodszą upierdliwą siostrzyczkę, która zrobi wszystko abyś miał humor! :lol: <3
ambitny krab
Martyna
34 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel restauracji i szef kuchni. Od kilku lat jest wdowcem i stara się na nowo odnaleźć w życiu po tragicznej śmierci żony.
Aurora Hammond pomoc zawsze się przyda! Aurora jako najmłodsza, pewnie jest oczkiem w głowie Oriona, więc cokolwiek zrobi i tak będzie stał za nią murem <3
powitalny kokos
-
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Świetnie, a czy to oznacza że będę mieć trochę, luzu? :pleading: Orion Hammond
ambitny krab
Martyna
34 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel restauracji i szef kuchni. Od kilku lat jest wdowcem i stara się na nowo odnaleźć w życiu po tragicznej śmierci żony.
Aurora Hammond myślę, że da się zrobić 8)
powitalny kokos
-
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay to nie jest jej wymarzone miejsce na świecie i obudzona o trzeciej w nocy podałaby dwa tysiące lepszych, ale dla Billy'ego zrobię wszystko
Orion Hammond jezu czemu Billy ma takiego przystojnego brata? Czy jest szansa, że Orion lubi Mette?
powitalny kokos
-
34 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel restauracji i szef kuchni. Od kilku lat jest wdowcem i stara się na nowo odnaleźć w życiu po tragicznej śmierci żony.
Mette Hammond, geny 8) Myślę, że jak najbardziej możemy iść tu w pozytyw! Jeśli Matte i Billy przyjaźnili się dłuższy czas to pewnie i nasza dwójka zdarzyła się poznać już jakiś czas temu. Orion jak przystało na dobrego brata, kibicuje ich związkowi i przyjaźni <3
powitalny kokos
-
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lorne Bay to nie jest jej wymarzone miejsce na świecie i obudzona o trzeciej w nocy podałaby dwa tysiące lepszych, ale dla Billy'ego zrobię wszystko
Orion Hammond znają się od małego, więc Mette pewnie często bywała u nich za dzieciaka! Pewnie też mówiła obecnemu mężowi, że ma fajnego brata, jak już skończyła te naście lat, nawet jeśli to przepaść ponad 10 lat :lol:
powitalny kokos
-
34 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel restauracji i szef kuchni. Od kilku lat jest wdowcem i stara się na nowo odnaleźć w życiu po tragicznej śmierci żony.
Mette Hammond w takim razie znają się pewnie całkiem nieźle! Jestem pewna, że Orion nie raz robił sobie głupie żarty z brata, gdy tylko wyczuł, że coś tam się jednak dzieje między nim a Matte :lol: :oops:
powitalny kokos
-
ODPOWIEDZ