20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
20-letnia striptizerka, z pochodzenia Rosjanka, urodziła się jednak w Miami, a większość swojego życia spędziła w podróżach z rodzicami. Chcę się zakochać, tak prawdziwie i na zabój.
anastazja lanconov
Zbuntowana dziewczyna, którą ojciec olewa, więc zaczęła pracować w klubie jako striptizerka. Niedawno wprowadziła się na Sapphire River, mieszka sama, ale zastanawia się nad przygarnięciem jakiegoś współlokatora. Z pochodzenia Rosjanka, urodzona w Miami, bardzo dużo podróżowała z rodzicami. Poszukuję przyjaźni, miłostek, randek, wszystkiego!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Anastazja Lanconov
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Hej, podrzucam Jarkę, pracują razem, może Anastazja potrzebuje, no wiesz big sista? <3
ambitny krab
m.
lorne bay — lorne bay
21 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Córka właścicieli miejscowej stadniny koni, która nie sprostała ich oczekiwaniom, pozwalając wyrzucić się z renomowanej uczelni. Teraz w sekrecie przed nimi ukrywa się w centrum LB, szukając swojego zaginionego przyjaciela, ratując żółwie i oprowadzając turystów po lesie deszczowym.
Hejka! Są w podobnym wieku, ale oprócz tego Tilly często odwiedza klub Shadow, więc myślę, że tam mogła raz zaczepić Anastazję, pokazując jej zdjęcie swojego zaginionego przyjaciela i pytając, czy go kiedyś tu widziała. A potem mogły trochę zboczyć z tematu, porozmawiać bardziej o prywatnym życiu i w sumie możemy w przyszłości to pierwsze spotkanie odegrać i zobaczyć, jak ta znajomość potoczy się dalej <3

Anastazja Lanconov
ambitny krab
zmęczona
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
20-letnia striptizerka, z pochodzenia Rosjanka, urodziła się jednak w Miami, a większość swojego życia spędziła w podróżach z rodzicami. Chcę się zakochać, tak prawdziwie i na zabój.
Yara Vanderberg ojej, bardzo chętnie przygarnę starszą siostrzyczkę i mentorkę <3 tym bardziej, że Ana zatrudniła się niedawno, więc w sumie Jarka mogła ją wprowadzać w ten świat :3 i mogą też biegać czasem razem wieczorami <3

Tilly Huntington bardzo chętnie odegram kiedyś to pierwsze spotkanie, bo brzmi bardzo fajnie! a potem zobaczymy co im z tego wyjdzie <3
powitalny kokos
Anastazja Lanconov
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Anastazja Lanconov, czy mentorkę to nie wiem, Yara by jej bardzo chętnie powiedziała, NIE ROZBIERAJ SIĘ! :lol: ale na pewno wprowadzając ją, uczuła ją na własnych błędach! Trzymają się razem, Jarka mówi jej na kogo uważać, czego nie robić i gdzie upychać pieniądze :lol: A biegać też mogą! Żeby się trochę od pracy oderwać.
ambitny krab
m.
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
20-letnia striptizerka, z pochodzenia Rosjanka, urodziła się jednak w Miami, a większość swojego życia spędziła w podróżach z rodzicami. Chcę się zakochać, tak prawdziwie i na zabój.
Yara Vanderberg no i super! ktoś, kto będzie ją od tego odwodził też się przyda, jak najbardziej :D
powitalny kokos
Anastazja Lanconov
ODPOWIEDZ