Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
Troy Hover
Kawaler z krwi i kości, trochę randkuje, ale nie ma szczęścia. Od dziecka zakochany w czerwonym wozie strażackim i surfingu. Ma dwa psy, buldoga i terriera. Nazwał je Luke i Leia żeby było łatwo zapamiętać. Bo przecież kto nie oglądał Gwiezdnych Wojen? Woli samotne wędrówki niż dzikie tłumy. Mało mówi, ale gdy już się odezwie to można się jedynie śmiać. Jeździ na rowerze i nie uznaje innego środka transportu. No chyba, że mowa tu o ratowaniu życia.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Troy Hover
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
Troy Hover, a ten kot do uratowania musi być mój? :lol:
ambitny krab
Weronika
Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
Możesz jakiegoś porwać z ulicy ;> Maeve Thompson
ambitny krab
Troy Hover
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
czyli muszę znaleźć, porwać, a następnie wsadzić kota na drzewo i zadzwonić po straż :lol: chyba już szybciej pójdzie, gdy poszukam takiego, który naprawdę utknął na drzewie 8) albo wywołałam mały pożar w mieszkaniu :hihi:

Troy Hover
ambitny krab
Weronika
Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
Albo po prostu wpadaj na plażę i popatrz jak wywijam na desce, a następnie puść do niego zalotny uśmiech ^^

Maeve Thompson
ambitny krab
Troy Hover
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Troy Hover chyba ostatnio usypiasz mojego synka, o którego istnieniu Valerie zapomniała mi powiedzieć :roll:
niesamowity odkrywca
dominicky
Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
Ojej! Tak mi przykro, że aż wcale ;> rozumiem, że się chyba nie polubimy? :hm:
nicky nordberg
ambitny krab
Troy Hover
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
Troy Hover pisze: 09 sie 2021, 00:17
Ojej! Tak mi przykro, że aż wcale ;> rozumiem, że się chyba nie polubimy? :hm:
nicky nordberg
Troy Hover no też coś tak czuję, że miłości tutaj nie znajdziemy :hihihi:
niesamowity odkrywca
dominicky
Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
Nie no. Spokojnie. Ja tam miłość znajdę u Val. Więc zacznij mnie chociaż tolerować ^^ ;>

nicky nordberg
ambitny krab
Troy Hover
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
witam kolegę z pracy i wpadam po pozytyw 8)

Troy Hover
towarzyska meduza
-
Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
Wspólne wypady na piwko i na niezbyt udane podrywy? Są też sąsiadami, oboje mają psa i jeżdżą na rowerze. Gdybyśmy byli homo brałbym Cię w ciemno :haha:

Remi Blackwell
ambitny krab
Troy Hover
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Troy Hover pisze: 09 sie 2021, 16:31
Wspólne wypady na piwko i na niezbyt udane podrywy? Są też sąsiadami, oboje mają psa i jeżdżą na rowerze. Gdybyśmy byli homo brałbym Cię w ciemno :haha:

Remi Blackwell
XDDDDDDDDDDD no widzisz, taka strata! :/ Super, to w sumie możemy im dać nawet takie bff, czasem mogą iść sobie pobiegać z psami i zadbać o strażacką formę! :lol: Jak coś chcesz zagrać to wołaj na pw <33
towarzyska meduza
-
ODPOWIEDZ