27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
Maeve Thompson
W Lorne Bay mieszka od paru tygodni. Przyjechała tu wraz z przyrodnią siostrą - Susan na pogrzeb jej ojca. Nie zamierza jednak wracać z powrotem do Seattle, po tym jak wpakowała ojca do więzienia, a część rodziny się od niej odwróciła, nie widzi w tym sensu.
Poza tym jest całkiem sympatyczna, choć czasem zbyt uparta. Najczęściej można ją spotkać w szpitalu w Cairns, gdzie pracuje lub na porannym joggingu. Uwielbia gorzką kawę i słodkie pieski.
Nyx Tucker
Starsza siostra z którą nie ma zbyt dobrych relacji. Po odkryciu, że wraz z ojcem zajmuje się ona przemytem, Mae wielokrotnie utrudniała jej pracę i życie, a rok temu doniosła na nią policji przez co Nyx zmuszona była uciekać z Seattle i zmienić imię oraz nazwisko

Susan Murphy
Przyrodnia siostra od strony matki z którą lepszy kontakt załapała dopiero niedawno. To właśnie z nią przyjechała do Australii.


Sonya Thompson
Przyrodnia siostra od strony ojca. Rozpieszczona do granic możliwości, a przynajmniej tak uważa Maeve. Obecnie są one w dość burzliwych stosunkach, gdyż młodej nie za bardzo podoba się fakt, że Mae wsadziła jej tatę do więzienia.


IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Weronika
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Maeve Thompson w ramach stażu zapraszam czasem na oddział noworodków :jupi:
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
Olivia Westbrook chętnie wpadnę i rozegram jakiś wątek związany z pracą :roll:
ambitny krab
Weronika
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
oooo, hej Maeve Thompson <33
Daj mi coś fajnego, skoro jesteśmy w tym samym wieku 8)
promienny latawiec
-
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
Hej rorey fitzgerald <3
Przed przeczytaniem karty myślałam nad jakimś negatywem, ale Rorey wydaje się tak sympatyczną osobą, że chciałabym, żeby dziewczyny się zaprzyjaźniły! Mae nie zna za bardzo nikogo w mieście i przydałaby się jej jakaś przyjaciółka. Wpadł mi do głowy taki pomysł, że Rorey mogła pomagać jakiemuś zwierzakowi w potrzebie, a Maeve postanowiła się przyłączyć. Co ty na to?
ambitny krab
Weronika
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
zdarzyło jej się trochę nieprzyjemności, więc niecałe dwa lata temu wróciła z powrotem do lorne bay, by zamieszkać tutaj i znaleźć pracę w okolicznym mieście jako dźwiękowiec. jest trochę zagubiona w życiu, nie ma konkretniejszych planów i szuka własnej ścieżki
Maeve Thompson to ja tutaj nellie podrzucę! może podróżują jednym autobusem do cairns? ^^
niesamowity odkrywca
m.
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Maeve Thompson pisze: 12 lip 2021, 00:51
Hej rorey fitzgerald <3
Przed przeczytaniem karty myślałam nad jakimś negatywem, ale Rorey wydaje się tak sympatyczną osobą, że chciałabym, żeby dziewczyny się zaprzyjaźniły! Mae nie zna za bardzo nikogo w mieście i przydałaby się jej jakaś przyjaciółka. Wpadł mi do głowy taki pomysł, że Rorey mogła pomagać jakiemuś zwierzakowi w potrzebie, a Maeve postanowiła się przyłączyć. Co ty na to?
heh sorka :lol: Ale przyjaźń biorę z ogromną chęcią <3
I tak myślę kogo ci dać na jakiegoś negatywa, ale nie wiem, może z william henderson się posprzeczała jak źle zaparkowała samochód? :lol: Wjechała w niego wózkiem w sklepie? :lol: No nie wiem, ale coś mogło być takiego, że się teraz nie lubią :hm:
promienny latawiec
-
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
nellie carleton pisze: 12 lip 2021, 18:25
Maeve Thompson to ja tutaj nellie podrzucę! może podróżują jednym autobusem do cairns? ^^
Wspólne marudzenia na poniedziałkowy poranek brzmi całkiem dobrze. :hihi: Może nawiązały bliższy kontakt, gdy Nellie biegła za autobusem, który właśnie odjeżdżał, a Mae zauważyła to i postanowiła poprosić kierowcę o to, żeby się zatrzymał i poczekał na Cartleton?
ambitny krab
Weronika
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
rorey fitzgerald pisze: 12 lip 2021, 18:43
Maeve Thompson pisze: 12 lip 2021, 00:51
Hej rorey fitzgerald <3
Przed przeczytaniem karty myślałam nad jakimś negatywem, ale Rorey wydaje się tak sympatyczną osobą, że chciałabym, żeby dziewczyny się zaprzyjaźniły! Mae nie zna za bardzo nikogo w mieście i przydałaby się jej jakaś przyjaciółka. Wpadł mi do głowy taki pomysł, że Rorey mogła pomagać jakiemuś zwierzakowi w potrzebie, a Maeve postanowiła się przyłączyć. Co ty na to?
heh sorka :lol: Ale przyjaźń biorę z ogromną chęcią <3
I tak myślę kogo ci dać na jakiegoś negatywa, ale nie wiem, może z william henderson się posprzeczała jak źle zaparkowała samochód? :lol: Wjechała w niego wózkiem w sklepie? :lol: No nie wiem, ale coś mogło być takiego, że się teraz nie lubią :hm:
super <3
Co do Willa to mogła zaparkować na tyle krzywo i blisko jego auta, że ten mógł mieć kłopoty z wejściem do niego. Oczywiście, gdy jej to wypomniał to zamiast przeprosić, stwierdziła, że to on źle zaparkował, bo stoi na linii (obok niego mógł stać kolejny źle zaparkowany samochód) i wynikła z tego sprzeczka. Mae w sumie mogła mu też trochę przerysować lakier, bo naprawdę tragiczny z niej kierowca. :lol: Co ty na to?
ambitny krab
Weronika
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Maeve Thompson pisze: 14 lip 2021, 01:58
rorey fitzgerald pisze: 12 lip 2021, 18:43
Maeve Thompson pisze: 12 lip 2021, 00:51
Hej rorey fitzgerald <3
Przed przeczytaniem karty myślałam nad jakimś negatywem, ale Rorey wydaje się tak sympatyczną osobą, że chciałabym, żeby dziewczyny się zaprzyjaźniły! Mae nie zna za bardzo nikogo w mieście i przydałaby się jej jakaś przyjaciółka. Wpadł mi do głowy taki pomysł, że Rorey mogła pomagać jakiemuś zwierzakowi w potrzebie, a Maeve postanowiła się przyłączyć. Co ty na to?
heh sorka :lol: Ale przyjaźń biorę z ogromną chęcią <3
I tak myślę kogo ci dać na jakiegoś negatywa, ale nie wiem, może z william henderson się posprzeczała jak źle zaparkowała samochód? :lol: Wjechała w niego wózkiem w sklepie? :lol: No nie wiem, ale coś mogło być takiego, że się teraz nie lubią :hm:
super <3
Co do Willa to mogła zaparkować na tyle krzywo i blisko jego auta, że ten mógł mieć kłopoty z wejściem do niego. Oczywiście, gdy jej to wypomniał to zamiast przeprosić, stwierdziła, że to on źle zaparkował, bo stoi na linii (obok niego mógł stać kolejny źle zaparkowany samochód) i wynikła z tego sprzeczka. Mae w sumie mogła mu też trochę przerysować lakier, bo naprawdę tragiczny z niej kierowca. :lol: Co ty na to?
pewnie trafiła na jego gorszy dzień, jak mu zarysowała auto i mamy hejta gotowego! Spoko, biorę <3
happy halloween
-
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
Maeve Thompson
Chociaż dzieli nas prawie 10 lat różnicy to może złapałyśmy na dyżurze wspólny język? <3
dzielny krokodyl
Sara Smith
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Doniosła na własnego ojca, a ten wylądował przez nią w więzieniu. Po wszystkim postanowiła uciec od wspomnień, jednak te wciąż ją prześladują pod postacią dobrze znanych jej osób.
Sara Smith Wybacz, że dopiero teraz, ale bardzo chętnie! Sara mogłaby pomóc Mae odnaleźć się w szpitalu, gdy zaczynała i nie bardzo sobie radziła <3
ambitny krab
Weronika
ODPOWIEDZ