33 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Naprawi wszystko, łącznie z przesoloną zupą - nie żartuję. Tańczy jak Swayze, ale jest skromny więc się nie chwali - a powinien! Ma za sobą osiem lat odsiadki za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, co skrzętnie ukrywa przed każdym znajomym, stara się zapomnieć.
Maxwell Hellwig
Taniec :kangaroo: Gotowanie :kangaroo: Drineczki :kangaroo:
Pracuje w stoczni, jest wirtuozem wymyślania nowych technik naprawczych dotyczących elektroniki różnego rodzaju pojazdów. Aktualnie zaczyna nowe życie w Lorne Bay, stara się ułożyć je sobie najbardziej harmonijnie jak tylko się da - z mniejszymi i większymi trudnościami.
Rodzinki, rodzinki szukam...
...

Sonya Thompson
przyjaciółka Ginger, z dawnych dawnych lat - spotkali się po raz pierwszy niedawno w dość śmiesznych okolicznościach i z radością spotykają na dłuższe lub krótkie randeczki, bawiąc się w swoim towarzystwie bardzo dobrze. Dzieli ich spora różnica wieku, ale przy rozmowie jakoś się to zaciera - chyba, że Max po raz enty strzeli żart nie na miejscu...

Mari Chambers
sąsiadka, promyk jakich mało - Max uwielbia wtrącać się w jej sprawy kiedy tylko widzi, że próbuje coś naprawić na własną rękę. Zaczęło się od kosiarki, skończyło na pieczeniu sobie wzajemnie ciast i dzieleniu się przepisami kulinarnymi. Maxi jest zawsze dla niej, kiedy źle się poczuje

Billie Winfield
wspólna degustacja egzotycznych drinków? zdecydowanie na tak. Spotykają się sporadycznie w jednym czy drugim barze i umilają czas dywagacji filozoficznych pijąc driny, oczywiście wszystko w zakresie odpowiedniego behawioru bez pisków wrzasków i przekomarzań na cały lokal. Maxi pracuje w stoczni jej rodziny, za co jest Billie bardzo wdzięczny ponieważ minimalnie może spełniać się w zawodzie który go interesuje.

Joshua Fitzpatrick
łączy ich raczej negatywna relacja, głównie ze strony Joshuy który nie jest w stanie zaakceptować przeszłości Maxa - czemu nie należy się dziwić. Fitzpatrick jako były nauczyciel i pedagog jego młodszej siostry był zawsze dobrze wtajemniczony w ich sytuację rodzinną, przez co jednocześnie niechlubny czyn Hellwiga nie uszedł jego wiedzy. W obecnym czasie Max unika go jak ognia natomiast Fitzpatrick nie jest w stanie zdusić w sobie widocznej niechęci

ambitny krab
Maxwell Hellwig
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
W ogóle to, Maxwell Hellwig pracuje w stoczni, która należy do rodziny mojego Francis Winfield, więc może tutaj też pomyślimy nad jakąś relką? Mam wrażenie, że panowie by się dogadali, co prawda mój Franek jest trochę takim mrukiem, ale mógłby Maxa wspierać w terapii, bo sam ma za sobą wiele trudnych przeżyć, więc wie, jak czasem bywa ciążko w życiu :(
33 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Naprawi wszystko, łącznie z przesoloną zupą - nie żartuję. Tańczy jak Swayze, ale jest skromny więc się nie chwali - a powinien! Ma za sobą osiem lat odsiadki za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, co skrzętnie ukrywa przed każdym znajomym, stara się zapomnieć.
Billie pomogła Maxowi z pracą w stoczni, więc bankowo będą się z nim znać <3 Pytanie tylko ile Francis będzie o Maxie wiedzieć, z tego tytułu że skoro stracił pierwszą żonę w wyniku morderstwa to nie wiem jak zareaguje na fakt że Hellwig też mordercą jest, choć w silnym afekcie. Jako że jest burmistrzem to na pewno obiłyby mu się o uszy plotki o Hellwigach, o tym co spotkało Ginger i Maxa, o tym że rodzice się wyprowadzili i generalnie dom popadał do niedawna w lekką ruinkę... Plotki które słyszał oczywiście nie muszą koniecznie równać się prawdzie, ale mógł wytworzyć sobie jakiś konkretny obraz Maxa z którego ten go później wyprowadzi. Pytanie czy z pozytywu=negatyw czy z negatywu=pozytyw, jak uważasz :3

Divina Norwood
ambitny krab
Maxwell Hellwig
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Czy mogę coś chcieć? *.* Bo jak mogę, to powiedz mi jak bardzo, a ja wymyślę heheh!
ambitny krab
m.
Zablokowany