23 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
But if the world was ending you'd come over, right? You'd come over and you'd stay the night. Would you love me for the hell of it? All our fears would be irrelevant.
Kenna Hargrove
Studentka weterynarii, pracuje jako pomoc weterynarza w stadninie. Siostra Benjamina. W szkole była dosyć popularna, ale "ludzka". Najwięcej jej było podczas siatkówki i na scenie przy przedstawieniach. Towarzyska. Lubi karaoke choć nie aż tak jak Eurowizję. Od trzech lat często próbuje to nowych rzeczy.
Benjamin Hargrove
Ukochany starszy brat.

Frankie Harwood
Przyjaciółka, do której Kenna czuje coś więcej, a o którą martwi się o wiele bardziej od czasu wypadku.

Rorey Fitzgerald
Przyjaciółka Bena, w której Kenna widzi wzór do naśladowania - i którą chce przekonać do tego jak dobre jest karaoke.

Gemma Macfarland
Poznały się w liceum kiedy to Kenna wzięła się za wydobywanie z Gemmy "dziewczęcości" i do dzisiaj się przyjaźnią..

Calie Goldsworthy
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
Kenna
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Kenna Hargrove Ja tu wrócę z Poppy, ale możesz coś myśleć już :D
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
powitalny kokos
Franca
23 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
But if the world was ending you'd come over, right? You'd come over and you'd stay the night. Would you love me for the hell of it? All our fears would be irrelevant.
autumn goldsworthy no to czekam na Poppy grzecznie <3

Frankie Harwood no hej ^^ Mam nadzieję, że już w gotowości do gier! :exited:
niesamowity odkrywca
Kenna
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
siemka Kenna Hargrove <3
To podrzucam Ci gemma macfarland, bo ten sam wiek, to mogą się ziomkować, no i Rorey, skoro przyjaźni się z Benem, to niech się znają 8)
promienny latawiec
-
23 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
But if the world was ending you'd come over, right? You'd come over and you'd stay the night. Would you love me for the hell of it? All our fears would be irrelevant.
Skoro rorey fitzgerald to przyjaciółka Bena to na pewno się znają! Jak tak przeglądałam kp to mi wyszło, że Kenna może być trochę zapatrzona w Rorey jak kogoś kogo chciałaby naśladować :lol: Zwłaszcza widząc jej kreatywność! W ogóle to myślę, że Kenna by się chętnie yogi nauczyła. A w drugą stronę to w przeciwieństwie do Rorey to Kenna uwielbia karaoke, więc może mieć cichy cel wydobycia odwagi z przyjaciółki brata - bo sama sobie krzywdę robi nie chcą się bawić przy karaoke, o! :hero:

Z Gemmą to myślę, że mogły się w szkole poznać. Skoro Gemma wtedy zaczęła odkrywać swą dziewczęcość, sukienki, makijaże, itp. to może właśnie Kenna jej w tym pomogła? Na początku mogło łatwo nie być bo karała ją jak o czymś zapomniała/źle zrobiła, ale i nagradzała za postępy! Po prostu chciała jak najlepiej dla Macfarland. Jeśliby Ci pasowało pójście w przyjaźń nawet - albo dobre kumpelstwo - to dzisiaj pewnie robiłaby za jej terminarz :lol: Dzwoniąc nawet o piątej rano, albo i wpadając nagle do domu jakby trzeba było <3
niesamowity odkrywca
Kenna
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Kenna Hargrove pisze: 10 lip 2021, 12:11
Skoro rorey fitzgerald to przyjaciółka Bena to na pewno się znają! Jak tak przeglądałam kp to mi wyszło, że Kenna może być trochę zapatrzona w Rorey jak kogoś kogo chciałaby naśladować :lol: Zwłaszcza widząc jej kreatywność! W ogóle to myślę, że Kenna by się chętnie yogi nauczyła. A w drugą stronę to w przeciwieństwie do Rorey to Kenna uwielbia karaoke, więc może mieć cichy cel wydobycia odwagi z przyjaciółki brata - bo sama sobie krzywdę robi nie chcą się bawić przy karaoke, o! :hero:

Z Gemmą to myślę, że mogły się w szkole poznać. Skoro Gemma wtedy zaczęła odkrywać swą dziewczęcość, sukienki, makijaże, itp. to może właśnie Kenna jej w tym pomogła? Na początku mogło łatwo nie być bo karała ją jak o czymś zapomniała/źle zrobiła, ale i nagradzała za postępy! Po prostu chciała jak najlepiej dla Macfarland. Jeśliby Ci pasowało pójście w przyjaźń nawet - albo dobre kumpelstwo - to dzisiaj pewnie robiłaby za jej terminarz :lol: Dzwoniąc nawet o piątej rano, albo i wpadając nagle do domu jakby trzeba było <3
Tak, owszem, jest :hihi: i ojej, no to będzie jej super miło, może jej mentorować, chociaż nie wiem jak dobra w tym będzie :lol: :lol: A z karaoke możesz próbować, ale nie gwarantuję jak to wyjdzie.... :oops: :lol:

No dobra, mogło tak być! Mogła jej dawać pierwsze lekcje jak chodzić na obcasach i się nie zabić :lol: W domu nie mogła trenować, bo bracia by się z niej nabijali, musiała być od razu profesjonalistką. I mogły chodzić do centrów handlowych i bawić się tam w przebieranki, a potem zostawiać biednym pracownikom dużo sprzątania </3 I jasne, mogą się przyjaźnić, Gemmie przyda się ktoś, kto pomoże jej pamiętać o ważnych sprawach <33
promienny latawiec
-
23 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
But if the world was ending you'd come over, right? You'd come over and you'd stay the night. Would you love me for the hell of it? All our fears would be irrelevant.
rorey fitzgerald Kenna się nie podda! Zarówno w kwestii karaoke, jak i w kwestii terminarza :lol: Jak będzie ochota na gry to śmiało daj znać <3
niesamowity odkrywca
Kenna
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Kenna Hargrove pisze: 11 lip 2021, 18:13
rorey fitzgerald Kenna się nie podda! Zarówno w kwestii karaoke, jak i w kwestii terminarza :lol: Jak będzie ochota na gry to śmiało daj znać <3
do odważnych i wytrwałych świat należy! I jasne, chce z Tobą grać, ale coś muszę zakończyć najpierw, bo trochę się zakopałam ;(
Ale będę pamiętać i zawołam na pw jak tylko mi się zwolni <33
promienny latawiec
-
ODPOWIEDZ