26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Opalone ciało przeplatają pojedyncze piegi, siniaki i zadrapania, które wyjątkowo łatwo nabywa; czekoladowe oczy iskrzą przeważnie gniewnie, w skupieniu wyszukując podpitych turystów oraz nieroztropnych małolatów w czasie kąpieli na Lorne Bay; chodzi szybko, jakby ciągle się gdzieś śpieszyła, a kiedy już uda Ci się ją zatrzymać i spytasz, gdzie tak pędzi, na chwilę uwolni głowę spod chmury skłębionych myśli, odmruknie pod nosem cokolwiek, byleby nie wyjść na niemiłą czy źle wychowaną i znów popędzi dalej.
Goldie Williams
Pochodzę z USA. Kocham wodę, pracuję nad wodą, moje hobby związane jest z wodą i jedyne czego nie lubię to picia wody. Jeśli będzie trzeba to uratuje Cię przed utonięciem i zaopiekuje jak tylko mogę, by za kilka minut, gdy już dojdziesz do siebie zrugać za bezmyślność i brak szacunku dla własnego życia.
Po mieście wożę się na rolkach i być może nie raz Cię na nich staranowałam. Chodzę na siłkę, uprawiam dużo sportów i raczej w wielu miejscach mnie pełno, więc duże prawdopodobieństwo, że znamy się z widzenia, a jeśli uczęszczasz na Lorne Beach to już raczej na sto procent wiesz, która to ta amerykańska ratowniczka, co często drze japę i gwiżdże metalowym gwizdkiem na dzieciaki, które bez ówczesnego przygotowania pędzą w stronę wielkich fal.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
xxx
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Hejka! To przychodzę z Nina Maclerie do relacji na jakieś BFF xddd Są w podobnym wieku i obie się zajmują ratowaniem ludziom życia więc myślę, że by się dogadały xd
Goldie Williams
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
26 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Opalone ciało przeplatają pojedyncze piegi, siniaki i zadrapania, które wyjątkowo łatwo nabywa; czekoladowe oczy iskrzą przeważnie gniewnie, w skupieniu wyszukując podpitych turystów oraz nieroztropnych małolatów w czasie kąpieli na Lorne Bay; chodzi szybko, jakby ciągle się gdzieś śpieszyła, a kiedy już uda Ci się ją zatrzymać i spytasz, gdzie tak pędzi, na chwilę uwolni głowę spod chmury skłębionych myśli, odmruknie pod nosem cokolwiek, byleby nie wyjść na niemiłą czy źle wychowaną i znów popędzi dalej.
Zoya Henderson pisze: 08 lip 2021, 20:53
Hejka! To przychodzę z Nina Maclerie do relacji na jakieś BFF xddd Są w podobnym wieku i obie się zajmują ratowaniem ludziom życia więc myślę, że by się dogadały xd
Goldie Williams
Zoya Henderson, to sobie myślę, że może one by się poznały na jakimś kursie ratowniczym co by go Zoya mogła prowadzić. Usta, usta, uciski, tego typu sprawy, opatrywanie, ale przeznaczony dla opalonych ludzi co wyciągają debili z wody. Może nawet kiedyś użyła swoich umiejętności co nabyła na tym szkoleniu, jak Zojka, stała bywalczyni barów przy plaży wlazła do wody i dostała skurczu, Goldie by ją pewnie tam rozszarpała i specjalne kazanie usnuła, ale to tylko dlatego, że ją lubi i się martwi, a taka Zojka to właściwie pewnie jest jedną z takich pierwszych, dobrych przyjaciółek co ma na tej zagranicy :exited:
powitalny kokos
xxx
Zablokowany