21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
wróciła do lorne bay z dyplomem z literatury, za to bez dalszego pomysłu na siebie
lu bellingham
choć lu ostatnie lata spedziła na studiach w brisbane, większą część swojego życia przesiedziała właśnie w lorne bay. chętnie zamieszam ją w jakieś nierozwiązane nastoletnie dramaty z przeszłości, oddam na przyjaciółkę od piaskownicy albo tę jedną koleżankę, którą zawsze w razie potrzeby prosisz o podwózkę; możecie nawet znać się ze studiów, czy to z mijania na kampusie czy też z tego, że rano nie zdążyliście nawet wypić kawy zanim pozbierała wszystkie rzeczy i uciekła z twojego mieszkania. możliwości mamy sporo, ja serdecznie zapraszam i chętnie powymyślam < 3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
funfel
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
oddam na [...] tę jedną koleżankę, którą zawsze w razie potrzeby prosisz o podwózkę
brzmi jak idealna koleżanka dla Marlee :lol:
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
- — -
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
-
Hejka, bardzo chciałabym tutaj super relację z Tilly Huntington <3 Obie zostały wysłane w daleki świat (daleki jak na osoby wychowane w małym lorne :lol: ) i nie potrafiły się z nim zaprzyjaźnić, a teraz z trochę podkulonym ogonem siedzą znów w miejscu swoich narodzin i nie wiedzą co dalej. Myślę, że mogłyby sobie nawzajem pomóc w odnalezieniu nowej, życiowej ścieżki i że mogłyby siebie darzyć naprawdę ciepłymi uczuciami <3 Tilly byłaby fanką jej twórczości i namawiałaby ją do pisania opowiadań (których byłaby pierwszym recenzentem) czy przede wszystkim tej książki, a Lu mogłaby wybierać się z nią na szalone eskapady po najdziwniejszych zakątkach Queensland <33 Plus obie są bi, ale wiesz, tak tylko mówię :oops: :oops: :lol:

lu bellingham
ambitny krab
-
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Lu jest cudownie cudowna i ja generalnie chętnie do kontaktów oddam każdą postać *.* mogę nawet coś wymyślić, jeśli tylko powiesz, z którą byś coś mogła widzieć <3 <3
ODPOWIEDZ