34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym się w końcu zatrzymać, ale wybrałam życie w którym nie ma hamulca bezpieczeństwa.
Anita Peterson
urodzona w LB i wychowana przez ojca, który zmarł w wypadku | od 14 do 32 roku życia poza LB - podróżowała i wykonywała brudną robotę | wygadana i pyskata, bywa toksyczna | samodzielna | na złodziejskiej przerwie, bo w emeryturę nie wierzy | ucieka przed sprawiedliwością
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
cattitude#5494
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Hej Anita Peterson <3!

Nathaniel Hawthorne dzieli z nią zamiłowanie do przestępczości, więc mam nadzieję, że jakimś cudem na siebie wpadną. Nieskromnie przyznam, że taki zdolny kwiatuszek byłby idealnym uzupełnieniem w szeregach jego gangu, ale jeśli Julia wolałaby pozostać wolnym strzelcem, to Hawthorne pewnie chciałby mieć z nią jak najlepsze układy... Wiadomo, takie znajomości zawsze się opłacają 8)
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym się w końcu zatrzymać, ale wybrałam życie w którym nie ma hamulca bezpieczeństwa.
hej Anthony Huntington !

Anita jest nieugięta, ale pomyślałam o tym, że jeszcze za szczeniackich czasów mogli się znać, więc później kiedy w przestępczym półświatku jej imię i nawisko zaczęło wzbudzać emocje to zaczęła z nim współpracować. Pewnie nie koniecznie może coś dla niego kraść, ale podrobić biżuterie lub dzieło sztuki i podzielić się jakąś tajemniczą wiedzą dla wybranych. On od lat liczy na regularną współprace, a ona od lat jest samotnym wilkiem, który co najwyżej wpadnie do Shadow na drinka i podpyta jak interesy.
ambitny krab
cattitude#5494
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Anita Peterson pisze: 08 lip 2021, 13:44
hej Anthony Huntington !

Anita jest nieugięta, ale pomyślałam o tym, że jeszcze za szczeniackich czasów mogli się znać, więc później kiedy w przestępczym półświatku jej imię i nawisko zaczęło wzbudzać emocje to zaczęła z nim współpracować. Pewnie nie koniecznie może coś dla niego kraść, ale podrobić biżuterie lub dzieło sztuki i podzielić się jakąś tajemniczą wiedzą dla wybranych. On od lat liczy na regularną współprace, a ona od lat jest samotnym wilkiem, który co najwyżej wpadnie do Shadow na drinka i podpyta jak interesy.
Nate jest człowiekiem, który doskonale potrafi zrozumieć postawę Anita Peterson , aczkolwiek pewnie ubolewa, że nie może jej mieć na wyłączność. :hihihi: W każdym razie bardzo szanuje i ceni sobie relację z Anitą i pewnie nie raz prosił o mniejsze, lub większe przysługi, oczywiście za odpowiednią opłatą.
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Chciałabym się w końcu zatrzymać, ale wybrałam życie w którym nie ma hamulca bezpieczeństwa.
Anthony Huntington myślę wiec, że właśnie dlatego tak się dobrze dogadują :D Nic tylko grać ;)
ambitny krab
cattitude#5494
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Anita Peterson będę czekać <3
ODPOWIEDZ