Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Yara Vanderberg
tańczy, podaje drinki, wydaje pieniędzy, sporo pije, jeszcze więcej pali i za często rozmawia ze znajomymi! fajna jest, serio. możemy być super kumpelkami, albo możemy się jadowicie hejcić!
OHANA ZNACZY RODZINA

imię i nazwisko — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

imię i nazwisko — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

IT'S... COMPLICATED

logan blackwell — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

imię i nazwisko — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

zoya henderson — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

I LOVE YOU, SIS! I LIKE YOU, BUDDY!

melis huntington — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

lila barnard — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

remi blackwell — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

ryder fitzgerald — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

julia crane-hale — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

xxxx — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

CAN YOU JUST LIKE... FUCK OFF? THANKS!

imię i nazwisko — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

imię i nazwisko — opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji opis relacji

ambitny krab
m.
33 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
does such a thing as ‘the fatal flaw,’ that showy dark crack running down the middle of a life, exist outside literature? i used to think it didn’t. now i think it does. and i think that mine is this: a morbid longing for the picturesque at all costs.
siema <2
nie wiem, czy poznałaś go wcześniej niż dwa lata temu, kiedy wbiłem do Lorne Bay - jeśli nie, to może byłem tymi rękami na Twojej talii i we włosach, więcej niż raz - zdawałaś się nie pamiętać mojej twarzy, zamglonej alkoholem, którego wypiłaś zbyt wiele, ja zresztą Twojej też nie - najpewniej z tego samego powodu.
jeśli on zaistniał jakoś wcześniej niż dwa lata temu, znajmy się z pubu; polewaj temu gościowi, który uzewnętrznia się ze wszystkich swoich problemów nie tylko przed Tb, ale też przede mną, a mi w sumie nie przeszkadza bawienie się w barową psychoterapię (może na tym polega cała zabawa, że nigdy nie mówimy o tym, co siedzi w nas samych, chociaż i ja i Ty wiemy, że coś siedzieć musi - cała nasza uwaga zawsze jest skupiona na innych, czasem tworzymy - już nad ranem, przed wyjściem ostatnich klientów - jakieś bezsensowne historie o tamtej kobiecie, która właśnie wyszła z pubu? o tym, kim ona może być i czemu musiała niemal wybiec akurat teraz?)
w tę Twoją grę też mogę się bawić - tylko patrzę, nie dotykam, zgodnie z zasadami?
i już nie zapominam Twojej twarzy?
Yara Vanderberg
powitalny kokos
lu
lorne bay — lorne bay
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
It isn’t the whole process of falling in love that scares me. No, it’s the worry that I’ve fallen for the wrong person again that does.
Yara Vanderberg
Kłaniam się niziutko 8) :oops:
sumienny żółwik
alemalpa#7279
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Yara Vanderberg weź mnie kiedyś na stopa, bo kumpel mnie wystawił z deską na plaży i nie chce mi się tego taszczyć do domu, a podzielę się blantem i wymienię historiami ze stania za barem :crab:
ryder fitzgerald
nata#9784
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Lorgan Ginsberg pisze: 07 lip 2021, 21:37
siema <2
nie wiem, czy poznałaś go wcześniej niż dwa lata temu, kiedy wbiłem do Lorne Bay - jeśli nie, to może byłem tymi rękami na Twojej talii i we włosach, więcej niż raz - zdawałaś się nie pamiętać mojej twarzy, zamglonej alkoholem, którego wypiłaś zbyt wiele, ja zresztą Twojej też nie - najpewniej z tego samego powodu.
jeśli on zaistniał jakoś wcześniej niż dwa lata temu, znajmy się z pubu; polewaj temu gościowi, który uzewnętrznia się ze wszystkich swoich problemów nie tylko przed Tb, ale też przede mną, a mi w sumie nie przeszkadza bawienie się w barową psychoterapię (może na tym polega cała zabawa, że nigdy nie mówimy o tym, co siedzi w nas samych, chociaż i ja i Ty wiemy, że coś siedzieć musi - cała nasza uwaga zawsze jest skupiona na innych, czasem tworzymy - już nad ranem, przed wyjściem ostatnich klientów - jakieś bezsensowne historie o tamtej kobiecie, która właśnie wyszła z pubu? o tym, kim ona może być i czemu musiała niemal wybiec akurat teraz?)
w tę Twoją grę też mogę się bawić - tylko patrzę, nie dotykam, zgodnie z zasadami?
i już nie zapominam Twojej twarzy?
Lorgan Ginsberg
Zdecydowanie wcześniej! Lecz w ciągu paru lat, byli razem i nie byli, okazjonalnie bywali... taka relacja-guma ;) więc miejsce na jej tali dla dłoni Lorgana z pewnością się znalazło, ale tak jak mówisz, Yara może tego nie pamiętać - lepiej dla niej. Podoba mi się ta zabawa w psychoterapię, zapewne do momentu, aż któregoś wieczoru nie skieruje jej w jej stronę, ale czego nie wyleczy na prędko nalany drink? Na koszt firmy, oczywiście!

Logan Blackwell
Kłaniaj się jeszcze niżej :hihihi:
Ryder Fitzgerald pisze: 08 lip 2021, 09:28
Yara Vanderberg weź mnie kiedyś na stopa, bo kumpel mnie wystawił z deską na plaży i nie chce mi się tego taszczyć do domu, a podzielę się blantem i wymienię historiami ze stania za barem :crab:
Ryder Fitzgerald
Dobra! To uczciwa wymiana! Lecz Yara go sobie zapamięta ten typ, co zawsze ma coś w kieszeni, hehehe! No i mogłaby mu wspomnieć, że od dawna nie pływała, a on zacznie ją namawiać, że powinna znowu zacząć! I pomoże jej kiedyś z powrotem wskoczyć na deskę! <33
ambitny krab
m.
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
My to się raczej lubić nie będziemy skoro Henderson jest kochanką Logana :( Przynajmniej nie z Zoya, ale mogę Ci dać Nine albo Inej na jakiś pozytywny, żeby być na zero xd

Yara Vanderberg
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Zoya Henderson pisze: 08 lip 2021, 11:33
My to się raczej lubić nie będziemy skoro Henderson jest kochanką Logana :( Przynajmniej nie z Zoya, ale mogę Ci dać Nine albo Inej na jakiś pozytywny, żeby być na zero xd

Yara Vanderberg
Zoya Henderson, no raczej nie, CHOCIAŻ, znając Yarę, będzie udawać, że wszystko jest w jak największym PORZĄDECZKU :lol: do tego stopnia, że będzie zgrywać jej nową kumpelkę, i albo Zoya się wystraszy, bo to jednak mega niezręczne, albo się zgodzi na tę kawę czy shopping i to Yara będzie miała "wtf, co ja wyprawiam?!" :lol:
A z Inej to one powinny się przyjaźnić! Tak tylko mówię! ^^
ambitny krab
m.
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Yara Vanderberg a ja jestem bratem Logana, więc wprowadźcie mnie w wasze relacje, żebym wiedziała czy cię lubić, czy trzymać się na dystans! ;> :lol:
towarzyska meduza
-
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Yara Vanderberg pisze: 08 lip 2021, 13:56
Zoya Henderson pisze: 08 lip 2021, 11:33
My to się raczej lubić nie będziemy skoro Henderson jest kochanką Logana :( Przynajmniej nie z Zoya, ale mogę Ci dać Nine albo Inej na jakiś pozytywny, żeby być na zero xd

Yara Vanderberg
Zoya Henderson, no raczej nie, CHOCIAŻ, znając Yarę, będzie udawać, że wszystko jest w jak największym PORZĄDECZKU :lol: do tego stopnia, że będzie zgrywać jej nową kumpelkę, i albo Zoya się wystraszy, bo to jednak mega niezręczne, albo się zgodzi na tę kawę czy shopping i to Yara będzie miała "wtf, co ja wyprawiam?!" :lol:
A z Inej to one powinny się przyjaźnić! Tak tylko mówię! ^^
Dobra mam dla Ciebie dwie propozycje, ale to Ci napisze na pw <3

Yara Vanderberg
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Remi Blackwell
Och, ale wy macie pulę genów, no no! :hihihi: Generalnie, to Yara i Logan od lat są, bywają i nie są razem, mają trochę pokręconą relację, to już od Ciebie zależy, czy Remi raczej radzi bratu, żeby dał sobie spokój, czy raczej suszy mu łeb, że jeszcze raz, a już jej nie odzyska! Jeśli o Yarę chodzi, to myślę, że Remiego lubi (o ile, wiadomo, nie mówi bratu, że wiesz, "olej ją, nie jest tego warta!"). Wyobrażam sobie trochę kumpelską relację, może kiedyś siedzieli sobie razem, pijąc piwko, a pijana Yara rozkminiała ten f e n o m e n, że nie są do siebie podobni :lol: żeby nie było, nie jest głupia i doskonale wie jak to działa, ale no... była pijana :lol: i śmiesznie!

Zoya Henderson już paczę <3
ambitny krab
m.
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Yara Vanderberg pisze: 08 lip 2021, 11:05
Ryder Fitzgerald
Dobra! To uczciwa wymiana! Lecz Yara go sobie zapamięta ten typ, co zawsze ma coś w kieszeni, hehehe! No i mogłaby mu wspomnieć, że od dawna nie pływała, a on zacznie ją namawiać, że powinna znowu zacząć! I pomoże jej kiedyś z powrotem wskoczyć na deskę! <33
Taaak! Możemy to sobie zagrać nawet w retro, daj znać jakbyć chciała :crab:
ryder fitzgerald
nata#9784
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Yara Vanderberg pisze: 09 lip 2021, 10:27
Remi Blackwell
Och, ale wy macie pulę genów, no no! :hihihi: Generalnie, to Yara i Logan od lat są, bywają i nie są razem, mają trochę pokręconą relację, to już od Ciebie zależy, czy Remi raczej radzi bratu, żeby dał sobie spokój, czy raczej suszy mu łeb, że jeszcze raz, a już jej nie odzyska! Jeśli o Yarę chodzi, to myślę, że Remiego lubi (o ile, wiadomo, nie mówi bratu, że wiesz, "olej ją, nie jest tego warta!"). Wyobrażam sobie trochę kumpelską relację, może kiedyś siedzieli sobie razem, pijąc piwko, a pijana Yara rozkminiała ten f e n o m e n, że nie są do siebie podobni :lol: żeby nie było, nie jest głupia i doskonale wie jak to działa, ale no... była pijana :lol: i śmiesznie!

no co ty, są identyczni, nie mów że tego nie widzisz! :lol: :lol: :lol: Tylko Loganowi trochę włosy ściemniały, od tych mrocznych myśli! :lol:
I myślę, że Remi się nie będzie wtrącać w ich związek :hm: I że po prostu daje się Loganowi wygadać i ufa że ten wie co robi, no a jak się chujowo zachowa wobec niej, to go trochę do pionu postawi :hm: A Yarę pewnie lubi, no i on jednak nie mówi tak brzydko o kobietach, że nie są czegoś warte </3 Więc uszanuje ich decyzje, jakiekolwiek będą 8)
towarzyska meduza
-
ODPOWIEDZ