Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
Mason Clark
Podrywacz z krwi i kości. Wiecznie uśmiechnięty koneser dobrych żartów i dowcipów. Przewiezie Cię na swoim motorze i pokaże jak się zdobywa pole nie tylko na boisku. Zrobi Ci bazę z sianka, a nawet wydoi dla Ciebie krowę. Lepiej nie dawać mu pod opiekę dzieci, bo skończą z głową w misce płatków oglądając o trzeciej w nocy NBA.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Mason Clark
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Mason Clark, weź mnie na barana. I w ogóle mnie weź ^^

A i oprócz Pres, to chętnie podrzucę Ci Otis Goldsworthy na jakiegoś super ziomka, wspólne pykanie w kosza, śmieszne akcje, żarciki i wyrywanie (w przypadku Otisa mocno nieudolne) panienek 8)
towarzyska meduza
.
Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
Gdzie tylko chcesz wezmę Cię ^^

I biorę również Otisa koniecznie! Toż to on idealnie nadaje się na przyjaciela od dzieciaka! <3

Presley Prescott
ambitny krab
Mason Clark
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Mason Clark pisze: 07 lip 2021, 01:32
Gdzie tylko chcesz wezmę Cię ^^
I biorę również Otisa koniecznie! Toż to on idealnie nadaje się na przyjaciela od dzieciaka! <3
O! I to mi się podoba! Ja tu widzę Presley i Masona jako fwb, bez jakichś zbędnych oczekiwań i zobowiązań ^^
A co do Otisa, to super zamysł z kumplami od dzieciaka. Jeśli masz ochotę na gierkę, to uderzaj jak w dym <3

Mason Clark
towarzyska meduza
.
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Mason Clark cześć przyjacielu ^^
ambitny krab
nonsens#5543
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mason Clark Mieszkamy na sąsiednich farmach ^^ A skoro z niego taki podrywacz to może coś tam próbował flirtować z Mari skoro ona od niedawna znowu wróciła do randkowania? Chociaż jej to nie wychodzi, bo nie dość że nie robiła tego od lat to jeszcze jest odpowiedzialną mamą, kobietą z bagażem i dwoma etatami. Więc Mason od początku nie wydawał jej się dobrym kandydatem na zbudowanie czegoś więcej. Nie chciała marnować czasu i swojego i jego, ale Mason usilnie wraca? Podjeżdża tym swoim motorem, rzuca gadką i próbuje ją nieco rozruszać? Są niemalże w tym samym wieku, ale ich życie to dwa odległe bieguny. Może wyjść z tego coś zabawnego 8)
towarzyska meduza
kwiatek
Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
Marianne Harding
Z niego to taki dobry podrywacz. Nie skrzywdzi za bardzo, wie kiedy ze sceny zejść i jakoś nie można go za bardzo zranić, więc jak najbardziej Marianne może być jedną z tych, która wpadła mu w oko 8)
W sumie mogą się znać ze szkoły, ale znając naturę Masona to pewnie wolał robić sobie z niej dowcipy niż umawiać na randkę. A teraz gdy oboje mieszkają na farmie to jakoś odnowili kontakt. A skoro masz dziecko to może właśnie przez nią Mason stanął na progu Twojego domu informując, że mała wystraszyła mu krowy i nie dają teraz mleka :v
Poza tym Mason też działa na rzecz zwierząt więc mogą robić coś razem. Prowadzić jakieś zrzutki lub organizować festyny gdzie całość z zakupów byłaby przeznaczona właśnie dla zwierzaków ^^
ambitny krab
Mason Clark
Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
Gaia Hammond no hej ^^
To my za dzieciaka się razem szlajaliśmy i robiliśmy domówki po których rodzice sadzali nas w kącie? :hm:
ambitny krab
Mason Clark
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Mason Clark niewątpliwie tak! Pewnie szlabany też się zdarzały, z których uciekaliśmy przez okno, aby się spotkać i pójść napić się na plażę po zachodzie słońca :hihihi:
ambitny krab
nonsens#5543
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mason Clark Najbardziej trafione zdanie to o tym, że jej córka Lily przestraszyła krowy. Bo to bardzo energiczna pięciolatka, która wpada na milion pomysłów i niczego się nie boi. Wychowuje się na farmie, nie boi się zwierząt, więc mogło się coś takiego wydarzyć ^^ I faktycznie, Mari często bierze udział w takich zbiórkach, w dodatku sama zajmuje się chorymi i porzuconymi zwierzętami, więc Mason może ją odwiedzać niby pod pretekstem pomocy a tak naprawdę próbuje wpędzić ją w swoje sidła :evil:
towarzyska meduza
kwiatek
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Mason Clark jak z Ciebie taki podrywacz to mogę ci podrzucić gemma macfarland na jakąś przygodę, jeśli nie jest zbyt młoda na jego gusta :lol: A poza tym mogę zostawić też Remiego, bo chyba by się dogadali :crab:
towarzyska meduza
-
Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
Ale mandaty za to picie płaciłaś Ty! Gaia Hammond

Marianne Harding nie udawaj! Jakie sidła? W głębi duszy wiesz i zdajesz sobie sprawę, że jemu nie można się oprzeć ^^

Remi Blackwell o widzę, że Remi to chodzi wszędzie więc pewnie z Masonem nie raz i nie dwa wypili piwo. Oboje również mają zwierzaki i jakąś tam miłość do nich, więc mogli się kiedyś spotkać na jakiś zrzutkach czy w schronisku lub coś tam innego :D
I chętnie przygarnę również Gemme. Ona jest niziutka i może Mason jej po prostu kiedyś nie zauważył w kolejce do kasy, a skoro lubi się przytulać to Mason idealnie się nadaje :exited:
ambitny krab
Mason Clark
ODPOWIEDZ